הסרטים הטובים ביותר של שנת 2019

אין ספק ששנת 2019 הביאה לנו הרבה הצלחות וסרטים מיוחדים אך בין כל הסרטים שיצאו בשנת 2019 איזה סרטים היו היוצא דופן, הסרטים שהצליחו לשנות את היקום שלנו ובכך יזכרו לנצח כהסרטים הטובים ביותר של 2019.

בחרנו חמישה סרטים שהם לדעתנו הם הסרטים הטובים ביותר של שנת 2019.

במקום החמישי – "שאזאם"

"שאזאם" הוא עוד כניסה מוצלחת ליקום הקולנועי של די.סי , הבחירה של האולפנים ללכת על סרט בעל אופן יותר קליל מייצרת סרט שקשה שלא להנות ממנו.

ביקורת לסרט שאזאם

במקום הרביעי –  "ג'ון וויק: פראבלום"

ג'ון וויק החדש הוא סרט אקשן ממעלה ראשונה, הוא מלא צילומים ארוכים שמגדלים את ההנאה בצפייה עצמה בסיפור, נוסיף על כך שהמיתולוגיה שעומדת מאחורי העולם של וויק גדלה בסרט הנוכחי "ג'ון וויק 3" הוא אחד מסרטי האקשן הטובים ביותר השנה ובכלל בשנים האחרונות

 

ביקורת לסרט "ג'ון וויק: פראבלום"

במקום השלישי – "לשבור את הקחר 2"

"לשבור את הקרח" כבר עשה את המילונים על המילונים שלו, אין ספק שהמכירות יעלו עוד ועוד ואנחנו נקבל גם סרט מספר 3, דיסני מוכחים שהם יכולים לייצר סרט שעושה גם מיליארד דולר וגם לשנות אתה החברה וללמד את הילדים שיעור חשוב על עצמאות ועל היכולת שלהם להתבסס רק על עצמם.
האנימציה מדהימה, ההומר במקום אך הסרט בסוף היום לא מצליח לשבור את ההצלחה של הסרט הראשון.

ביקורת לסרט "לשבור את הקרח 2"

 

 

במקום השני –  האירי

"האירי" הוא הוכחה שמרטין סקורסזה יכול לקחת כל במה שנתונים לו ליצור יצירת מופת, השחקנים שהם השילוש הקודש של סרט המאפיה נותנים את התפקידים הטובים ביותר בשנים האחרונים שלהם בדגש על  אל פאצינו שמתעלה על כולם.

ביקורת לסרט "האירי" של נטפליקס

במקום הראשון – "הנוקמים סוף המשחק"

"הנוקמים סוף המשחק" הוא סרט שנבנה על דמוית שנכנסו עמוק ללב שלנו, דמויות שאנחנו עם השנים ראינו משתנים ומתפתחים והפכו להיות חלק מחוויה קולנועית שלא הייתה קיימת עד היום, הסרט האחרון שיצא הוא בהחלט אחד הסרטים הטובים ביותר שיצאו ביקום של מארוול ובשנה האחרונה וסיום הסדרה הזו מזכיר סרטים בלתי נשכחים כמו "שר הטבעות שיבת המלך".

ביקורת לסרט "הנוקמים סוף המשחק"

תגובות

תגובות