שחקנים שלא תאמינו ששינו את הגוף שלהם בשביל התפקיד הקולנועי

אנחנו גם נדהמנו מלראות את השינוים של השחקנים הללו בעבור התפקיד הקולנועי ובחלק הראשון של הכתבה שלנו בדקנו כוכבים כמו כריס פראט, כריסטיאן בייל ועוד מספר גיבורים מענינים מאד. אז פתחנו שוב את המחשב התחלנו לראות סרטים ישנים ולחפש בעבורכם עוד מספר שינויים שהשחקנים עשו על מנת לשנות את הגוף שלהם לתפקיד.
החלטנו לבחון את המהפכים הכי מענינים בשנים האחרונות של שחקנים מלוזר לגיבור, הרשימה בסדר שלה לא מציגה את הטובים לפחות טובים אלא פשוט מציגה את השחקנים שלדעתנו עשו הכי הרבה עבודה בדרך למהפך.

 

מאט דיימון

מאט דיימון הוא הבחור השקט סיפורו של ויל האנטינג, נכון שזה היה קורע לב ברגע שהוא נפתח לפסיכילוג שון בתפקיד רובין ויליאמס אך למאט דיימון יש גם צד אכזרי וראינו אותו בסדרת הסרטים ג'יסון בורן. לתפקיד הוא עלה למעלה מ15 קילו של שרירים ושומן ואפשר לראות את ההשפעה בכל סדרת הסרטים.

matdamon

מתיו מקונוהי

מתיו מקונוהי תמיד היה ידוע בגוף שלו, כמעט כל סרט שהוא כיכב בוא הופיע בלי חולצה. מתיו רצה שיקחו אותו יותר ברצינות ולקבל סיכוי לזכות בפרס האוסקר ובעבור הסרט מועדון הלקוחות של דאלאס מתיו הסיר למעלה מ30 קילו מהמשקל שלו כמעט לתת תזונה ומדהים לראות את המהפך שהוא עשה חזרה למראה הטבעי שלו שאנחנו מכירים.

mettewmcgonway

 

שרליז ת'רון

ת'רון התחילה כדוגמנית ותמיד שמרה על המראה שלה, היא נחשבת אחת הנשים הסקסיות והיפות ביותר בהוליווד והבחירה שלה לשחק בסרט מונסטר הפתיע את כולם. ת'רון העלתה למעלה מ25 קילו לתפקיד, הזניחה את עצמה וזכתה באוסקר בתפקיד. מדהים לראות איך השילה את המשקל וחזרה למראה שלה.

cherlizethorn

אדריאן ברודי

ברודי הוא שחקן שהתפרסם בעקבות התפקיד שלו בסרט הפסנתר שבו הוא גילם יהודי בשואה אשר שרד בעקבות היכולת נגינה שלו בפסנתר, ברודי כמו מאט רצה לעשות את המעבר מתפקיד אוסקר ולהגיע לסרטים היותר מתאימים לקהל הרחב. ברודי קיבל את התפקיד הראשי בסרט קינג קונג שבויים ע"י פיטר ג'קסון ואת התפקיד לסרט הטורפים( הפחות נודע בסדרה של הסרטים) על מנת לבצע את מהפך הזה ברודי ביצע שינוי של 10 קילו של שרירים והפך להיות אחד מהשחקנים הסקסים לאותה תקופה בהוליווד.

adrienbrody

רנה זלווגר

זלווגר ידועה בעיקר בגלל התפקיד שלה בסרט יומנה של בריגדט ג'ונס אך מה שלא ידוע שבעבור התפקיד הזה רנה העלתה קרוב ל15 קילו, עובדה יותר מדהימה שהיא הסירה את המשקל הזה בעבור התפקיד שהיא הייתה מעומד לאוסקר בעבורו בסרט שיקגו. מה שמראה שכוח רצון יכול לנצח את הכל

 

renezelingwer

 

Third_Slider

תגובות

תגובות