שחקנים שלא תאמינו ששינו את הגוף שלהם בשביל התפקיד הקולנועי

חושבים שלהיות סופר גיבור זה פשוט? ללבוש רק מסכה, גלימה ואתם בדרך להילחם בפשע ? אז המצב הוא לא כך רוב השחקנים ששיחקו בתפקיד הסיפור הירו עברו מהפכים בסגנון של קפטן אמריקה משקה סודי ואתם בדרך להיות גיבורי על.
החלטנו לבחון את המהפכים הכי מענינים בשנים האחרונות של שחקנים מלוזר לגיבור, הרשימה בסדר שלה לא מציגה את הטובים לפחות טובים אלא פשוט מציגה את השחקנים שלדעתנו עשו הכי הרבה עבודה בדרך למהפך.

כריס פראט.
כריס פראט היה יודע בעיקר בתפקיד הקומי שלו ממחלקתת גנים וגינון סדרת הקומדיה הפופלארית, דמותו של פראט הייתה של כבאי לשעבר בטלן עם כרס בירה שהוא גאה מאד, אתם יכולים לנחש כמה העולם נדהם כאשר התמונות הראשונות שלו ללא חולצה (דבר שהוא די קבוע בסרטים של מארוול להציג את הגיבור ללא חולצה) והפלא פלא גופו מחטוב ושיריר המתאים לגיבור חלל. בספרים פראט איבד למעלה ב27 קילו של שומן והפך את הגוף שלו למחוטב ומתאים לתפקיד של סטאר לורד.

chrisprat

כריסטיאן בייל
בייל ידוע כשחקן מתוד, בשיטת המשחק הזו השחקן לוקח על עצמו את הדמות שלו גם מעבר לשעות העבודה רגילות והשחקן לפעמים צריך לעבור שינויים גופניים על מנת להתאים את עצמו לתפקיד. בקרירה של בייל הוא הספיק להשמין, להרזות להתחטב ולהתעלל בגוף שלו בכל צורה אפשרית אחת המדהימות היא כאשר הוא הרזה למעלה מ30 קילו למצב תת משקל בעבור התפקיד בסרט המכונאי והעלה מחדש ויותר בעבור הגוף המחוטב שאנחנו זכינו לראות בסרט האביר האפל כמעט 50 קילו שרירים.

bale

ג'יי קיי סימונס
סימונס לא חדש לעולם הסופר גיבורים, השחקן שיחק את הבוס של ספיידרמן ג'ונה גיימסון בסדרת הסרטים המקורים של איש העכביש, לאחרונה נודע שהוא נבחר לתפקיד ג'ים גורדון מפקח המשטרה בעולם החדש של די.סי קומיקס. סימונס יקח על עצמו את התפקיד המפקח הממתין על גגות גותאם לבאטמן. מה שאף אחד לא ציפה זה שהשחקן בן ה60 יעבור מהפך גופני ויהפוך להיות ג'ים גורדון הראשון שהוא ששרירן.

 

simins

טום הרדי
טום הרדי הצליח להעביר את הגוף שלו שינוי משמעותי מהשחקן הרזה שקיבל את הפריצה המשמעותית שלו בסרט ההתחלה (קראו את הביקורת שלנו על הסרט כאן) למעבר לסרט הלוחם שבו הוא שיחק מתאגרף והעלה 33 קילו של שומן ושרירים. הארדי לא עצר שם והמשיך לתפוח בעבור הסרט עליתו של האביר האפל בתפקיד ביין, בעבור התפקיד הוא העלה עוד 13 קילו והפך להיות השרירן ששבר את הגב של האביר האפל.

tomhardy

יו ג'קמן
ג'קמן המשחק זה למעלה מ17 שנה את התפקיד של המוטנט הזועם וולוורין השיל 7 קילו בעבור תפקידו של ז'אן ולזא'ן במחזמר עלובי החיים ושנה אחר כך עבר שינוי מדהים של אימוני כושר עליה במשקל ומסה של שרירים והפך להיות שוב המוטנט הזועם עם עוד 10 קילו של שרירים. אחת מהסיבות שג'קמן החליט לסיים את הקרירה שלו כדמותו של האקסמן היא בגלל האימונים המפרכים והדיאטה שהוא צריך להקפיד על מנת להישאר המוטנט בעל הטפריים, למזלנו נזכה לראות אותו לעוד סרט בחודש מרץ – לוגאן.

jackman

 

 

Third_Slider

תגובות

תגובות