היום זה קורה

קפטן מארוול  מגיעה למסך הגדול היום בערב והתרגשות בשיאה, אם עדיין לא השתכנעתם שאתם חייבים ללכת לראות את הסרט אנחנו מצרפים לכם שבע סיבות שלבטח ישכנעו אותכם למה כדאי לכם ללכת לראות את הגיבורה החזקה ביותר ביקום של מארוול.

אם אתם רוצים להכיר יותר את הדמויות של הסרט לחצו כאן

אם אתם רוצים להכיר יותר את היסטוריה של  קפטן מארוול מהקומיקס לחצו כאן

  1. העצמה נשית – הסרט החדש מארוול נותן במה לסופר גיבורה בסרט ראשון משלה והיא הולכת לעוף גבוהה, הסרט מבויים גם ע"י הבמאית אנה בודן והוא בהחלט נותן לנו גיבורה שהיא שווה בעוצמה ובמסר שלה לגיבורים כמו קפטן אמריקה ואפילו סופרמן.
  2. ברי לארסון היא מדהימה  – השחקנית ברי לארסון היא אחת השחקניות היותר מוכשרות כרגע בהוליווד ויש לה פסלון זהב מהסרט "חדר" להוכיח את זה, השחקנית הוכיחה כבר מספר פעמיים שיש לה את היכולת לרגש ולהצליח לצאת מהמסך לרגשות של הצופים. השילוב שלה עם דמות כה חזקה כמו קפטן מארוול היא בהחלט סיבה להתרגש ממנה.
  3. סמואל ל ג'קסון האיש והאגדה בסרט –  השחקן הוותיק סמואל ל ג'קסון יש רזומה של עשרות סרטים ואין ספק שכל סרט שהוא חובר אליו הסרט משתדרג אוטומטית, השחקן גם מלווה את היקום הקולנועי של מארוול מאז הסרט הראשון של "איירון מן" בו הוא הופיע בתפקיד ניק פיורי.
  4. קולסון חוזר – השחקן קלארק גרג שליווה את הדמויות של הנוקמים בסדרת הסרטים ונהרג על ידי לוקי בסרט "הנוקמים" חוזר להופיע במסך הגדול (כן כן.. אנחנו יודעים שהוא מופיע בסדרת "הסוכנים של שי.ל.ד" הפעם אנחנו מקבלים אותו בתחילת דרכו, צעיר יותר ומלא תאבון לגלות את הסוד שעומד מאחורי המלחמה הגלקטית.
  5. מבוסס על סדרת הקומיקס "הפלישה הסודית" – סרטי מארוול ידועים בכך שהם מתבססים על סדרות קומיקס של מארוול, "קפטן אמריקה מלחמת האזרחים" מבוסס על הקומיקס "מלחמת האזרחים" וכך גם הסרט "קפטן מארוול" מתבסס בחופשיות על הקומיקס "הפלישה הסודית" לא נעשה לכם ספויילר אך הסיפור שם כולל מספר הפתעות ליקום של מארוול.
  6.  "שומרי הגלקסיה" –  הסרט החדש של "קפטן מארוול" מתקשר לכל הסרטים של היקום בצורה זו או אחרת כך הסרט מתקשר לרונן המאשים שהוא האויב של "שומרי הגלקסיה" שווה לשים לב לעוד מספר איזכורים.
  7. אחד הגיבורים החזקים ביותר ביקום של מארוול –  קפטן מארוול ידועה בכך שהיא אחת הדמויות החזקות ביותר ביקום של מארוול הכוחות של קפטן מארוול מתחילים עם יכולת לעוף, כוח פיזי מוגבר, יכולת להתרפא בקלות, סופר מהירות, יכולת לספוג אנרגיה ויכולת לתעל את האנרגיה הזו חזרה החוצה.
  8. הסרט מתרחש בשנות ה90 – "הנסיך המדליק מבל איר" , "גאנס אנד רוזס", "אירוסמית'", "קלטות וידאו" … צריך לציין עוד למה שנות ה90 היו זמן נפלא ?? ובכן עכשיו אנחנו גם מקבלים את קפטן מארוול באותה תקופה.
  9. החתול גוס – הוא מופיע בכל הפוסטרים הוא חלק מהטריילר מה הסוד של החתול גוס והאם הוא הנשק שיעצור את תאנוס?.
  10. הנוקמים – הוא מתקשר ישירות ל"נוקמים מלחמת האינסוף" – אנחנו כבר ציינו מספר פעמיים שאנחנו חושבים שהנוקמים "מלחמת האינסוף" הוא אחד הסרטים הטובים ביותר שיצאו בשנת 2018, הסרט הציג את האויב הגדול ביותר ביקום הקולנועי של מארוול-  תאנוס והסוף של הסרט השאיר את כל הצופים מחכים לעוד.. ובכן בשביל זה יש לנו את "קפטן מארוול".

 

אז למה אתם מחכים?

לרכישת כרטיסים לחצו כאן 

סמואל ל. ג'קסון

סמואל ל. ג'קסון

 

תגובות

תגובות