מארוול נגד נטפליקס

בחודשים האחרונים מעריצים של סדרות נטפליקס\מארוול הופתעו לגלות שהסדרות החלו להתבטל אחת אחרי השניה, בהתחלה זה היה "אירון פיסט", אחר כך "לוק קייג" ולאחרונה "דרדוויל" אחרי שהעונה השלישית הוכרזה הטובה ביותר (ביקורת אפשר לקרוא כאן.)

גל הביטולים הגיעו הם העובדה שדיסני שהם הבעלים של מארוול הכריזו על שירות סטריימינג חדש בשם דיסני +, מה שאמר שרוב התכנים של דיסני הנמצאים כרגע אצל נטפליקס יגיעו לסיומם.

כל המעורבים בסדרות הפתעו לגמרי מסיום הסדרות בעיקר סדרות מצליחות כמו "דרדוויל" ו"לוק קייג'" כרגע אנחנו מצפים לראות את העונה השנייה של המעניש (ביקורת לעונה הראשונה אפשר לקרוא כאן) בינואר 2019 ואין מידע כלפי "ג'סייקה ג'ונס" שהעונה השנייה של התקבלה בהצלחה (ביקורת אפשר לקרוא כאן).

לא נראה אותם מופעים שוב בזמן הקרוב

הביטולים של הסדרות לא הבטיחו שנראה את הגיבורים ישר בערוץ של דיסני + מכוון שבחוזה שנכתב בין נטפליקס לבין מארוול מחייב הפסקה של שנתיים בין ההופעה של הדמות לבין ההופעה הבאה שלה.

מה שאומר של נראה בקרוב את הדמויות שוב על המסך הקטן או הגדול, שמועות אמרו שיש סיכוי שנראה את דרדוויל מופיע בסרט של "האלמנה השחורה" אך כל זה עדיין לא מובטח.

השחקנית אמי רוטנברג טוענת שהאשמה שייכת לנטפליקס

השחקנית אמי רוטנברג טוענת שהאשמה שייכת לנטפליקס

האשמה של נטפליקס?

אך נראה שגל האשמות בין במארוול לנטפליקס על מי אשם לביטול הסדרות מתחיל להתבהר כאשר השחקנית אמי רוטנברג המשחקת את החברה של פוגי נלסון השותף של מאט שופכת קצת אור על הביטולים ומאשימה את נטפליקס בביטול.

 

"אנשי הקשר שלי במארוול הופתעו מאוד. כל השמועות שמדובר בהחלטת מארוול שגויות, אני חושב שזו היתה החלטה של נטפליקס בלבד. זה בא משיחות אישיות עם אנשים במארוול. הם היו מופתעים. שמענו שמועות שנתחיל בהפקה [בעונה הרביעית] כבר בפברואר 2019. זה קצת מפתיע להתחיל בצילומים כל כך מוקדם, מה שגורם לי לחשוב שנטפליקס החלטיה לבטל את התוכנית. הניחוש שלי היה שלא היתה החלטה קלה ".

 

אמי ממשיכה לומר שהם היו חתומים לחמש עונות ונראה שההפקה עבדה על הסדרה בכיוון הזה.

"יש לי חוזה  נטפליקס שעמד על 18 חודשים, והיה דיבור על כיוון של  שנתיים. אני מתארת ​​לעצמי שמארוול יכול לקנות אותם, אבל לא שמעתי על כך כלום."

 

נטפליקס לא יצאו בשום הצהרה בנושא של הביטולים כך שהמידע שמגיע הוא נטו מפי השחקנית עצמה אך עם ההקמה של הערוץ החדש של דיסני נראה שנטפליקס בוחרים לקדם פרויקטים שלהם מאשר להמשיך לקדם את המותג של מארוול.

כל אחד בשלו

רק לאחרונה נטפליקס הודיעו על כך שהם רכשו את יקום הקומיקס של היוצר מארק מיילר "Millarworld"' בתכנון שלהם הם כבר שני סדרות רצות ועוד שלושה סרטים אך כל זה כרגע עדיין בשלבי הפקה ראשונים.

דיסני בינתיים עובדים קשה על ערוץ הסטריימינג שלהם ומבטיחים שנראה סדרות של לוקי וסקרלט וויץ כרגע בהפקה ומתוכננים להגיע לערוץ שלהם, כמובן שגם נראה את כל הסרטים של מארוול שנעשו עד עכשיו ועוד הפקות אחרות.

 

 

 

תגובות

תגובות