המואטנאטים החדשים

ביום שישי ה13 האחרון קיבלנו את הטריילר לסרט הבא בסדרת הסרטים לא "אקס-מן", "המוטציות החדשות –  New Mutants", הסרט החדש מתמקד בקבוצה חדשה של מוטציות שעדיין לא הכרנו ובדומה לסרט האחרון "לוגאן" (את הביקורת אתם יכולים לקרוא כאן), הסרט לא יהיה דווקא סרט סופר גיבורים וינסה לתת לנו את הסיפור המוכר של המוטציות בסגנון של סרט אימה, לכן גם הטריילר יצא ביום שישי ה13.

הקשר של דדפול

בקומיקס "המוטציות החדשות" הם קבוצה שהוקמה ע"י נוסע הזמן קייבל, הדמות של קייבל אמורה להופיע בסרט "דדפול 2" ע"י השחקן  ג'וש בורלין. האם אנחנו צריכים לצפות לקשר בין הדמויות לסרט הבא? יש סיכוי מכוון שפוקס כבר מתכננים את הסרט "אקס-פורס", שם דמותו של קייבל ודדפול ישתפו פעולה יחדיו שוב וכנראה עם צוות המוטציות החדש.

הרבה סרטים של אקסמן

אולפני פוקס עובדים קשה על להחזיק את הזיכיון של האקס-מן והם הבינו שהדרך לעשות את זה היא להרחיב את העולם של המוטציות, אחרי פרישתו של השחקן יו' ג'קמן מהתפקיד של וולברין נשאר חלל ריק בדמות הראשית, בהתחלה שמענו שגמביט יקבל סרט משלו עם השחקן צ'אנינג טייטום אך לאחרונה הסרט נדחה לשנת 2019.

נראה שעם ההצלחה של הסרט "דדפול", פוקס הבינו שיש להם כבר דמות שיכולה לעמוד מקדימה בכל הפוסטרים, השמועות אומרות גם שהשחקן ג'וש בורלין נתן הופעה מוצלחת ב"דדפול 2", כך שיש סיכוי שהוא עומד להפוך להיות אחד מהדמויות אשר ייצגו את המותג. דרך אגב שני הסרטים "דדפול 2" ו"אקס-מן פינקס"  סיימו צילומים ואמורים לצאת בשנה הבאה.

קייבל והאקספורס

מוטציות מכל העולם

אז מי הם "המוטציות החדשות"? מהירי הקליטה כבר קלטו את שחקנית ממייזי ויליאמס – אריה ממשחקי הכס, הסרט לא יכיל את הדמויות שלמדנו להכיר בשנים האחרונות כלומר לא נקבל את וולברין, ציקלופ או ג'ין אלא צוות של מוטציות חדשות (מממ… מעניין איך חשבו על השם).

כמו בכל קומיקס אשר הפוך להיות סרט יש הבדלים בין קווי העלילה של הקומיקס לסרט, אנחנו ננסה לתת מספר נקודות הסבר על הדמויות אשר יופיעו בסרט.

מאגיק

השחקנית אניה טיילור-ג'וי משחקת את התפקיד של אחותו של קולוסוס, אילנה רספיוטין נערה ממקור רוסי בעלת  הכוח המוטנטי המאפשר לה לשלוט בקסם (כן..כן). בסרט הכוחות שלה יתנו יותר דגש ליכולת לנוע ממקום למקום בעזרת דיסקים שהיא מייצרת .

מאגיק

מאגיק

וולפסבן

השחקנית מייזי ויליאמס המוכרת בעיקר מסדרת "משחקי הכס", לוקחת את התפקיד של רנה סינקלר או וולפסבן, נערה קתולית המנסה להתמודד עם האמונה שלה והיכולת להפוך להיות סוג של אשת זאב. רנה הצריכה להתמודד עם הזעם המלווה עם הכוחות שלה והתמודדת עם השינוי החיצוני אשר גורם לסביבה לסלוד ולפחד ממנה.

וולפסבן

וולפסבן

קאננבול

השחקן צ'ארלי היטון מ"דברים משונים" הוא סאם גוויתר מקאנטקי ארצות הברית, לסאם יש את היכולת להשתגר באוויר בעצומה אדירה כמו טיל שנורה מתותח מכאן השם קאננבול, בזמן שסאם יורה את עצמו הוא הופך להיות חסין לכל פגיעה חיצונית.

קאננבול

קאננבול

סאנספוט

רוברטו זה קוסטה מברזיל  יכול להפוך את אנרגיה סולרית  לכוח המקביל לשמש, השחקן הנרי זאגה לקח על עצמו את התפקיד של הדמות ומעניין איך היא תיקח צורה לדמותה המקבילה בעולם הקומיקס.

סאנספוט

סאנספוט

מיראג'

בלו האנט היא דני מונסטר, אינדינית אמריקאית כוחה של דני היא היכולת נובע מהפחדים והתשוקה של הסובבים אותה והיכולת לייצר אשליות הנובעים מאותו אדם אשר היא שואבת את הכוח ממנה.
מיראג'

מיראג' מן

פרופסור אקס בחוץ הדוקטור בפנים

השמועות אומרות שאנחנו יכולים לצפות מפרופסור אקס להופיע בסרט עצמו עדיין לא ברור מהגדול של התפקיד שאנחנו יכולים לצפות ממנו אך מי שעומד לעמוד מאחורי הקבוצה של המוטאנטים החדשה היא דמותה שלה סיסילה ריאס השחקנית אליס בראגה.
בקומיקס סיסיליה ריאס היא מוטציה בעלת יכולת להפוך שדה של אנרגיה להגן על גופה, היא עובדת כרופאה מנתחת ואין לה שום רצון או חשק להיות חלק מהאקס-מן עד שאירוע בשם Zero Tolerance – אפס סובלנות מביא את הקרב אליה והיא לוקחת חלק מהקבוצה אך לא בצורה קבועה.
הבחירה של פוקס לקחת את הבמאי ג'וש בון "האשמה בכוכבים", היא צעד מבורך וכפי שנראה מהטריילר הוא מצליח להביא משהו שונה לסגנון הסופר הירו שיש הטוענים שכבר מתעייף. הבחירה להישען דווקא על סיפור אימה מביא רענון לזאנר אך בתקווה שעדיין יצליח להישאר קרוב לחומר המקורי.

תגובות

תגובות