העולם של די.סי הולך ונעלם?

זה עובדה ידועה שהעולם הקולנועי של די.סי לא עובד כמו שהם רוצים, שלושה הסרטים הראשונים שלהם התקבלו בקרירות ע"י המבקרים והסרט האחרון "וונדרוומן" מראה סוף סוף סימנים של משהו טוב שמתחיל לקרות שם.
את הביקורת לסרט של וונדרוומן אתם יכולים לקרוא כאן.

אז הגיעו השמעות על כך שצילומים נרחבים מתקיימים בעבור הסרט החדש "ליגת הצדק" והשפם היקר ביותר בעולם אחרי שהתברר שהנרי קביאל המשחק את סופרמן במהלך צילומים של "משימה בלתי אפשרית" החדש והוא צריך להשאיר את השפם לכן ההפקה תשתמש באפקטים במיוחדים למחוק את השפם.

הבעיות של הסרט המשיכו בכך שהבמאי והמפיק זאק סניידר הודיע שהוא פורש מהסרט בעקבות טרגדיה אישית וג'וס ווידון (הנוקמים ובאפי קוטלת הערפדים) נכנס לנעלים שלו, הבשורות התקבלו באהדה ע"י המבקרים והמעריצים באותה נשימה אך אז הגיעו הדלפות שאמרו שהגרסה של זאק סניידר לסרט "לא רואי בכלל לצפייה" והצילומים המחודשים התרחבו וגם התקציב של הסרט גדל.
בנוסף לכך ווידן מקבל קרדיט כבמאי בסרט בנוסף לזאק סניידר.

הסרט המבוסס על הדמות של סייבורג בשלב זה לגמרי נזרקה לפח והסרט של "הפלאש" מאבד שני במאים בלי בחירה לבמאי חדש ורעיון שהוחלף מספר פעמים עד שהגיעו להחלט לעשות את סרט על הסיפור של FlashPoint ולהכניס את דמותה של וונדרוומן לחיזוק.

באטמן

בנתיים בחזית של הסרט "באטמן" הכוכב בן אפלק כבר זמן רב חצי רגל מחוץ לפרויקט אחרי שהודיעו שהוא יוצא כבמאי והתסריט שלא לגמרי נזרק לפח ובמקומו נלקח הבמאי מאט ריווס אשר ביים את "כוכב הקופים מלחמה", שלדעתנו הוא סרט קרוב למשולם. את הביקורת אתם יכולים לקרוא כאן.

הבמאי מאט ריווס הודיע גם שהוא מתכנן טרילוגיית סרטים חדשה ולאחרונה גם הודיעו שכנראה הסרט החדש עומד להיות נפרד מהעולם הקולנעי של די.סי.

"ובכן יש לי חזון לעשות משהו עם הדמות של באטמן שנראה לי הבחורה הנכונה לדעתי, והרעיון יכול לגדול להיבטים אחרים. כאשר אולפני וורנר פנו אלי בקשר לסרט הם אמרו 'תראה סרט נפרד שהוא לא חלק מהעולם המורחב של די.סי,".

האם מישהו אחר עומד להחליף את בן אפלק? את הרעיונות שלנו למחליף אתם יכולים לקרוא כאן.

כל זה מגיע עם ההודעה על כך שסרט חדש של "הג'וקר" בעבודה והוא יתמקד על העבר של הדמות והשחקן ג'ארד ליטו לא עומד לקחת חלק בו, הסרט מופק ע"י מרטין סקורסזה ובמאי סקוט סילבר.

ליטו מהצד שלו מתארגן לסרט שאמור לצאת על הג'וקר והארלי קווין אך הסרט כרגע רק בשלב רעיון.

מה יהיה עם היקום?

מה זה אומר כלפי העתיד של הקולנועי של די.סי ? האם התוכנית עכשיו לאט לאט לפרק את כל מה שנבנה וללכת לכל דמות ללכת לכיוון שלה ואז לראות איך לחבר את כל החלקים בחזרה?

מה יהיה עם הארבע סרטים של באטמן שאמורים לצאת בקרוב? קישור לכתבה אפשר למצוא כאן

תאוריה אחרת אומרת שהאולפנים ניגשים לכל הסרטים והסדרות כמו היקום הקומיקס של די.סי יש פשוט הרבה יקומים והרבה גרסאות של הדמויות לכן כל סרט או סדרה יכולים פשוט להתקיים ביקום משלהם. תאוריית אחרת גורפת שנדע את האמת אחרי צאת הסרט "ליגת הצדק".

תגובות

תגובות