מת'יו ווהן מעומד לביים את איש הברזל 2, סרט ההמשך של סופרמן

יש איש אחד שלא הרבה מכירים בשמו אך צריכים לומר לו לאלפי תודות על כך שהוא שינה את עולם הקולנוע כמו שאנחנו מכירים אותו בימנו שמו הוא מת'יו ווהן, ווהן ביים סרט קטן בשם לייאר קיק עם ג'יימס בונד ושם קיבל את התפקיד ששינה והציל את סרטי האקס-מן "בסרט אקס-מן ההתחלה", את הביקורת שלנו אתם יכולים לקרוא כאן.

אחרי האסון של אקס-מן 3 (את הביקורת אפשר לקרוא כאן) מת'יו ווהן קיבל את הסרט והפך חזרה את האקס-מן למותג האיכותי שהם היו, ווהן לא קיבל לביים את סרט ההמשך מכוון שהוא הגיע לידים של בריאן סינגר.

מי שהמציא את הקללות בסרטי הסופר גיבורים

מת'יו ווהן עשה סרט אחר בשם קיק אס שבו יש סופר גיבור, שמקלל, מרביץ עושה סקס וגלונים של דם נשפו לכל עבר, שמו הוא "קיק אס" כן ווהן עשה סרטי סופר-גיבורים בדירוג R לפני "שדדפול" או "לוגאן" (את הביקורת אתם יכולים לקרוא כאן) יצאו לאקרנים.

מת'יו ווהן אחר כך המשיך לביים סרט בשם "קינגסמן: השירות החשאי" שגם הכיל קללות, דם ואלימות ושני הסרטים התקבלו גם בקופות וגם אצל המבקרים בחיבוק חם, מת'יו ווהן המשיך בשלו ופשוט בחר לעשות סרטים כמו שאוהב ומאמין שהוא אוהב ולכן הוא מקבל את הערכה שלנו על יתר המידה.

ווהן ואולפני וורנר

לאחרונה אולפני וורנר הודיעו שהם שוקלים לתת מת'יו ווהן את המשימה של לביים את הסרט הבא של "סופרמן" ואנחנו אומרים כן! כן! כן!, האם הסרט עומד להיות בדירוג R? יש מצב. די.סי הפגינה עניין רב בלקחת את עולם הסופר גיבורים שלה לכיוון R אחרי שהם ראו את ההצלחה של סרטים כמו לוגאן ודדפול אך השאלה האם זה נכון? כנראה שבמקרה של סופרמן זה לא תהיה הבחירה הנכונה, אפשר לראות את זה קורה יותר עם סרטים כמו "יחידת המתאבדים" אך לא עם גיבור שבסרט הראשון (ספויילררררררררר) הרג כבר מישהו בסוף הסרט והקהל זעם.

סופרמן הבא

מה יהיה החזון של מת'יו ווהן כלפי סופרמן? זו שאלה טובה מאד, התקווה היא שהוא יעשה את מה שהוא חושב לנכון גם בסיפור וגם בדמות. בסרט "אנט-מן" הבמאי אדגר רייט היה מעומד לביים את הסרט אך הוא פרש בגלל מחלוקות של יצירתיות, אדגר לאחרונה שחרר את הטריילר לסרט החדש שלו "בייבי דרייב" וזה נראה נפלא ומוכיח שיש במאים שפשוט צריך לתת להם לעשות את מה שהם יודעים לעשות. שלא תבינו לא נכון פייטון רייד קיבל את התפקיד של במאי לאנט-מן והוא עשה עבודה גם מעולה אך אפשר עדיין לראות את הנגיעות של אדגר בתסריט.
אם ווהן לא יביים לבסוף את "איש הברזל 2", הסיכויים הם גדולים מאד שהוא יקבל כנראה סרט אחר בעולם של די.סי וזה דבר טוב אולי פלאש?

 

תגובות

תגובות