ג'ייסון מומואה הוא מלך הסוסים, מלך הים, מלך הברברים ועכשיו עומד להיות כוכב סרט שמבוסס על סיבה מוצדקת

carldogo

ג'ייסון מומואה כחאל דורגו

מי שלא מכיר את ג'ייסון מומואה לא פתח טלויזיה, אינטרנט או קולנוע בעשר שנים האחרונות. כוכב משחקי הכס שישחק את תפקיד חאל דרוגו. השחקן הסתובב רוב הפרקים (לדעתי אפילו כל הפרקים) בלי חולצה, הרג אנשים ודיבר בשפה זרה, שלושה הנקודות הללו הביאו את המפיקים של קונאן להבין שהוא ארנולד שוורצנגר החדש. התפקיד של קונאן הברברי התלבש על השחקן כמו שהכפפה התלבשה על או.גי'. סימפסון זה נראה מתאים אך משהו לא התסדר. הסרט התקבל לא בצורה הטובה ביותר עם 24% ביקורות. המשך הדרך של הכוכב הגיע לתפקיד מלך הים, יש למומאה משהו עם תפקידי מלוכה, בתפקיד אקווהמן. הוא קיבל את התפקיד כבר לפני מספר שנים אך במציאות ראינו אותו לרגע בסרט באטמן נגד סופרמן ובפרסומת של הסרט של ליגת הצדק.

מומאה לא עוצר וממשיך לכבוש ממלכות ועכשיו הוא תוקף ממלכה שנחשבת מאד בעייתית בעולם הקולנוע, בשונה לסרטים המבוססים על קומיקסים סרטים המבוססים על משחקי מחשב מעולם לא הצליחו לפרוץ את המחסום של הבמקרים ולרוב גם של הצופים. אנחנו סקרנו את רשימת הסרטים המבוססים על משחקי המחשב כאן.  לאחרונה אומנות המתנקש עם כוכב אקס-מן מייקל פסבנדר נקטל בקופות וגם הסרט האחרון בסדרת הסרטים של האיוב שבפנים לא התקבל בצורה טובה. אתם יכולים לקרוא כאן ביקורת כל סדרת הסרטים של אויב שבפנים.
מומואה בחר לככב בסרט המבוסס על המשחק Just Cause בשונה מהתקפיד הקבוע שלו בסדרת המשחקים Just Cause התפקיד של הדמות Rico Rodriguez היא להפיל מלך או דיקטטור, פרטים על עלילת הסרט עדיין לא ידועה אך מעורבות של השחקן מבטיחה סרט מרובה אקשן ובתקווה דירוג מתאים של R (אלימות, קללות ומין).

הסרט מופק ע"י הבמאי בראד פייטון שביים את הסרט האסונות סאן אנדרס, פייטון עומד גם מאחורי הסרטים מסע אל האי המסתורי וכלבים נגד חתולים.
מה אתם חושבים האם יש סיבה מוצדקת לכך ג'ייסון מומואה יהיה ריקו ?
האם אתם רוצים לראות סרט של Just Cause ?
לכל מה שקשור לסרטים המבוססים על משחקי מחשב הצטרפו לדף פייסבוק שלנו.

 

 

16976539_1217879318329466_1885353032_n-11

תגובות

תגובות