סדרת האויב שבפנים מבוססת על סדרת משחקי המחשב העונים לאותו שם, הסדרה מספרת על חברת אומברלה אשר מצליחה לייצר וירוס קטלני אשר הופך את כל הנוגע בוירוס לזומבי, אליס גיבורת סדרת הסרטים היא מילה מילה ג'ובוביץ החושנית שמצליחה כל סרט להרוג ערב רב של זומבים, כלבי זומבים, ענקי זומבים, ציפורי זומבים ולהילחם בתאגיד אומברלה ומלכה האדומה (המחשב) שמתפעל את כל התאגיד.

בסדרה עד היום יצאו 5 סרטים והשישי הוא לפי טענת המפיקים האחרון שעומד לצאת.

בגלל שיש לנו כל כך הרבה זמן פנוי אנחנו החלטנו לקחת על עצמנו ולסדר לכם את רשימת הסרטים שהיו בסדרה לפי הטוב ביותר להכי גרוע על מנת שתוכלו גם אתם לדעת.

האויב שבפנים (2) אפוקליפסה.
הסרט השני בסדרה הוא גם הכי מגוחך בסדרה, הסרט השני ביום ע"י אלכסנדר וויט ולאחר שהמגפה מתחילה להתפשט מהעיר רארקון לשאר העול אליס נעזרת בחבריה החדשים ושחקן עודד פאר על מנת להילחם במפלצות זומבים ועולם אפוקליפטי הוא הסרט הגרוע ביותר בסדרה בעיקר בגלל תסריט המורכב בעיקר ממשפטים חד פעמיים ויותר מדי דמויות שהם פחות בעלות עניין מפרק של פרפר נחמד.

האויב שבפנים (5) תגמול
הסרט מתחיל כאשר אליס לכודה במבנה של חברת אומברלה ועושים עליה ניסויים, חבריה פורצים למבנה וביחד הם יוצאים במלחמה על החיים שלהם על מנת לצאת מהמבנה, כל סצנה בסרט בנויה מסרט אחר בסדרה ומתוך כל זה נוצר סוג של סרט. עצ במו כרעיון הוא מעולה אך הביצוע לוקה בחסר ופשוט מציג העתק עלוב של הסרטים האחרים ופשוט לא מצליח להתרומם.

 

האויב שבפנים (3) ההכחדה.
אליס מקבלת שינויים גנטים, מתחבאת בלאס וגאס אליס מצטרפת לקבוצה של שורדים, מחיאות כפים שוב לעודד פאר בנסיון לעצור את הנגיף ונחשו את תאגיד אומברלה, הסרט מציג מספר סצנות אקשן מיוחדת עורבים זומבים ודמויות חדשות, עולם אקפוקליפטי המזכיר יותר את החזון של מקס הזועם אך הסדרה אף פעם לא הצטיינה במקוריות.

 

האויב שבפנים (4) החיים שאחרי
האיוב שבפנים החיים שאחרי הוא הסרט הרביעי בסדרה והוא גם אחד הטובים ביותר, הוא מציג את אליס בודדה ומנסה למצוא ניצולים נוספים מה שמביא אותה לאלסקה ולפגוש חברים ישנים וחברים חדשים. לסדרה חזר פול ו.ס. אנדרסון שהוא גם הבמאי של הסרט הראשון ונשוי למילה. הסרט עצמו נותן לנו ענק זומבי, עשרות אלפים של זומבים השועטים על בניין והרבה סצנות סלו מושיין של מילה מתחמקת מכדורים, סכינים וקופצת מבנינים.

 

האויב שבפנים (1)
האיוב שבפנים הראשון הוא גם הטוב ביותר בסדרה (הפתעה), הסרט מציג לנו את אליס מתעוררת בכניסה לאחוזה ומגלה שהכניסה לאחוזה היא בעצם דלת לכוורת של חברת אומברלה, זומבים מתעוררים לחיים, כלבי דוברמן מלאים דם ומלכודות בכל מקום. לסרט יש קסם עם שילוב של אימה, אקשן ומתח שהפך אותו למיוחד ונשחק בהמשך הסדרה. וכמובן אי אפשר לשכוח את הסצנה האחרונה של הסרט, אליס לבושה חלוק עם אקדח נגד כל העולם.

 

הסרט האחרון בסדרה יוצא בסופשבוע הקרוב 27.1.17 ואנחנו מחכים לראות בקוצר רוח את הסוף הנוכחי לסדרה הטובה ביותר עד היום לסדרה המבוססת על משחקי מחשב

תגובות

תגובות