המרגל המדהים בעולם, לאנס סטרלינג, הפך בטעות ליונה.

Undercover Spies הוא סרט פעולה קומדי מרגלים מונפשת ממוחשבת, עם קולות הדמויות הראשיות שהשמיעו וויל סמית '(לאנס סטרלינג) וטום הולנד (וולטר בקט). את הסרט האנימציה ביים ניק ברונו וטרוי קווון.

בסרט חדש, לאנס סטרלינג (וויל סמית ') הוא המרגל המושלם שמציל את העולם מאיומים רציניים. הוא בטוח בעצמו, אינטליגנטי, מנוסה ומיומן. עם זאת, לעתים קרובות הוא תלוי במוחו הטכני של הממציא הצעיר אך המבריק וולטר בקט (טום הולנד). עם זאת, אסור לחפש בחור מסורבל יותר. כל הגאדג'טים שפיתח שימשו את לאנס בעבודתו.

עם זאת, כאשר בקט מנסה להציג את המצאתו האחרונה של הסתר ביו-דינמי, סטרלינג שותה בטעות את עבודתו הניסיונית והופך ליונה. כעת עליו להבין כיצד הוא יכול להציל את העולם מפני טירוף קיברנטי תוך שהוא נשאר ציפור. הבנים יצטרכו ללמוד לעבוד בתנאים חדשים. אם הם יהפכו לקבוצה חזקה, אף אחד לא יצליח למנוע אותם.

שחקנים

הדמויות הראשיות בסרט המצויר הושמעו על ידי וויל סמית וטום הולנד. השחקנים נשמעים לא רק, אלא כמעט דומים לדמויות הראשיות. אם טום בדיוק דומה לדמותו וולטר בקט, וויל נתן לדמותו לאנס סטרלינג את כל המראה שלו. ניתן לזהות את השחקן גם כשהפך ליונה.

מרגל לאנס סטרלינג (וויל סמית ') – מרגל נועז ואכזרי, הוא בטוח בעצמו כמו שהוא נרקיסיסטי. סוג של ג'יימס בונד, יש לו אפילו מכונית-על אאודי משלו. תפקידו להציל את העולם. ולצורך זה כל האמצעים יסכימו. לפחות הוא משוכנע.

וולטר בקט (טום הולנד) הוא גאון מדעי צעיר שנשאר ללא אם מוקדם, ולכן הוא מתקשה בחייו. עם זאת, הוא סיים את לימודיו ב- MIT בגיל 15 ופיתח גאדג'טים ייחודיים. בשוגג הוא הופך את סטרלינג ליונה עם ההמצאה החדשה שלו ועליו כעת לעזור לסטרלינג להיות אנושי שוב.

סרט האנימציה מכיל  הרבה בדיחות רבות המיועדות לילדים, אך גם בדיחות מתוחכמות יותר לקהלים מבוגרים. באופן כללי, הצופה אף פעם לא משתעמם. העלילה התבררה די דינמית ובנויה באופן הגיוני. בקיצור, מרגלים מסתערבים נהדרים לצפייה בקרב ילדים ומבוגרים כאחד.

לסיכום

במאי הפנטזיה ניק ברונו וטרוי קווון מטיילים לירח ובחזרה. משימות ריגול עשירות ומוארות עם גאדג'טים מטורפים והולוגרמות לא נרדמות, ולפעמים ניתן לבלבל בין הגרפיקה לצילומים אמיתיים. משלים את כל הפסקולים בסגנון הפופ. קריקטורה היא תרופה נהדרת למצב רוח רע.

עובדות מעניינות על הסרט

סרט האנימציה הראשון של וויל סמית מאז האחים מתחת למים (2004), שיצא לפני 16 שנה.
טום הולנד גילם את ספיידרמן ביקום הקולנועי של מארוול.
זהו סרט האנימציה האחרון שיצא תחת השם פוקס המאה העשרים.

 

תגובות

תגובות