איך לעשות סרט אנימציה משעמם?

קשה שלא לגרום לילדים להנות מסרט מצוייר, בעיקר שהוא שהסרט עצמו פונה לילדים ולא מנסה לרצות את המבוגרים, לא מצליחים לחשוב על סרט כזה? תחשבו על "ביבי בוס" הסרט הוא חוויה נוראית לרוב המבוגרים אך רוב הילדים נהנו ממנו, הוא מבדר הוא קליל והוא בעיקר מטופש ולא משעמם כך שהילדים נהנים ממנו.

הסרט החדש של "משפחת אדאמס" הוא מנסה לקחת את המשפחה משנות ה40 שהדמוית הופיעו לראשונה ולהכניס אותו לשנת 2019 אז איך עושים את זה ? מכניס אלמנטים של תוכנית ריאלטי הרי זה הכי רלוונטי.

הסרט עצמו מציג את המשפחה מתמודדת עם נבלית חדשה שהיא בעלת תוכנית ריאלטי שמבקרת בבתים והבית של משפחת אדאמס מהווה בעיה בעבורה. הדמויות עצמם מצאות את עצמם מתמודדת עם הנבלית החדשה ועם המערכת היחסים של כל משפחה.

חסר טעם

הסרט עצמו הוא ספגטי ללא רוטב, נכון שאנחנו אוהבים ספגטי אבל בלי הרוטב עגבניות או כל תוספת מענינת אנחנו מקבלים ספגטי משעמם כמו הסרט, הסרט כל כך משעמם שאני בטוח שלא רק מבוגרים יסבלו בו וגם הילדים יסבלו.

נכון שהמפיקים מנסים לשפר את הסרט עצמו בכך שהם מבאים את הקונספט של תוכנית ריאלטי אך כל הרעיון עצמו הופך את המשפחה האפלה ביותר בטלויזיה למשפחה הכי לא מפחידה ובעיקר משמעממת.

מה ילדים אוהבים? תוכנית ריאלטי לא?

מה ילדים אוהבים? תוכנית ריאלטי לא?

הבמאים שעומדים מאחורי הסרט הזה הם קונרד ורנון שעומד מאחורי סרטי "שרק" ועוד מספר סרטי אנימציה בינונים מטה והבמאי גרג טיירנן שבעיקר באים סדרות ילדים. לשני הבמאים יש עוד סרט אחד שבו הם עבדו ביחד הסרט "מסיבת נקניקיות" הסרט שבו המוצרים בסופר קמים לתחיה, מקללים ועושים סקס.

אז אפשר בבקשה להבין איך שני הבמאים שעומדים מאוחרי "מסיבת נקניקיות" הצליחו לעשות סרט כל כך משעמם???

כל האלמנטים של ההפקה הכוללים אנימציה, סאונד והשחקנים המדובבים עושים עבודה סבירה ולרוב מוצלחת אך כל זה לא מצליח להציל את אחד הסרטים המשעמים ביותר שיצאו לאחרונה.

לסיכום

"משפחת אדאמס" היא אחת המשפחות האפלות והמבדרות ביותר במסך הגדול והקטן אך מהעבר לאנימציה לא עושה טוב לסרט ואנחנו מקבלים סרט כל כך משעמם שאפילו ילדים ירצו לצאת ממנו.

תגובות

תגובות