להילחם בשטן

אז האם יש באמת הצדקה לשחק ב"דיאבלו 3" שוב בנינטנדו סווייץ? התשובה היא חד משמעית כן.

לכל מי שאי פעם שיחק באחד מהמשחקים בסדרת "דיאבלו" הוא יודע שאחד מהדברים הכי נפלאים במשחק היא היכולת לטחון שוב ושוב את השלבים להרוג את האויבים באינספור לחיצות ובעיקר לרדוף אחרי הציוד היוקרתי הזה שאתם ממש רוצים כדי לשדרג את הדמות  שלכם.

השאלה היא האם נינטנדו סוויץ היא הבחירה הנכונה למשחק?

סוויץ מצליחה לעשות משהו אחד בצורה יותר טובה מכל האחרים היא היכולת לתת לך לשחק בטלויזיה ואז שאתה צריך לצאת לדרך למשוך פשוט את הקונסלה מהמכשיר בלי הרבה מחשבה ולשחק, אחרי שראינו משחקים כמו "אובליביון" עובדים בצורה מעולה על הסוויץ עכשיו הגיע תורו של אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו בשנים האחרונות "דיאבלו 3" ואחרי שאתם תשחקו במכשיר בזמן שאתם מחוץ לבית וכול העולם מתעסק בשטויות היומיות שלו ואתם עסוקים להרוג שדים מהשאול אתם תגידו לעצמכם איך חייתי עד היום בלי המשחק הזה!!

המשחק עושה עבודה מדהימה גם על מסך הטלוויזיה שלכם וגם כאשר הוא במצב יד ואין ספק שזה המצב הכי כיף לשחק בו, הגרסה שנינטדנו מציעה היא גרסה בשם Eternal Collection שמכילה בערך את כל התוספות שיצאו עד היום למשחק והיא מבטיחה לכם שעות של הנאה במשחק ועשרות לחיצות ללא עצירה על המקשים של הסוויץ.

הגרסה החדשה גם מגיעה עם אפשרות האון ליין אז אם רכשת את גרסת האון ליין של סוויץ אתם בהחלט הולכים להנות לשחק גם חברים שלכם.

אחד הדברים המפתיעים ביותר שהמשחק עומד ברגעים גם שיש יותר מחמישים או שישים עובדים באותו זמן במסך ואתם מנסים להרוג את כל מה שמסביבכם בזמן שעוד ועוד אפקטים שונים מופעים על המסך מסביב והסוויץ עומד במשימה בכבוד ובהצלחה.

הגרסה הטובה ביותר של דיאבלו עד היום

הגרסה הטובה ביותר של דיאבלו עד היום

אנחנו מחפשים בעיות במשחק

הבעיה היחידה שאפשר באמת לחשוב על הגרסה של "דיאבלו 3" בסוויץ היא העובדה שאתם כן יוצאים במסך הקטן לפעמים יש הרגשה שהמסך של הסוויץ הוא קטן מדי בעבור משחק כל כך גדול אך עם תשימו ואזניות ותינתקו מהעולם מסביב תגלו במהירות שאתם נשאבים לעולם של דיאבלו.

האם כדאי לשחק במשחק שוב?

השאלה הכי מסקרנת היא האם כדאי למי שכבר ששיחק במשחק לשחק שוב? ובכן אם אתם מחפשים עלילה חדשה לא תגלו כאן הרבה דברים חדשים אך האם אתם רוצים לחזור שוב לעולם של "דיאבלו 3" ולגלות שוב את המשחק On the go לאיפה שאתם הולכים אין ספק ש"דיאבלו 3" הוא משחק שכדאי לכם לחזור לשחק בו שוב.

אם עד היום לא שיחקתם "דיאבלו 3" אתם ברי מזל מכוון שאתם עומדים לקבל את אחד הגרסאות הטובות ביותר של המשחק אחרי שהוא עבר אינספור תיקוני באגים, הוספות של תוכן וגיבורים שונים, הגרסה של Eternal Collection לסוויץ היא הגרסה הטובה ביותר שיצאה ל "דיאבלו 3" עד היום

לסיכום

למשחק שעבר כבר את עולם הPC ו הקונלסות של הXBOX ו PS4 המקום החדש ל "דיאבלו" בסוויץ עומד בכבוד עם שאר הקונסולות האחרות ולספק לכם עשרות שעות של הנאה. "דיאבלו 3" הוא בהחלט אחד הרכישות שכל חובב RPG חייב לעצמו בסוויץ

ביקורת למשחק דיאבלו 3 גרסת נינטנדו סוויץ
דיאבלו 3 הגרסה של הסוויץ היא הגרסה הטובה ביותר של המשחק עד היום
דיאבלו 3 במסך הגדול92%
דיאבלו 3 בסוויץ ON THE GO97%
Eternal Collection94%
94%Overall Score

תגובות

תגובות