בחודש אוקטובר האחרון חברת SONY הכריזה על 2 בקרי משחק מורשים עם תאימות מלאה לקונסולת ה-PS4 בנוסף לבקר ה – DUALSHOCK המוכר והטוב.
אחד מהבקרים הללו הוא בקר ה – REVOLUTION של חברת NACON .
בשנים האחרונות עקב דרישות רבות של קהילת הגיימרים, חברות רבות החלו לייצר בקרים לשלל הקונסולות שכוללים התאמה אישית של הבקר, לחצנים נוספים ועוד שלל אפשרויות מעבר למה שהבקר הסטנדרטי מאפשר.
מהרגע הראשון שאוחזים ב – REVOLUTION מבינים שזה בקר אחר לחלוטין ממה שאנחנו רגילים אליו. ה-REVOLUTION הוא חוטי בלבד ולא אלחוטי על מנת לשפר את מהירות התגובה של הלחיצות, הבקר מגיע עם כבל איכותי מאוד באורך 3 מטר שניתן לפרקו על מנת להקל על איחסון הבקר בנרתיק שמגיע איתו.
חברת NACON הוסיפה 2 לחצני טריגר נוספים בגב הבקר, הניתנים לתכנות מלא כמו שאר הלחצנים, בתוכנה ידידותית מאוד אותה מתקינים על המחשב הביתי ודרכה מגדירים את הלחצנים השונים לפי רצוננו וגם ניתן להוריד תכנותים מוגדרים מראש שמותאמים למשחקים. בנוסף, הוספו לנו 4 לחצנים הניתנים לתכנות MACRO, לשילוב מספר לחצנים בהקשה אחת וגם משקולות קטנות החל מ – 10 גרם עד 17 גרם על מנת לתת למשתמש אפשרות לאזן את המשקל המועדף עליו.
לאחר מספר שעות משחק, יהיה לי קשה מאוד לחזור ל – DUALSHOCK החביב על כולנו אבל אם יש דבר אחד שכן ייקל עלי את המעבר חזרה הוא מיקום הבקרים האנלוגים של ה- REVOLUTION שמזכירים את המיקום של בקר ה- XBOX דבר שלא אהבתי במיוחד.
לסיכום, אם אתם גיימרים שרוצים חופש פעולה מלא בתכנות בקר המשחק שלכם אז רוצו לקנות את ה – REVOLUTION בהקדם, אתם לא תצטערו.

 

יבואן רשמי בישראל : עדלי אינטרטיימנט בע"מ
מחיר מומלץ לצרכן : 599 ש"ח

 

 

תגובות

תגובות