אז בשבוע האחרון Super Mario Party התחיל להגיע למסיבות שלנו, אבל למי מכם שלא קנה אותו- האם משתלם לכם? האם הוא המשך טוב לסדרה? את כל זאת תגלו בביקורת.

אז למי שלא יודע מה זה Mario Party- Mario Party הינה סדרת משחקי מסיבות בסגנון מריו המשלבת מיני- גיימס ומשחקי לוח בה לכל משתתף יש תור בו הוא מטיל קובייה, זז לפי המספר, וזוכה בכוכבים ובמטבעות זהב. אחרי כל סיבוב יש מיני גיים.

נתחיל עם הדברים הטובים שהמשחק הציג לנו.

בתור התחלה- הוא החזיר את משחק הלוח בו ארבעה משתתפים צועדים לחוד על הלוח ולא כמו המשחק התשיעי והעשירי, שבו כולם נוסעים ברכב משותף אל נקודת סיום המוגדרת מראש, ולא כל אחד זז אינדיבידואלית.

החזרת המשחק המקורי נותן מקום יותר גדול לדעתי באסטרטגיה, וביצירתיות שיכול להכיל משחק הלוח.

בסופר מריו פארטי יש 80 מיני גיימס חדשים, המציגים פיצ'רים ייחודיים של ה"ג'וי קונס", השלטים הקטנים המתחברים לקונסולה עצמה- והמשימות כוללות שילוב ברטט של השלט ובתנועה שלו.

חוץ מזה יש במשחק גם שילוב של משחק 2 מול 2, מצב  "River survival"שבו ארבעת השחקנים מתאגדים יחדיו בשלל משימות שיתוף פעולה של כולם, ומצב בו השחקנים משחקים משימות קצב ותנועה שכוללים משימות יצירתיות במיוחד.

בנוגע לדברים שלא אהבתי- במשחק יש רק 4 לוחות משחק, כך שזה נראה כאילו נינטנדו בחרו שלא לשים דגש על משחק הלוח עצמו, ורק על המשימות(מה שאותי מאכזב, כי אני מאוד אוהב את משחקי הלוח).

כל לוח בפני עצמו הוא מאוד מאוד קטן, כך שגם זו מהווה בעיה בשבילי.

נינטנדו הבטיחו שנוכל לשחק באונליין במשחק, ואני לא יכול להגיד בגאווה שהם דברו אמת.

האונליין מכיל רק מיני גיימס, בלי משחק הלוח, ורק 10 מיני גיימס, מתוך כל השמונים שנכנסו למשחק.

אז האם אהבתי את המשחק? כן. למרות כל הפאשלות כששיחקתי עם חבריי במשחק הוא היה מהנה במיוחד, הצליח ליצור אווירה של תחרות, והכי חשוב- הוא היה כיף.

אז לסיום, Super Mario Party הוא משחק שאם אתם כאלה שחוגגים הרבה עם חברים, שאפילו לא משחקים בדרך כלל משחקי וידאו, זה המשחק בשבילכם.

אני נותן למשחק ציון של 8/10

ביקורת- Super Mario Party
אז לסיום, Super Mario Party הוא משחק שאם אתם כאלה שחוגגים הרבה עם חברים, שאפילו לא משחקים בדרך כלל משחקי וידאו, זה המשחק בשבילכם.
משחקיות וכיף82%
גרפיקה81%
סאונד75%
מותאם לסוויץ83%
80%Overall Score

תגובות

תגובות