כל מה שאתם צריכים לדעת על העונה החמישית

העונה החמישית של המשחק שכבש בסערה את העולם השתחרר ואנחנו מביאים לכם את כל הפרטים של מה שהוסיפו ומה שינו במשחק שכולנו נמצאים בו הרי הוא FORTNITE.

הדבר הראשון שכל שחקן ותיק ישים אליו לב הוא כמובן השינוי העצום במפת המשחק שכוללת הוספה של אזורים חדשים וכמובן שכל החלק התחתון של המפה הפך לעולם מדברי שבו הוסיפו שכונה ענקית של בתי מגורים עם שלל עצום וחדש בתוכו.

המכתש העצום של DUSTY DIVOT התמלא לנו בהמון עצים ומהווה מעין שדה קרב קשה במיוחד בשל ההסוואה שהעצים מספקים לנו.

כלי רכב בשטח

הדבר המרכזי שהפתיע אותנו הוא הוספת כלי הרכב שמתאים לנסיעה בכל שטח ואפילו ניתן להסיע בנוסף לדמות שלנו עוד זוג שחקנים שיכולים במקביל לתקוף יריבים או סתם לתפוס איתנו טרמפ לאזור הבא אליו אנו נוסעים, יש אפילו מסלול מירוצים שבו ניתן לבדוק את כישורי הנהיגה שלנו.

לפני כמעט שבועיים התחילו להופיע במפת המשחק הקרעים בזמן והחל מהעונה החמישית אנו יכולים להתחיל להשתמש בהם והתוצאה היא שיגור שלנו למקומות אקראים במפה דבר שיוצר המון עניין ובלאגן במשחק. דמיינו את עצמכם מפסידים באמצע קרב ואז נכנסים לתוך קרע שכזה ומוצאים את עצמכם ליד בית עמוס בשלל כלי נשק ומעיין התחלה חדשה למהלך המשחק.

 

הדובדבן שבקצפת

זה לא יכול להיות עונה חדשה ב-FORTNITE ללא דמות חדשה ושלל סקינים אותם ניתן לרכוש או להשיג וכמובן שקיבלנו זאת ובגדול. הגיבור של העונה החמישית הוא אמן גרפיטי שהוא הסקין המרכזי ועוד מספר דמויות ביניהן ניתן למצוא דמות שמזכירה לנו באופן קצת חשוד את קרייטוס מ-GOD OF WAR.

אז למה אתם מחכים? העדכון כבר זמין לשלל הקונסולות ובעלי נינטנדו סוויץ' זכרו שהמשחק זמין להורדה והוא חינמי לגמרי ( עד ששירות המנוי למשחקי נרשת של נינטנדו יפתח) אז קחו איתכם את FORTNITE לכל מקום.

תגובות

תגובות