ביקורת – Lego The Incredibles

אחד מסרטי האנימציה האהובים ביותר שחברת "פיקסר" יצרה אי פעם הוא משפחת סופר על שמספר על משפחה שבה לכל אחד יש כוחות על וההתמודדות שלה עם חיי היום יום בעולם הגדול.

למרות ההצלחה הגדולה של הסרט הראשון נאלצנו לחכות כמעט 15 שנים לסרט ההמשך המוצלח לא פחות (תוכלו לקרוא את הביקורת שלנו על הסרט כאן) אבל לפחות כתוספת לסרט המוצלח קיבלנו משחק לגו חדש שמאחד את העלילות של 2 הסרטים במשחק אחד.

גרפיקה

למשחקי הלגו יש תקרת זכוכית שמאוד קשה לנפץ אותה מבחינת הגרפיקה שלהם , כמה ניתן לשפר את טקסטורת הדמויות? כמה ניתן לשפר את האפקטים של התאורה? כאשר אנו מדברים על דמויות לגו? למרות הכל ניתן להבחין ממשחק למשחק בשיפור מסויים בגרפיקה אבל לאחר שהתרגלנו לדברים לא פחות ממדהימים משאר המשחקים בעידן ה-4K זה קצת בעייתי להשוות את משחקי הלגו לשאר כותרי ה-AAA אשר נמצאים בחוץ.

האנימציה של הדמויות מצד שני מעולה וכוללת מגוון רחב של תנועות ואפקטים שמלווים את המשחק שלנו ודבר אחד מאוד חשוב ששופר במשחק לעומת משחקי הלגו השונים הוא זווית הצילום אשר ממש השתנתה וכך אנחנו מפספסים פחות פרטים חשובים שלפעמים אנחנו מחפשים על מנת לעבור את השלב.

משחקיות

עלילת המשחק מתחילה משום מה ישירות בסוף הסרט הראשון ומלווה אותנו לאורך העלילה של כל הסרט השני אשר בסיומו אנו פותחים את הגישה לעלילה של הסרט הראשון, מובן לי למה לגו עשו זאת וזאת מכיוון שרוב השחקנים של המשחק כנראה ישחקו בו לאחר שהם ייצפו בסרט השני ורוב הסיכויים שלא צפו כלל בסרט הראשון בגלל הפער הגדול בזמני יציאת הסרטים. העלילה הראשית של המשחק מורכבת כמו כל משחק לגו קלאסי אבל זמן המשחק הכולל קצת מאכזב בכך שהוא קצר מאוד ולא תצטרכו יותר מ-10 שעות משחק על מנת לסיים את המשחק אבל כמו כל משחק לגו מצב המשחק של העולם הפתוח נותן לנו עוד המון שעות משחק.

בניגוד למשחקי לגו הקודמים את רוב הדמויות הנוספות איתם נוכל לשחק אנו נשיג על ידיד רכישת מעטפות מיני פיגרס של לגו כמו שאנו רוכשים בחנות ונקבל בהפתעה את הדמויות, הגישה הזו היא מעולה וגורמת לשחקן לרדוף אחר השגת כמה שיותר מטבעות לרכישת המעטפות ולא ישר לקנות את הדמויות שמעניינות אותו וזהו.

צ'ופר נוסף שפיקסר ולגו נתנו לנו הוא גישה לשלל עצום של דמויות של סרטי פיקסר הקודמים : וודי מצעצוע של סיפור, ספידי מקווין ממכוניות ועוד מגוון רחב של דמויות שממש מוסיפות למשחק. כוכב המשחק הוא ללא ספק ג'ק ג'ק הרי הוא התינוק של משפחת סופר על שעד לכתיבת השורות הללו אף אחד לא יודע מה בדיוק הכוחות שלו , זו פעם ראשונה במשחקי לגו שאנו משחקים דמות של תינוק שזוחל שפתאום הופף למפלצת שטורפת כל דבר שבדרכה ולאחר מכן הופכים לדמות של שד שעולה בלהבות ששורף כל דבר בדרכו בזמן שהוא יורה לייזרים מעיניו.

חידושים נוספים במשחק לעומת משחקי הלגו האחרים הוא יכולת הבנייה של מספר דמויות במקביל חפץ מסויים שרק איתו נוכל לסיים את השלב על ידי איסוף קוביות מיוחדות לאורך השלב. הדבר היחיד שאיכזב לעמות משחקי הלגו האחרים הוא זמן הטעינה הארוך מהרגיל והוא פשוט ארוך…לא נראה לי הגיוני שמשחק הרבה יותר מורכב כמו GOD OF WAR ייטען בחצי מהזמן שלוקח לשלב במשחק לגו להיטען וזה טעון שיפור.

סיכום

לגו משפחת סופר על הוא מחווה אדירה לאחד מסרטי האנימציה האהובים ביותר עלי מבית היוצר של פיקסר ועל הדרך קיבלנו הופעות אורח משלל כוכבי הסרטים של פיקסר בצורת משחק זורם וקליל וממש מומלץ כבילוי לחופש הגדול הקרב ובא.

ביקורת - Lego The Incredibles
לגו משפחת סופר על הוא מחווה אדירה לאחד מסרטי האנימציה האהובים ביותר עלי מבית היוצר של פיקסר ועל הדרך קיבלנו הופעות אורח משלל כוכבי הסרטים של פיקסר בצורת משחק זורם וקליל וממש מומלץ כבילוי לחופש הגדול הקרב ובא.
גרפיקה70%
משחקיות80%
75%Overall Score

תגובות

תגובות