ביקורת SONIC FORCES

בשנים האחרונות חברנו הקיפוד הכחול סוניק חזר חזק מאוד למודעות השחקנים וצופי הטלוויזיה בצורת סדרות חדשות בכיכובו וחידושים שונים ומגוונים למשחקים הקלאסיים של סוניק. הכרזת המשחק החדש SONIC FORCES אשר הבטיח תכנים חדשים לעולמו של סוניק גרמה למעריצי הסדרה לעניין רב לאן סוניק יכול לקחת אותם הפעם.

גרפיקה :

חברנו סוניק עבר הרבה מאז סוף שנות השמונים אבל הקסם של משחק מהיר בשלבים שונים ומגוונים היה בלעדי לו מאז ולתמיד ובקו הזה גם SONIC FORCES ממשיך. אנו מקבלים שלבים עתידניים במיוחד בעיצובם גם בדו מימד וגם בתלת מימד ומשחקיות מהירה וחלקה ללא שום תקיעות או באגים מיוחדים וזה חלק מאוד גדול מהחוויה של משחקי סוניק.

הגרפיקה שיש לנו ב- SONIC FORCES היא הכי חלקה ומתקדמת שיש לנו בסדרת משחקי סוניק המנוע הגרפי שודרג והתוצאה היא שאנו סוף סוף מקבלים משחק סוניק חדש ומתאים לדור הנוכחי של הקונסולות ללא ההרגשה שזה הוא חידוש של משחק קיים.

צרו דמות משלכם

צרו דמות משלכם

משחקיות :

אנו פוגשים את סוניק וחבריו במאבק מול הצבא של אגמן ולהפתעתנו סוניק הובס ועלינו ליצור דמות חדשה שזה מאפיין חדש בעולם של סוניק.

החופש בעיצוב הדמות שאנו יוצרים הוא פשוט נפלא ויש לנו שלל אפשרויות , לאחר מכן אנו יוצאים למסע של 5-6 שעות משחק בשלל שלבים דו מימדיים ותלת מימדיים והתמודדות עם של בוסים שבניגוד למשחקי סוניק ישנים יותר הם מהנים במיוחד ומאתגרים.

לאחר סיום העלילה הראשית אנו יכולים לחזור לאותם שלבים מחדש עם יכולות חדשות שצברנו בדרך ולהשיג בתוך השלבים שלל דברים חדשים וכמובן לשפר את הניקוד והזמן שלנו באותו השלב.

מצב משחק נחמד נוסף הוא היכולות לראות מה אנשים אחרים מהעולם עשו באותו שלב ולנסות לשבור את השיא שלהם או להגיע למקומות בהם הם לא היו וזה מוסיף עוד עניין ותוכן למשחק.

סיכום :

צריך הרבה אומץ מצד היוצרים של סוניק לצאת מהאזור הבטוח שלהם ולנסות דברים חדשים,להוציא את סוניק מתפקיד גיבור המשחק ולהכניס אותנו לשם,שינוי נוסחת המשחק המצליחה שלהם ואפילו הטאץ' הגרפי החדש והמרענן אבל זה לא תמיד מצליח ובמקרה שלנו יש הרגשה של פספוס קל.

SONIC FORCES עדיין שווה את הזמן שלכם ובמחיר השקה יחסית נמוך הוא שווה כל שקל.

ביקורת SONIC FORCES
SONIC FORCES עדיין שווה את הזמן שלכם ובמחיר השקה יחסית נמוך הוא שווה כל שקל.
גרפיקה7
משחקיות8
7.5Overall Score

תגובות

תגובות