האם 2K שומרים על האיכות במשחק החדש?

לא משנה כמה נדבר על FIFA או PRO EVOLUTION SOCCER, למשחקי הספורט בשנים האחרונות יש מלך אחד והוא שולט בענף ללא עוררין והוא סדרת משחקי הכדורסל המעולה של חברת 2K. האנשים בחברת 2K לא מפסיקים להדהים אותנו כל שנה עם שינויים חדשים,שיפורים חדשים (שכמו כל שנה אנו מופתעים כיצד הם יכלו לשפר משחק כמעט מושלם) ומצבי משחק מפתיעים. אז כמו כל שנה ישבתי לשחק במשחק ולאחר גמילה קשה מאוד ממנו אני כותב לכם את השורות הללו…

גרפיקה

מנוע משחקי הספורט הריאליסטי של 2K נותן לי הרגשה שהם חתמו מעיין עסקה עם השטן ובתמורה קיבלו את אחד מנועי משחקי הספורט הכי טובים שיצא לי לראות, החל מאנימציה אנושית לחלוטין בתנועות השחקנים ועד אגלי זיעה שזולגים להם על פני השחקן שעומד על קו העונשין ברבע האחרון שהתוצאה היא שיוויון.

השנה כמו כל משחק גדול שיוצא אנו שמים לב לקפיצה משמעותית בגרפיקה בשל השימוש המלא ביכולות הקונסולות החדשות ולכן אנו מקבלים רזולוציה גבוהה יותר שלא מרגישה שפשוט עברה UPSCALE וכמובן תמיכה מלאה ב-HDR שנותנת לנו משחק חלק ללא שום מריחות או נפילות ב-FPS.

הם פשוט שמים דגש על הכל! החל מבקבוק המים שהשחקנים שותים עד לפרט הכי קטן בכל מגרש NBA שבו אנו משחקים.

הם פשוט שמים דגש על הכל! החל מבקבוק המים שהשחקנים שותים עד לפרט הכי קטן בכל מגרש NBA שבו אנו משחקים.

2K מעבירים לשאר החברות שעוסקות במשחקי ספורט כיתת אומן בכל מה שנוגע בהגשה של משחק ספורט, הם פשוט שמים דגש על הכל! החל מבקבוק המים שהשחקנים שותים עד לפרט הכי קטן בכל מגרש NBA שבו אנו משחקים.

הגרפיקה במצב המשחק של MyPlayer בקטעי המעבר הייתה יכולה להיות טובה יותר אבל הם סתם השאירו להם פתח לשיפור לשנה הבאה.

מצבי משחק

בין אם אתם רוצים פשוט לשחק עם עמרי כספי בקבוצתו החדשה גולדן סטייט במשחק רגיל מול קליבלנד עד ליצירת שחקן משלכם עם הפרסונה שתתאימו לו במעיין משחק תפקידים יש לכם פשוט הכל פה!.

מצבי המשחק הישנים והטובים של ניהול קבוצת NBA ולשחק איתה בליגה הסדירה עד למאבקים ב-PLAYOFF כמובן שנמצאים פה אבל גולת הכותרת השנה וקלף ש – 2K שמרו ממש סמוך להשקת המשחק הוא השילוב של 3 מצבי משחק פופולריים מאוד למצב משחק אחד חדש ומושלם.

השנה כמובן שניתן ליצור שחקן משלנו עם סריקת הפנים שלנו בדרך נוחה ופשוטה יותר בעזרת אפליקציה בסלולאר אבל הפעם השחקן שלנו מוטמע במצב המשחק של ה-PLAYGROUND וזו ההפתעה הגדולה שקיבלנו כשחקנים.

נוכל להתלבש כמו הסופרסטאר שאנחנו וכמובן את כל זה ניקח למשחקי רחוב מול או יחד עם שחקנים אחרים מהעולם...במילה אחת שלמות!!!

נוכל להתלבש כמו הסופרסטאר שאנחנו וכמובן את כל זה ניקח למשחקי רחוב מול או יחד עם שחקנים אחרים מהעולם…במילה אחת שלמות!!!

2K יצרו לנו משחק עולם פתוח שבו הדמות שלנו שאנו יצרנו שואפת להיות שחקן כדורסל בליגה הטובה בעולם,אנו מתחילים כשחקן רחוב שמשתתף בטורנירים מקומיים ומקבל את הצ'אנס שלו למבחן בקבוצת NBA בין לבין אנו מסתובבים בעיר שבה יש לנו חדר כושר להתאמן בו ולהשתפר,מספרה שבה נוכל להישאר מעודכנים עם התספורת הכי מבוקשת,חנות בגדים שבה נוכל להתלבש כמו הסופרסטאר שאנחנו וכמובן את כל זה ניקח למשחקי רחוב מול או יחד עם שחקנים אחרים מהעולם…במילה אחת שלמות!!!

משחקיות

ל-2K לא הייתה הרבה עבודה השנה הרי המשחק משנה שעברה היה פשוט מושלם, משחק ספורט כמעט ללא באגים כמו שיש להם לא קיים בשוק אבל הם כן הוסיפו מספר שינויים גדולים השנה.תנועת השחקנים שופרה השנה ויש מנוע שלם ששולט בתנועה מלאה ושוטפת יותר של השחקן על המגרש ושיפור ה-AI של השחקנים שנשלטים על ידי המחשב בהבנה של המהלך אותו אנו רוצים ליצור.

מנגנון הקליעה לסל שונה השנה ובר הזריקה גם הוזז והוא רגיש טיפה יותר השנה זה לטוב ולרע אבל לאחר שמתרגלים אנו מבינים למה 2K עשו זאת וזה באמת נותן לנו יותר את ההרגשה שיש לנו אכן את הטאץ' הנכון בזריקה.

מצב אחד שמשמעותית שופר השנה הוא המעורבות של המאמן במשחק החל מטיפים שאנו מקבלים ממנו במהלך פסקי הזמן ועד להטמעה מורגשת יותר של מהלכי המשחק אותם אנו מתכננים.

ציון כללי

לסיכום חברות כמו EA ו-KONAMI צריכות להודות כל יום ש-2K לא חושבים על ליצור משחק כדורגל(חברה אמריקאית לא יקרה…) כי אז לא תהיה להם כל סיבה להוציא את משחקי הספורט שלהם.

2K18 שולט ללא עוררין כמשחק הכדורסל הטוב ביותר בשוק וגם שולט כמשחק סימולציית הספורט הטוב ביותר בשוק ללא שום צל של ספק, למה אתם מחכים? יש לכם משחק ספורט מושלם על המדפים רוצו לקנות אותו!!!

ביקורת למשחק NBA 2K18
2K18 שולט ללא עוררין כמשחק הכדורסל הטוב ביותר בשוק וגם שולט כמשחק סימולציית הספורט הטוב ביותר בשוק ללא שום צל של ספק, למה אתם מחכים? יש לכם משחק ספורט מושלם על המדפים רוצו לקנות אותו!!!
גרפיקה9
משחקיות9
מצבי משחק10
9.3Overall Score

תגובות

תגובות