ביקורת ל CRASH BANDICOOT N'SANE TRILOGY

כל אחד מאיתנו שהיה בבעלותו מכשיר PLAYSTATION 1 יצא לו לשחק בוודאות ב-CRASH BANDICOOT , משחק פלטפורמה קלאסי שנחשב עד היום לאחד הלהיטים הכי גדולים של SONY ומעבר לכך הוא אחד מעמודי היסוד של הצלחת הקונסולה הביתית של SONY. ללא שום סיבה הגיונית מעבר לטרילוגיית המשחקים שיצאה לקונסולה הותיקה לא נתקלו שוב בשועל החביב ומאבקיו בדוקטור קורטקס, סיבה מרכזית לכך היא שיצרנית המשחק NAUGHTY DOG התפנתה לעשות דברים אחרים וחשובים לא פחות כמו סדרת UNCHARTED ו- THE LAST OF US , אבל למרות הכל המעריצים חיכו וחיכו למשחק המשך לפלטפורמה המצויינת שלהם אז שהכריזו על חידוש מלא לטרילוגייה המון מעריצים שמחו שלפחות את זה הם מקבלים ומצפים שההצלחה של ההשקה המחודשת תעורר את הרצון ליצירת משחק חדש בסדרה.

CRASH BANDICOOT

CRASH BANDICOOT

גרפיקה

לחדש משחק שפותח לקונסולה מיושנת מאוד כמו ה-PS1 היא עבודה קשה מאוד ולכן במקום ליטוש גרפיקה קיימת וזהו חברת ACTIVISION בנתה מחדש כל שלב ושלב, כל פוליגון ופוליגון בדמויות אבל נשארה נאמנה למבנה השלבים והעלילה. לראות את קראש מקפץ,אוסף תפוחים ושובר בסיבוב את ארגזים ברזולציית 4K הוא משהו מספק מאוד ביייחוד למי ששיחק במשחקים המקוריים על טלוויזיה ישנה. קל מאוד להבחין בהשקעה בכל פרט ופרט במנוע המשחק החדש שאפילו הוא יותר מהיר מקודמו וכולל אפקטים חדשים של תאורה וצל שלא היו קיימים כלל ב-PS1 דבר שמוסיף עמוק חדש למשחק ולחוויה הכוללת.

עלילה

לחפש עלילה מורכבת במשחק פלטפורמות קלאסי לא תניב בידנו תוצאות אבל שילוב של שועל כתום ותמהוני שקופץ ומרסק כל דבר בדרכו להציל את העולם מידיו של דוקטאור מטורף תמיד תהיה מצחיקה וחמודה לכל מי שיש עדיין ילד בתוכו ולדור החדש של השחקנים שמעולם לא נתקל בדמות המוזרה הזו ואני בטוח שיתאהב בה בקלות. אנו מקבלים בחבילה אחת 3 משחקים שונים שממשיכים את קו העלילה אחד של השני אבל שוב כמו שאמרתי אל תחפשו פה טוויסט בעלילה או משהו דומה אנחנו באנו להנות ולא לשבור את הראש.

 218431

משחקיות

דור השחקנים הצעיר שקיים היום לא קיבל לצערנו מנה גדולה של משחקי פלטפורמות כמו הדור של שנות ה-90 שזה היה הז'אנר המוביל בשוק. CRASH משחק לא קל בכלל ולהתחיל להסביר לילדים של היום את המושג של פסילות והתחלה של שלב מההתחלה אם לא הצלחנו היא עבודה קשה לאחר שהורגלו לנקודות שמירה אוטומטיות כל כמה דקות והתאוששות של הדמות מפגיעות. המעבר של המשחק הראשון לא מוצלח כל כך בעיני אבל 2 ההמשכים תיקנו את ההרגשה ומעבר לכך, האוסף המשובח הזה החזיר אותי לצעירותי והזכיר לי עד כמה משחקים פשוטים יכולים להיות מהנים כל כך ומאתגרים באותו זמן. אנו מקבלים כל כך הרבה סגנונות משחק החל משלבי שחייה,שלבי מירוצים,שלבי פלטפורמה ב-2D ושלבי פלטפורמה ב-3D. הגיוון המדהים הזה לא משאיר לנו רגע משעמם אחד וכמובן שהוספת מאפיינים שנכונים לתקופתנו כמו השגת TROPHY ודירבון השחקן לסיים כל שלב ושלב ברמה הכי גבוהה שהוא יכול נותנים לנו משחק אדיר ששרד את מנהרת הזמן ומעבר לכך.

ציון כללי

בין אם אתם שחקנים ותיקים שרוצים להיזכר בתקופה פשוטה יותר ומהנה יותר של משחקים או בין אם אתם שחקנים צעירים יותר שרוצים לראות על מה כל הרעש שההורים שלכם דיברו עליו שהוא CRASH BANDICOOT הטרילוגייה הזו היא פריט חובה לכל בעל קונסולת PS4, תמיד יהיה כיף לשלוף את המשחק ולהעביר כמה שעות נוסטלגיות ומהנות מול משחק פלטפורמה כמו שהרבה זמן לא קיבלנו.

CRASH BANDICOOT N'SANE TRILOGY
בין אם אתם שחקנים ותיקים שרוצים להיזכר בתקופה פשוטה יותר ומהנה יותר של משחקים או בין אם אתם שחקנים צעירים יותר שרוצים לראות על מה כל הרעש שההורים שלכם דיברו עליו שהוא CRASH BANDICOOT הטרילוגייה הזו היא פריט חובה לכל בעל קונסולת PS4
גרפיקה9
עלילה8
משחקיות 8.9
8.6Overall Score

תגובות

תגובות