כאשר סופרמן יוצא מכלל שליטה

המשחק  INJUSTICE 2 הוא אחד מהמשחקים הכי מצופים בעולם של קונסוליות המשחקים, עם חברה שעומדת מאחורי סדרת המשחקים של Mortal Kombat ואחת העליליות הטובות ביותר של הקומיקס  מ D.C.

ככל שהתקרב תאריך היציאה של המשחקINJUSTICE 2  כך גם תאריך היציאה של המשחק למובייל הגיע, כפי שהיה שיצא המשחק הראשון של INJUSTICE.

אנחנו ננסה לבצע ביקורת רק למשחק המובייל ולנסות כמה שיותר לא להשוות אותו למשחק הקונסולה אך אנחנו לא יכולים להבטיח, אם אתם רוצים לקרוא את הביקורת של המשחק INJUSTICE 2 לחצו כאן.

עם צאת המשחק INJUSTICE 2 מגיע לחנויות גם הגרסה של המובייל של המשחק, השאלה האם שווה  להשקיע את הזמן שלכם בגרסה של המובייל?

photo_2017-05-26_14-30-27

משחקי מובייל וכסף

הבעיה הראשונה במשחק וגם הטובה בו היא שהמשחק שמוצע הוא בחינם, אתם שואלים למה זה בעיה? ובכן ברגע שמצעים לכם משחק מובייל בחינם זה אומר שאתם עומדים לשלם בהמשך על כל מיני דברים אחרים במהלך המשחק, כמו מפות, דמויות או כל דבר אחר שיעצור ממכם להנות באמת מהמשחק.

כמובן שברגע שאתם נכנסים אתם רואים את הכפתור של החנות וכמובן שהרבה דברים טובים אתם יכולים לקבל דרך שעות של משחק אך הכל שם נמצא בלחיצת כפתור, האם כדאי להשקיע כסף במשחק? זה השאלה טובה.

העלילה של של INJUSTICE 2

העלילה של המשחק מספרת על כך שהג'יוקר הרג את לואיס ליין והפציץ את מטרופליס, סופרמן מאבד את זה ומחליט לשים קץ למצב שבו הנבלים חוזרים שוב ושוב לכלא, בורחים וחוזרים להרוג. סופרמן כמו בסרט של זאק סניידר "איש הברזל", מתחיל להרוג. הגיבור היחיד שיכול לעצור אותו הוא באטמן.

הבעיה ששם די נגמרת העלילה של המשחק, מכוון שעם צאת המשחק רק הפרק הראשון ניתן למשחק וכל שאר הפרקים יגיעו מתישהו בזמן הקרוב.

photo_2017-05-26_14-29-58

גרפיקה

הגרפיקה במשחק היא מדהימה למשחק מחשב, אנחנו בדקנו אותו על Iphone 7 plus, והמשחק לא מבייש אפילו קונסולת אומנם לא של הדור החדש. קטעי המעבר שהם העלילה של המשחק מדהימים, הייתי מוכן לשבת ולראות סרט שלם המורכב רק מהקטעים הללו.

העובדה שיש כל כך הרבה סגנונות שונים של תלבושות ואזורים שונים מסייע לתת הרגשה שהמשחק הוא גדול ויש תמיד מה לגלות.

משחקיות

המשחק מאפשר כמה סוגים שונים של משחק, קמפיין, הארנה, סיפור. למשחק יש עוד שני מצבים שהם כרגע נעולם ארנה, ואתגרים. אני הכי נהנהתי לשחק במשחק "הסיפור" אך הארנה גם הייתה מבדרת, הקמפיין מרגיש בשלב זה שהמטרה שלו היא נטו רק לסייע לכם להרוויח את המטבעות השונים של המשחק כדי שתוכלו לפתוח דברים בהמשך.

השליטה על הדמויות עצמם היא די פשוטה וכאן גם הבעיה, רוב הפעולת במשחק די חוזרות על עצמם ובאיזשהו נקודה אתה מרגיש שאין הרבה שליטה באמת בדמות שלך וכל המשחק די חוזר על עצמו.

העובדה שאתה גם יכול לשפר את הדמויות השונות שלך מוסיף מימד נוסף למשחק, חשוב לזכור לשלוח את הדמויות השונות למשימות, משימות הם פשוט דרך לקבל עוד פרסים ולשדרג את הדמות בזמן שאתה לא משחק.

photo_2017-05-26_14-30-23

סאונד

המדובבים של הדמויות עושים עבודה נפלאה, הסאונד עצמו בכללי מוסיף הרבה למשחק עצמו ומגביר את הנאה במשחק עצמו. אנחנו ממליצים לשחק את המשחק עם אוזנות על מנת לשפר על את החוויה עצמה של המשחק.

 

לסיכום

המשחק נותן לכך הרבה אפשריות משחק עם שיפור של דמויות, ארנה וסיפור יש אינספור דרכים לבלות במשחק אך הבעיה היא שהשליטה די בסיסית בדמויות וסיפור מאד קצר המשחק עם צאת המשחק די גומרים מהר את הנאה במשחק עצמו.

אולי נמתין שהמשחק עצמו יוסיף את כל האפשריות שנעלות ואז נוכל לקבל משחק הרבה יותר טוב למובייל.

 

ביקורת למשחק מובייל INJUSTICE 2
עלילה טובה, גרפיקה מעולה אך בסוף היום חסר תוכן במשחק לפחות בשלב הזה שהוא יצא
משחקיות5.2
סאונד8.6
גרפיקה8.3
עלילה7.3
7.4Overall Score

תגובות

תגובות