LOADING

Type to search

Share

ניגן מתחיל לאבד את האחיזה שלו.

בפרק האחרון לפני ההפסקה ניגן חטף יוג'ין וגורלו נשאר במיסתורין.
העלילה התקדמה ואחרי שני פרקים שראינו את ריק מנסה לגייס צבא להביס את ניגן, דריל פוגש סוף סוף את קרול, כל הדמויות התקדמו אך רק האיש עם התספורת הגרועה ביותר בפרק לא היה ידוע מה קורה איתו . בפרק החדש אנחנו סוף סוף מגלים מעלה בגורלו של יוג'ין .  להזכירכם יוג'ין יצר את כדור על מנת  להרוג את ניגן. הכדור פגע בלוסיל המחבט, ניגן בתגובה חטף את יוג'ין למרות שהיינו בטוחים שנראה את הראש שלו מרוסק על האספלט בעקבות המקרה .
בתחילת הפרק יוג'ין רועד מפחד הוא מבין שגורלו בכי רע ושהוא עומד לשלם על המעשים שלו, השחקן ג'וש מקדרמנט מצליח להעביר לנו הצופים את החשש, את הפחד לגורל שלו. בהכרות שלנו עם המושעים חששנו שהפנים של הגיבור שלנו יפגשו את המגהץ או יותר גרוע מזה אך משהו מפתיע קורה הוא לא נענש, הוא לא מוכה, לא נכלא להפך הוא מקבל את כל מה שהוא חלם. חדר משלו, אוכל והם מתייחסים אליו בכבוד, השאלה איך יוג'ין מקבל את המצב החדש? מקבלת מענה כאשר הוא שוב נפגש מול ניגן המנסה לברר האם היצירה של הכדור היה מזל או שיש לו הרבה יותר מוח, ניגן מסביר שהוא זקוק לאנשים כמו יוג'ין בהיותו מוקף בחילים חסר הבנה "מי אמר דוקטור איוול ולא קיבל ?"

יוג'ין פתור במהרה את הבעיה הראשונה שמוצבת לפניו ובתמורה ניגן שולח את הנשים שלו להענג אותו כאן מתחיל הגאונות של הדמות של ניגן ואחד הדברים שאני הכי אוהב בו זה היכולת שלו להיכנס מתחת לעור שלך, לשבור אותך והוא מראה שהוא יכול לעשות את זה לא רק דרך אלימות למרות שהיא מרכיב חשוב בשלטון שלו. יוגין הרי מבין את מצבו שהנשים הם שם רק בגלל שניגן פקד עליהם להגיע אך הבנות מגלות בו איש שיחה מעניין אך שום דבר הוא לא מה שנראה, הבנות מגיעות בבקשה ליוג'ין שמציבה אותו בדילמה חדשה. בהמשך הפרק ניגן מרכיח את יוג'ין לצפות בו מבצע מעשי אלימות, המטרה שלהם היא נטו להיות המקל אחרי הגזר.
בקו עלילה מקביל דוויט מגלה שדריל ברח לו, לפני שהוא מצליח לעשות משהו בנדון ניגן שולח את הבריונים שלו להכות אותו ולשלוח אותו לצינוק, הסיבה שהוא נענש היא לא בגלל שדריל ברח, בגלל שאשתו שרי היא זו שסייעה לו לברוח. להזכירכם שרי אחותה ודוויט ברחו מניגן אך כאשר חזרו. אשתו שרי הפכה להיות אישתו של ניגן בתמורה לכך שדוויט זוכה לחיות. דוויט נישאר עדיין נאמן לניגן גם אחרי שהוא מוכה ונזרק לצינוק הוא עדיין אומר "אני הוא ניגן". דוויט נשלח למצוא את שרי אך הוא לא מוצא אותה ובמקום מוצא מכתב שהיא משאירה לו, המכתב מתחיל את השינוי של דוויט.
the-walking-dead-season-7
המ
דוויט מבין בעקבות המכתב שהוא כבר לא האיש שאישתו האהבה והוא מפליל את הרופא בבריחה שלה, ניגן בתמורה משליך את הדוקטור לאש ודוויט נשאר שם אדיש אך באמת היא שהוא מחסה על הבריחה של שרי ואם הייתי צריך לנחש מתחילים לראות את הניצנים של השבירה שלו וכנראה העובדה שהוא יאחד כוחות עם ניגן. מצד אחר אנחנו רואים את יוג'ין בוחר לעמוד לצידו של ניגן ולא לנקוט נגדו עמדה כאשר הנשים של ניגן אומרות לו שניגן הרג את החברים שלו הוא משיב שריק והקבוצה שלו הרגו גם כמה מהאנשים של ניגן.
עם יד הלב אני חייב לציין שעצרתי לקרוא את החוברות הרבה לפני הנקודה שאנחנו הגענו בסדרה אז אין לי מושג האם מה שאנחנו רואים הוא חלק מהקומיקס או כבר הבחירה של הכותבים להתקדם עם העלילה שלהם וכל ספקולציה שאני מציין כאן היא נטו תחשות הבטן שלי בעקבות הצפייה בפרק.
בסוף הפרק יוג'ין ודוויט עומדים ביחד צופים באנשים של ניגן, יוג'ין מציג את עצמו ואומר לבסוף "אנחנו ניגן", דוויט מאשר. הנקודה הזו ששני הם עומדים יחד היא ציון ההחלפה בתפקידים שלהם לדעתי, מצד אחד יוג'ין הופך להיות יותר נאמן לניגן בגלל הפחדנות שלו והרצון שלו לשרוד ודוויט מצד שני הופך להיות ההפך, המכתב שאשתו שרי כתבה לו מתחיל לחלחל לתוך תו מביא אותו להבנה שהוא כבר לא האדם שהוא היה, השאלה האם הוא עומד לעשות משהו בנדון על מנת להחזיר לעצמו את הישועה?
 
 

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *