LOADING

Type to search

Share

חושבים שאתם מכירים את וולברין? יש לנו כמה עובדות שיפתיעו אותכם.

הסרט של וולברין קרב ומגיע ואנחנו מנסים לספר לכם כמה שיותר על לוגאן ועל סדרת הסרטים של האקס – מן ניתן למצוא באתר את הביקורות של סרטי האקס – מן כאשר אנחנו לאט לאט מתקרבים לסיים את כל הסרטים שיצאו עד היום.
חשבנו וחשבנו איזו דרך עוד מעולה לחגוג את המוטנט השעיר הרי מי לא אוהב את וולורין?, המוטציה עם כוחות הריפוי והשלד אדמנטיום הבלתי ניתן להשמדה הוא אחד מגיבורי העל האוהבים על חובבי קומיקס וסרטים. וולברין הוא נודע גם בשם לוגאן ויש לנו כמה עובדות מענינות שהייתם רוצים לדעת על המוטציה החביבה על הכולם.

וולברין הופיע לראשונה בקומיקס של הענק הירוק

ההופעה הראשונה של המוטציה מקדנה הייתה בחוברת 181# של הענק הירוק ונוצר ע"י לן ויין וג'ון רומיטה האב והמאייר הרב טרימפ. בסיפור המפורסם הענק הירוק נלחם נגד הוונדיגו ומי הופיע לעשות סדר בבלאגן, צדקתם וולורין בתחפושת קצת שונה ממה שאתם מכירים. ההופעה הראשונה שלו הייתה ב1974. העיצוב המקורי של וולברין היה בצורה חופשית קרוב יותר לבאטמן  אשר היה הרבה יותר פופלארי באותה עת,והטפרים שלו בכלל לא היו חלק מהתחפושת שלו.  במקור וולברין היה אמור להיות נער אך לאחר מכן הוא עבר שינוי ועוצב יותר קרוב לקלינט איסטווד. ההופעה הראשונה שלו עם האקס – מן הייתה מאוחר יותר בחוברת  Giant Size X-Men מספר 1, שבה האקס – מן (מוכנים לזה?) נלחמו באי מוטציה חיי אשר תפס את כל חברי האקס – מן המקוריים.
wolvrinegiantsizexmen1

הוא איבד את האדמנטיום שלו

אי אפשר לחשוב על וולורין בלי לחשוב על הטפרים מאדמנטיום, דרך אגב מארוול אוהבים להמציא מתכות וכל מיני אלמנטים חדשים בעולם שלהם. אדמנטיום לדוגמא הוא מתכת הבלתי ניתנת להשמדה, בצורה הטבעית שלה היא נוזל אך כאשר היא הופכת למצוק היא בלתי ניתנת להשמדה. עוד מתכנת בעולם של מארוול היא ויברניום, המגן של קפטן אמריקה עשוי מובריניום בשונה מאדמנטיום ויברניום הוא מתכנת חזקה מאד אך ניתנת להשמדה והתוכנה המיוחדת שלה היא יכולת לספוג את הכוח שמתנגש בה. אך באנו לספר לכם בכלל על הפעם שוולברין איבד את האדמנטיום שלו וזה היה בערך שנת 1995 האקסמן יצאו נגד מגניטו שישב באסטרואיד M ואיים שוב להשמיד את כל האנושות, וולברין זינק על אדון המגנטים ופצע אותו, בתגובה מגינטו שלף את כל האדמנטיום מגופו של וולברין(אדמנטיום זה העדיין מתכת). בחוברת וולברין מספר 75 הקוראים גילו לראשונה שהטפרים שלו הם לא תוצר של התהליך של Weapon X (הניסוי שבו וולורין קיבל את שלד האדמנטיום שלו) שהם בכלל המשך טבעי של הגוף שלו וועשויים מעצם כמו כל שאר השלד שלו. אל תדאגו בחוברת מספר 100 הוא קיבל חזרה את האדמנטיום שלו.
magntowolverine

השם האמיתי של וולברין הוא בכלל ג'ימס הוואיט

וולברין נודע בהרבה שמות, לוגאן, weapon x  אך שמו המקורי הוא בכלל ג'ימס הוואיט והוא נולד כילד חולה אשר פיתח את יכולת הריפוי שלו רק בשלב מאוחר יותר. הסיפור מתרחש במאה ה19 בקנדה, בסיפור הנודע origin, במהלך הסדרה הוואיט שולף את הטפרים שלו כאשר הוא מנסה להגן על אביו ואמו.  החוברת נכתבה ע"י פול ג'ינקיס. שנים העבר שלו וולברין נשמר בסוד וגרם לעשרות אם לא מאות של תאוריות לגבי העבר של המוטנט. אז מה הסיבה שמארוול לבסוף החליטו לשחרר את הסיפור? בגלל שהם חששו שאולפני פוקס יספרו את הסוד על העבר של המוטציה לפני שהם יכולו ובכך לקבוע או ליצור תודהה על מה שבאמת העבר של וולברין. האולפנים לבסוף כאן יצאו עם סרט על העבר של וולברין והוא היה מבוסס בחופשיות על הקומיקס – את הביקורת שלנו על הסרט אתם יכולים לקרוא כאן.
wolverineorigns

הוא לא רק חבר של האקסמן

וולברין הספיק להיות חבר של בערך כל קבוצה אפשרית בעולם של מארוול, החל מהקבוצות השונות של האקס – מן (לאיזה תקופה היה בשלושה קבוצות באותו זמן, מה אפשר לומר לבחור יש הרבה זמן פנוי), חבר של הקבוצה הקנדית אלפא פלייט, הנוקמים והוא שיתף פעולה בערך עם כל דמות בעולם של מארוול. בקומיקס שרץ למספר חוברות וולברין הספיק לצאת כנגד כל הגיבורים של מארוול ויצא עם ידו העליונה.  הוא גם הספיק להיות אחד מהפרשים של אפוקליפסה. בשנות ה90 מארוול ודי.סי שיתפו פעולה בחוברות משותפות בעקבות הסיפור הזה העולמות היתאחדו ואנחנו קיבלנו שילוב של באטמן וולברין. להוסיף על קורות החיים שלו לוגאן היה גם סמוראי, סוכן חשאי, ואפילו פיטר פאקר כאשר שני הגיבורים החליפו תודעה. אה! והוא יודע לדבר מספר שפות, לא סתם הוא טוען שהוא הכי טוב במה שהוא עושה!!

i am the best at what i do but what i do isn't very nice

background

וולורין הוא אבא

לוולברין יש בן בשם דאקן, דאקן הופיע בחוברת Wolverine Origins #10 והוא בנו של וולורין ויטסו, יטסו נהרגה עם בהריון ע"י המנתקש חיל החורף והתינוק נחטף ונחשב מת. עשרות שנים אחר כך קיבלנו דאקן והוא עשה כל מה שהוא יכול כדי לעצבן את אבא שלו. בנוסף לכך לוולברין יש ילדה שאומנם הוא לא עזר בלהוליד בתהליך הפורלמי אך היא עשויה מהגנים שלו הדמות היא X23. את ההופעה הראשונה שלה קיבלנו בחוברת NYX #3 אך ההופעה הראשונה שלה הייתה בדומה להארלי קווין בסדרת טלויזיה מצויירת הסדרה היא X-Men: Evolution.
x23daken

הוא בכלל שונה מהדמות שלו בקולנוע

הדמות של ווולברין שונה לגמרי מהשחקן יו' ג'קמן אם היה צריך למצוא שחקן יותר מתאים לשחק את המוטאנט אז אל פאצינו יותר נכנס לכיוון או קלינט איסטווד שעליו התבססה הדמות. אני יודע שכולם בשוק אבל בקומיקס וולורין הוא בכלל מטר שישים וקצת, שעיר בכל הגוף ועד לאחרונה היה מעשן ושותה ללא הפסקה. כאשר סינגר במאי הסרט המקורי חיפש מועמדים הוא בכלל לא רצה את השחקן ג'קמן והוא היה הבחירה השניה שלו. אנחנו שמחים שלבסוף הוא בחר אותו כי איך אחרת היינו יכולים לחיות עם סרטי האקסמן בלי ג'קמן. לאחרי צאת הסרטים מארוול הוציאו את העולם של  ה Ultimate שם וווולברין קיבל גרסה חדשה יותר הקרובה יותר לדמות שלו בסרטים.
wolveinecomicvsfilm
לוגאן יוצא לאקרנים בתאריך 2.3.17 והוא יהיה מבוסס על בחופשית על הקומיקס Old Man Logan
חושבים שפספנו עובדות בנושא של המוטנט הקטן והשעיר ? אם כן רשמו בתגובה או בדף הפייסבוק שלנו.

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *