הליין אפ של הסרטים של מארוול

 

למרות שאנחנו בקיפאון כבר ממרץ הסרטים של מארוול ממשיכים להתעדכן ואומנם התאריכים נדחים אך הם אמורים לצאת מתישהו לא? אנחנו מקווים שכן.

אספנו לכם את הסרטים שאמורים לצאת בזמן הקרוב (שנתיים הקרובות) ממארוול.

Black Widow 2020- אלמנה השחורה 

תאריך יציאה : Nov 06, 2020

האלמנה השחורה הייתה אמורה לצאת במאי השנה אחר בעקבות הקורנה היא נדתחה לנובמבר 2020, הדחיה הזו גרמה לכך שכל הסרטים של מאוול נדחו.

הסרט מתרחש לפני העלילה של "הנוקמים: סוף המשחק" וחושף את המשפחה של האלמנה השחורה ואת הנבל החדש הטאסקמאסטר שיכול לחכות את כל הכוחות של הנוקמים.

Eternals – הנצחיים

תאריך יציאה : Nov 06, 2020

אנגלינה גולי מצטרפת ליקום של מארוול' העלילה עומדת לעקוב אחרי  "הנצחיים", גזע על-אנושי הנוצר ע"י גזע חוצניים הנודעים כהשמיימים האלים של היקום של מארוול.

האירועים של "הנוקמים :סוף המשחק" גרמה לגזע שחי בסתר מהעולם לצאת החוצה ולהתמודד עם איום חדש ישן.

Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings – שאנג צ'י ואגדת עשר הטבעות

תאריך יציאה May 07, 2021

הגיבור מהמזרח הרחוק מקבל סרט משלו היציג צד חדש של היקום של מארוול שלא מגיע דווקא מארצות הברית או החלל החיצון. הדמות החדשה היא מומחית באומניות לחימה ועומדת להתמודד כנראה עם המנדרין.

המנדרין הופיע בגרסה שונה ב"איירון מן 3" ובתקווה חדשה שהשם של הסרט אגדת עשר הטבעות מציג את הטבעות של המדנרין בגרסה האמיתית שלו והוא יהיה האויב של שאנג צ'י

Spider-Man: Homecoming – ספיידרמן 3 

תאריך יציאה Dec 17, 2021

ספיירדמן היה בדרך החוצה מהיקום של מארוול ואז נסגרה העסקה החדשה והדמות חזרה ליקום של מארוול ומקבלת סרט המשך. ספיידרמן עכשיו צריך להתמודד עם העובדה שהזהות שלו התגלתה. יש שמעות על כך שהאויב החדש עומד להיות קארבן הצייד וכנראה מורביוס או ונום יופיעו לרגע בסרט החדש.

Thor: Love And Thunder – תור' אהבה ורעם

תאריך יציאה  Feb 11, 2022

הסרט החדש של תור' מחזיר את אהבה הישנה והשחקנית נטלי פורטמן שכנראה תקבל את הכוחות של תור', הבמאי טאיקה ואיטיטי חוזר לתפקיד הבמאי ואם הוא ימשיך בכיוון של "תור' ראגנרוק" אנחנו עומדים לקבל הרבה הומור ובלאגן המתאים לקו החדש של תור'.

Doctor Strange In The Multiverse Of Madness – דוקטור סטריינג' בממדי השגעון

תאריך יציאה Mar 25, 2022

הסרט המצופה ביותר ברשימת הסרטים של מארוול עומד להפגיש בין דוקטור סטריינג לבין וונדה הסקרלט וויץ', הבמאי סאם ריימי עומד לביים את הסרט.

הסרט עומד להתרחש אחרי אירועי הסדרה "וונדה וויזן".

בסרט המשך החדש דוקטור סטריינג עומד להתמודד עם הכוחות של וונדה עם התוצאות של של המסע בזמן וכנראה סימנים ראשונים להביא ליקום של מארוול את האקסמן.

חלק מהשמעות אפילו סיפרו על כך שאנחנו עומדים לקבל את הגרסה של היקום של מארוול שבה כולם הפכו להיות זומבים ואנחנו נזכה לראות איירון מן זומבי ואת שאר הנוקמים.

Black Panther 2 – הפנתר השחור 2

תאריך יציאה May 06, 2022

אין הרבה מידע כרגע על הסרט חוץ מתאריך יציאה ושרוב הצוות המקורי עומד לחזור לסרט החדש, אם עד אז האקסמן יגיעו ליקום של מארוול אז אנחנו כנראה יכולים לצפות לכך שהפנתר השחור יצטרך אולי לתמודד עם סופה מהאקסמן או אפילו להגיע Savage Land המקום שבו הזמן עצר ביקום של מארוול.

Captain Marvel 2 – קפטן מארוול

תאריך יציאה Jul 08, 2022

כמו "הפנתר השחור 2", ככה גם הסרט החדש של "קפטן מארוול" עדיין לא הציג יותר מדי מידע אך כנראה לא יתרחש בשנות ה90 ויהיה סרט המשך לתוצאות של "הנוקמים: סוף המשחק".

 

סרטים אחרים של מארוול שאין להם עדיין תאריך יציאה

Guarding of the Galaxy 3: שומרי הגלקסיה 3

תאריך יציאה : לא ידוע

הסרט ימשיך את קו העלילה של פיטר קוויל המחפש את גאמורה החדשה וחבר הצוות החדש תור' שהצטרף לשומרי הגלקסיה. הבמאי ג'יימס גאן אשר פוטר מהסרט קיבל שוב את האפשרות לחזור לסיים את הטרילוגיה שלו.

הפיטורים של הבמאי והחזרה שלו גרמו לדחיה של  הסרט והבמאי בנתיים לקח על עצמו לביים את "יחידת המתאבדים" שבו הבמאי טאיקה ואיטיטי משתת כאחד מחברי הצוות.

סרט לא ידוע של הנוקמים

תאריך יציאה : לא ידוע

כרגע אין הרבה מידע על הסרט הבא שיאחד את הגיבורים של מארוול בעיקר בגלל שהנוקמים כבר לא קיימים.

כל זה לא יעצור את מארוול מלהפיק סרט חדש בסדרה עדיין אין תאריך או זמן יציאה אך אין ספק שזה בעבודה.

 

 

תגובות

תגובות