חוזרים לרטרו החדש

זלדה הוא שם שהוא הולך ביחד עם נינטדנו כמו מריו, סדרת המשחקים של זלדה היא אף פעם לא הייתה סדרה שגרתית בסגנון שלה וחוץ מהצורך לחתוך ולהרוג המשחק נותן דגש על העלילה עצמה וחידות.

כאשר נינטדנו שחררו את הסוויץ עם שחררו אותו עם המשחק Zelda Breath of the Wild אשר זכה באינספור פרסים וקיבל ביקורות חיוביות.

המשחק החדש של זלדה הוא חידוש של משחק ישן ונינטדנו לקחו את העלילה והמפות של המשחק ושידרגו אותם לסוויץ החדש, אז איך זה עובד?

המשחק החדש מריח נוסטלגיה מהרגע שהוא מתחיל עד לסופו, המשחק נשאר די נאמן למשחק הקודם ופשוט משדרג בעיקר את המשחקיות ודבק לעלילה.

אנחנו משחקים את לינק שמתעורר על אי וללא זכרון הוא מנסה לפתור את החידות למי שהוא ולאי שהוא נמצא בו.

אפשר לומר הרבה דברים טובים על זלדה החדש, הוא מהנה קליל ואנימציה היא רטרו אך עדיין מצליחה להיות מעולה.  הקושי של המשחקיות עצמה היא לא גבוהה מאד ושחקנים חדשים ומנוסים יהנו בעיקר מהקלילות שהמשחק מציע.

זלדה נופל דווקא לפעמים בחידות שלו שהם משתנים מקלים מאד לכאלה שישלחו אותכם לחפש את הפתרון ביוטיוב, יש גם אופציה לבצע מספר החלפות בין הדמויות השונות כדי לקבל פריטים שונים ואת זה לרוב אפשר לבצע ללא יותר מדי בעייתיות אך גם שם תמצאו את עצמם מחפשים את הפתרון ביוטיוב.

הצורך של נינטדנו להקשות על השחקנים עם החידות לפעמים יכול להיות מתסכל וייקח את השחקן מהחוויה של המשחק עצמו לחפש פתרונות באון ליין שזה יכול להיות קצת מתסכל.

לסיכום

המשחק החדש של זלדה היא הרפתקה קסומה עם אנימציה מדהימה ומשחקיות פשוטה אך עדיין מרוכבת, המשחק נופל לפעמים במורכבות של החידות אך כל זה לא יעצור מהמשחק להיות חוויה מהנה שהיא חובה לכל מי שמחזיק בסוויץ

תגובות

תגובות