הדייט המושלם לכל אחד בוולנטיין – נטפליקס

לבבות, נשיקות וקיטש בכל פינה? אנחנו בחג האהבה!

בחרתם אחרת? בחרתם בילוי זוגי, חברתי, אישי שאינו קשור לוולנטיינס? יש לנו המלצות חמות לבילוי בבית או בבית של חברים:
לאלו מכם שלא מתחברים לקונספט הרומנטי והדביק, יש כמה סדרות של נטפליקס שלא קשורות ללבבות וזוגיות! כשכל התוכן זמין במקום אחד, אתם יכולים לבחור לראות כמה שאתם רוצים במיוחד כאשר הסרטים והתוכניות המוצעות מותאמות לכם אישית, כך שההנאה בהחלט מובטחת. בנטפליקס תוכלו למצוא את.

בובה רוסית

לצפיה בנטפליקס לחצו כאן

נאדיה מתה וחוזרת שוב ושוב אל מסיבת יום הולדתה ה- 36. היא לכודה בתוך לולאת זמן סוריאליסטית , שלא מאפשרת לה לחמוק ולו לרגע מהעובדה הבסיסית ביותר של החיים: שהם עומדים להסתיים.

תמיד מכשפה-

לצפיה בנטפליקס לחצו כאן 

מכשפה צעירה מהמאה ה-17 נוסעת בזמן אל העתיד כדי להציל את הגבר שהיא אוהבת, אבל תחילה עליה להסתגל לחיים המודרניים בקרטחנה ולהביס יריב אפל.

למצב רוח רומנטי או סשן קשוח בדירה של 'נטפליקס וצ'יל' – תנו לפרקים לזרום ברצף והיכונו להתכרבל עד שהשמש מתחילה לזרוח עם הסדרות האלה שהן מאסט:

תאוות נדודים-לאחר שנות נישואים רבות, פסיכולוגית ובעלה מתקשים להשיב את הניצוץ לחיי המין המשמימים שלהם ומחליטים להתחיל לצאת עם אחרים.

לצפיה בנטפליקס לחצו כאן

הרומן- נואה. סופר סוג ב', ואליסון, מלצרית מדוכדכת, נפגשים באתר נופש על שפת הים ופותחים בקשר רומנטי מסוכן, עתיר תשוקות חבויות.
לצפיה בנטפליקס לחצו כאן

וולנטיין עם חברים

אפשר כמובן גם לחגוג את הוולנטיין באווירה חברית, זורמת ומצחיקה עם ערב נשנושים ומגוון תכניות קומדיה או רומנטיקה של נטפליקס לבחירתכם. לילה מוצלח לא מצריך יותר מהסדרות הבאות:

חברים מהקולג'- קבוצת חברים מגובשת מהקולג' נפגשת שוב כעבור 20 שנה ומגלה שהאהבה לא נעשתה קלה יותר עם השנים.
לצפיה בנטפליקס לחצו כאן

חולה אהבה- במהלך חיפושיו אחר אהבת אמת. דילן מוצא.. כלמידיה. בעזרת חבריו הוא נאלץ ליידע את האקסיות שלו , ובתוך כך משחזר מפגשים מהעבר.
לצפיה בנטפליקס לחצו כאן

תגובות

תגובות