חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד ביקורת לסרט

הסרט החדש בעולם של "הארי פוטר" או "עולם הקוסמים" הוא סרט המשך לסרט המקדים בסדרה "חיות הפלא והיכן למצוא אותם" שיצא בשנת 2016 וסיפר על אדי רדמיין שחקן זוכה האוסקר בתפקיד ניוט סלמנדרה האוסף חיות מופלאות ומנסה לשמור אותם. ניוט מוצא את עצמו מונע את העובדים שבני האדם יגלו על כך שעולם הקסומים קיים.

הסרט החדש מבוים ע"י דייוויד יטס אשר ביים גם את הסרט הראשון בסדרה, דייוויד יטס לא חדש לעולם הקוסמים וכבר עמד מאחורי סרטים אחרים של הארי פוטר.
הסרט נכתב ע"י ג'יי קיי רולינג שהגיע למסקנה שקל יותר לעשות כסף דרך כתיבת תסריט לסרט מאשר לעבוד קשה להוציא עוד ספרים.

מגיע לו יותר זמן מסך

מגיע לו יותר זמן מסך

הסרט השני חסר מזל

שני האנשים המוכשרים הללו הביאו גם את הפרק החדש בעולם של הקסומים לכן זה מפתיע מאד שהבמאי שעבד על הסרטים הקודמים בסדרה והיוצרת של הספרים ביחד הצליחו להיכשל ביצירה של סרט החדש שסובל מתכונה אחת בלתי ניתן לתיקון – הוא פשוט משעמם.

הרבה אוהדים שלה סדרה לבטח יוצאים עכשיו בצעקות וכעס מכוון שמבקרים אומרים דברים רעים על עולם הפורטים שלהם אך חברים אתם חייבים להתמודד עם האמת הסרט החדש הוא הסרט החלש ביותר עד היום שיצא מהעולם של הארי פוטר וחבריו.

כנראה שההודעה הזו לא תשנה וכל הPotter Heads עדיין ייהנו מהסרט ויכריזו שהוא יצירת מופת אך מי אנחנו שנגיד לכם אחרת, עם אתם אוהבים את הסרט החדש אנחנו שמחים בשבילכם וכנראה שאין צורך שתמשיכו לקרוא את הביקורת מכאן.
לכל האחרים שרוצים לדעת מה באמת קורה בסרט אפשר להמשיך עם הביקורת

הפעם זו לא אשמתו של ג'וני דפ

הפעם זו לא אשמתו של ג'וני דפ

הכל נעשה נכון ב"חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד" ההפקה מדהימה ומציגה את האפיות והעולם הענקי של עולם הקוסמים, השחקנים שנבחרו לתפקידים כולם שחקנים שיש מאחורי, מעומדות לאוסקרים, תפקידים בלתי נשכחים אך כל זה עדיין לא מצליח להציל את הסרט ממי שהבעיה הכי גדולה שלו והיא ג'יי קיי רולינג ואפילו זה לא אשמתו של דפ הפעם.

דפ הפעם לא אשם

לפני שהולכים להאשים את ג'וני דפ בחוסר הצלחה של הסרט אין ספק שהוא לא זה אשם כאן, ג'וני דפ עם כל המזל הרע שלו בשנים האחרונות עושה כאן עבודה טובה בתפקיד של גרינדלוולד אך התסריט פשוט לא נותן לו לעשות מספיק דברים ומה שבטוח לא מספיק פשעים.

דפ מנסה לתת הופעה בלתי נשכחת ולהחזיר את הקרירה שלו חזרה למוטב אחרת מי ישלם על כך החיים המוזרים שלו אך דפ היקר זה לא הסרט שיעשה את זה.
ג'וד לאו בתפקיד של דמבלדור הוא מדהים ובהחלט גונב את ההופעה מכולם אך שוב לא נותנים לו מספיק זמן מסך כדי להציג את השחקן הכי מעניין ומוכשר שלהם בסרט.

אדי רדמיין חוזר בתפקיד של ניוט

אדי רדמיין חוזר בתפקיד של ניוט

אדי רדמיין שמחזיק פרס אוסקר מצד אחד ופרס על התפקיד הנורא ביותר בסרט "עלייתה של ג'ופיטר" חוזר לתפקיד של ניוט, אדי עושה עבודה סבירה וכך גם כל שאר הצוות שהופיעו בסרט הראשון, הם ממשיכים לעשות את מה שהם עשו בצורה סבירה מאד אך לא מנסים לרומם באמת את הסרט ולא בטוח שזה באמת באשמתם.

השאלה האם באמת יש כאן הצדקה לקיום של הסרטים, כל ההמשכים והקדמונים שלהם הם משהו שגם המעריצים רוצים ובעיקר האולפנים (כסף ..כסף) אך נראה שמי שעושה את כל הקסם מאוחרי כל העולם הזה והיאג'יי קיי רולינג ועושת הקסמים איבדה את היכולת שלה לכשף את הקהל הפעם.

לסיכום

"חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד" הוא סרט שאוהדי פוטר יתלהבו ממנו אך אחרי שיחזרו הבית לחשוב על מה צפו הם יגיעו למסקנה שאין כאן הרבה, לכל הצופים האחרים אפשר לוותר על הסרט ולהכריז שמכל הסרטים בסדרה הסרט החדש פשוט משעמם.

ביקורת לסרט "חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד"
בסרט שיש לו את הכל חסר לו דבר חשוב מאד וזה התסריט
תסריט41%
בימוי70%
משחק70%
דפ87%
לאו87%
אפקטים והפקה85%
73%Overall Score

תגובות

תגובות