LOADING

Type to search

Share

5 דרכים לתקן את ונום

הסרט ונום שיצא לפני מספר שבועות התקבל בצורה קרירה מאד ע"י המבקרים אי אפשר לומר על אותו הדבר כלפי הצופים אשר עזרו לסרט להגיע לכמעט 100 מיליון דולר בסופשבוע הראשון.
הסרט עצמו לא חף מבעיות ואתם יכולים לקרוא את הביקורת שלנו על הסרט כאן.

אנחנו עומדים כאן להיכנס לשטח הספויילרים כלומר לדבר על עלילה של הסרט "ונום" כולל הסוף של הסרט אז אם אתם עדיין לא ראיתם את הסרט ולא רוצים לדעת אז זה הזמן לעצור.

 

1.ונום\טום הארדי

הדבר הטוב ביותר בסרט של "ונום" הוא בהחלט טום הארדי המשחק את אדי ברוק וגם את ונום וזה עובד מעולה, הדברים הטובים ביותר בסרט הם הקטעים של הארדי בעיקר כאשר הוא מנהל שיחות מול ונום.
הבעיה של הסרט מתחילה כאשר ונום מוצג במלוא אדרתו, הדמות עובדת מצויין בקומיקס אך כאשר מעבירים אותה למסך הגדול החוסר הבעות פנים שם השחקן משפעיות בהחלט על היכולת של הדמות להביע את הרגשות של הדמות, אם אפשר לומר מה הדבר הכי חשוב לעשות אז לא להפוך את דמותו לסיימביוט מלא יכול לעבוד בהחלט בעבור הסרט.

2.להחליט איזה סרט אנחנו צופים

כאשר "ונום" הוכרז לראשונה הסרט הוגדר כסרט בדירוג R כלומר אנחנו עומדים לצפות בהרבה אלימות, קללות וכל דבר שמונע מצופים מתחת לגיל 18 להיכנס לאולמות, זה עבד מצויין בשביל "דדפול" ו "לוגאן" (את הביקורת שלנו ללוגאן אתם יכולים לקרוא כאן).
רוב ההפקה של הסרט "ונום" עבדו על ליצור סרט המיועד לקהל מסוג R אך החלטה בחודשים האחרונים לפני צאת הסרט להוריד את הדירוג של הסרט לPG על מנת להגדיל את כמות הצופים בסרט, אי אפשר להתווכח עם הצלחה מכוון שכמות הכסף שהסרט הכניס הוכיח שזה עבד בעבור האולפנים.
מה שעובד בעבור האולפנים לא דווקא עובד בעבור הצופים והבעיה שהסרט מרגיש לא מאוזן הסרט נע בין אימה לבין קומי ולא יודע היכן הוא נמצא, אפשר למצוא בהחלט את כל האלמנטים של "ונום" בדירוג R אך בגלל השינויים שנעשו נראה שאנחנו צופים בשילוב של שני סרטים שונים.

לא עוד מפלצת ממוחשבת נגד מפלצת ממוחשבת

לא עוד מפלצת ממוחשבת נגד מפלצת ממוחשבת

3.הנבל

הבחירה בנבל ריוט הייתה הפתעה בעבור גם חובבים גדולים של הקומיקס, ריוט הוא דמות כל כך משנית ביקום של ספיידרמן שאפילו קוראים אדוקים של הקומיקס הרימו גבה כאשר הוא נבחר להיות הנבל.
בסרט עצמו ריוט חסר בסיס גם כדמות וגם כנבל, אפשר לראות את זה בתפקיד הבינוני של שחקן אוסקר ריז אחמד והחוסר הצלחה שלו ליצור משהו מהנבל.
בסרט הבא של "ונום" אנחנו עומדים לפגוש את קראנג' אחד האויבים הגדולים ביותר של ספיידרמן וונום ומי משחק אותו השחקן המוכשר וודי הארלסון וזה מעולה אך אם נחזור לטענה הראשונה שלנו, אם כבר בחרתם בשחקן כל כך מוכשר אל תעמיסו אותו באפקטים מיוחדים ותעלימו את השחקן עצמו תנו ל וודי הארלסון לעשות את מה שהוא עושה מעולה בכל סרט, לשחק!!.
השחקן וודי הארלסון הוא בהחלט הבחירה מעולה לשחקן קארנג ומאחורי קראנג עומדים כל כך הרבה סיפורים טובים לעומד ריוט, אפשר להתחנן רק שסוני יבחרו אחד מהסיפורים הטובים הללו ויסתמכו עליהם על מנת ליצור סרט עם נבל שיכול לעמוד מול אפילו ג'וקר.

יותר טום הארדי פחות ונום בגרסה מלאה

יותר טום הארדי פחות ונום בגרסה מלאה


 

לחסוך מאיתנו סוף מלא אפקטים

סוף הסרט של "ונום" מציג לנו את ריוט נגד ונום בקרב אדיר שלא מבייש את הסרטים של "הרובוטריקים" אך כפי שאתם יודעים רוב הסרטים של "הרובוטריקים" חוץ מהראשון הם די נוראים ומסיבה ברורה כאשר אתם שמים דמות ממוחשבת נגד דמות ממוחשבת אחרת לרוב אתם לא מקבלים רגש מהקהל וסתם שעמום, לא מאמינים לנו? תחשבו על הסוף של "יחידת המתאבדים".
 

4.להחליף את כל הצוות

הבחירה הבאה שאפשר לבקר מסוני זה להחליף את כל השחקנים חוץ מטום הראדי, בו נודה בזה השחקנית  מישל ווילאמס היא מוכשרת בצורה מדהימה אך היא לא מתאימה ל"ונום" והכימיה שלה עם השחקן טום הראדי שואפת לאפס.
הדבר הכי טוב שאפשר זה או ללהק מחדש כמו שדי.סי עשו "באביר האפל" שהחליפו את השחקנית קייטי הולמס בשחקנית מגי ג'ילנהול ואף אחד לא הרגיש ואי אפשר להתווכח עם אחד הסרטים הטובים ביותר של הקומיקס אי פעם.

אל תקלקלו את קארנג

אל תקלקלו את קארנג


 

5.לשלב חזרה עם הדמויות של מארוול שבבעלות סוני

לסוני יש בעלות על כל כך הרבה דמויות של מארוול אז למה להשאיר את ונום סן פרנסיסקו תחזירו אותו לניו יורק והכי חשוב תחזירו אותו לבלות עם הברנז'ה של שאר הדמויות של מארוול בבעלות של סוני, רוצים לשמח אותנו יותר? תנו הופעה של ספיידרמן בסרט השני.
 
סוני עדיין לא אישרו את הסרט הבא של "ונום" אבל אחרי הצלחה של הסרט הראשון קשה מאד להאמין שלא נראה את ונום חוזר, נקווה שעד שנראה את ונום במסך הגדול שוב נזכה לראות גרסה טובה יותר של ונום.

Tags: