הדוקטור ה11

אחרי 55 שנה התוכנית "דוקטור הו!" חוזרת לעונה מספר 11 (אל תישאלו אותנו איך אחרי 55 שנה אנחנו בעונה 11, זה קשור להפסקה גדולה של הסדרה והעובדה שיא חזרה לשידור לפני 11 שנה).

למי שלא מכיר את הסדרה "דוקטור הו!" התחילה 1963 ומספרת על אדון הזמן בשם דוקטור הו! שהוא חייזר אשר  נע בין כוכבים שונים וממדים שונים כדי לסייע ליצורים שונים.   בגלל טווח הזמן הכל כך ארוך של הסדרה כל פעם שהיה צורך להחליף שחקן הדוקטור עצמו משנה גוף ומחליף אישיות אפילו אך עדיין אותו דוקטור, בזמן של 55 שנה היה לנו כבר 12 דוקטורים.

הדוקטור נע בין מה שנקרא טארדיס שהיא חללית שמעוצבת כמו תא טלפון אנגלי בצבע כחול אך מבפנים ענקית בצורה מדהימה, הדוקטור אף פעם לא נע לבד ותמיד מצטרפים אליו מלווים, לרוב אותם מלווים הם אנשים שהוא סייע להם במהלך התוכנית.

 

 ג'ודי ויטאקר מביאה חן וקסם לתפקיד

ג'ודי ויטאקר מביאה חן וקסם לתפקיד

הדוקטור החדש

אחרי 55 שנה של התוכנית "דוקטור הו!" יש לנו שינוי לא רק בשחקן עצמו אלא במין של השחקן והדקטור בפעם הראשונה של היסטוריה הפך להיות אישה, השחקנית ג'ודי ויטאקר. השחקנית הגיעה לאחרונה ישירות מהסדרה "ברודצ'רץ' " והיא הביאה גם את המפיק של התוכנית ובהחלט מרגישים את השינוי.

ג'ודי ויטאקר

הפרק הראשון בעונה ה11 של הסדרה "דוקטור הו" בחר את השם "האישה שנפלה משמים" וכך אנחנו מקבלים את ההופעה הראשונה של ג'ודי ויטאקר, ג'ודי מביאה את החן של לתוכנית ומי שלא בטוח יכולת שלה מוזמן לחזור לראות את התוכנית "ברודצ'רץ'" בתוכנית היא משחקת אמא אשר מאבדת את בנה לרצח מזעזע אשר מטלטל את העיר הקטנה של ברודצ'רץ'.

אין ספק שג'ודי הוכיחה בשלוש עונות של התוכנית את היכולת המדהימות שלה במשחק והיא מביאה את הכוח הזה לדוקטור.
ג'ודי ויטאקר היא הדוקטור יש בה את הסקרונות, החן, העוצמה וכל מה שעושה את כל הדוקטורים עד היום למדהימים.

הדוקטורים והצוות החדש שלו

הדוקטורים והצוות החדש שלו

 

האישה שנפלה משמים

"האישה שנפלה משמים" אומנם הוא לא פרק יוצא דופן משאר הפרקים של "דוקטור הו", המבנה של כל הפרקים לרוב שיש לנו את המפלצת השבועיות וכך גם הפרק. הפעם הדוקטור צריך להתמודד עם חייזר מהחלל החיצון הדומה לטורף ואנחנו מקבלים פרק שבו הדוקטור מתמודד נגד הטורף.
ברמה של ההפקה אין ספק שרואים שינוי משמעותי הפאקטים, האיפור הכל ברמה של סרט הוליווד ומקווים שהיא תישאר כך בשאר העונה.

לסיכום

אין ספק ש"דוקטור הו!" אחרי 55 שנה זקוק לשינוי ובהחלט שינוי מגדרי, השחקנית ג'ודי ויטאקר בתפקיד הדוקטור היא בחירה מעולה בעיקר בגלל היכולות משחק המדהימות של ג'ודי ויטאקר והייחוד שהיא מביאה לסדרה.
אנחנו מחכים לראות את שאר העונה.

תגובות

תגובות