אנימציה זה החיים

זה דבר יודע שנטפליקס מלאה בתוכן שיכול למלא מאות שעות לכל חובב טלוויזיה או סרטים אך בין כל התוכן הזה הצלחנו למצוא בעבורכם סדרות אנימציה חדשות שהתווספו לאחרונה שאתם מפספסים שאתם לא רואים.
הסדרות הללו הם חובה לכל חובב אנימציה, פנטזיה או טלוויזיה.

בוג'ק הורסמן

הסדרה בוג'ק הורסמן מתקיימת בעולם שבו חיות מתנהלות כמו בני אדם לכל דבר וחיים ביחד עם בני האדם, כוכב הסדרה הוא סוס בשם בוג'ק כוכב סדרת טלוויזיה לשעבר אשר מבלה את רוב זמנו בלשתות אלכוהול, לשגע את הסוכנת שלו ולנסות להיפטר מאורח שנמצא אצלו בבית.
בוג'ק הורסמן משלבת הומר ודרמה ובעיקר משתמשת ביקום שהם יצרו לייצר מטאפרות על החיים שלנו דרך הסיפור שלהם.
כמובן שחשוב לציין את העבודה המדהימה של השחקן ויל ארנט בקול של הדמות הראשית בוג'ק הורסמן.

נסיך הדרקון

נסיך הדרקון היא סדרת האנימציה בסגנון של סדרות "אווטר" ומכל הסדרות שעד היום התיימרו לומר שהם בסגנון של "אווטר" הסדרה עצמה אכן מתקרבת לרוח הסדרה. הסיפור מספר על עולם שבו בני האדם גרים ביבשת בנפרד משאר היצורים הקסומים (אלפים, דרקונים ועוד) עד שיום אחד בני האדם מצליחים להרוג את אחד הדרקונים העתיקים ביותר.

האלפים שולחים מתנקשים כדי להרוג את המלך שהרג את הדרקון אך אחת מהאלפיות מוצאת את עצמה חוברת לבנים של המלך המוצאים את  הביצה של דרקון הנסיך.

הסדרה משלבת הומר, אקשן, היסטוריה מלאת קסם ובעיקר אנימציה מדהימה שאסור לפספס.

צייד הטרולים

צייד הטרולים היא סדרה אשר מגיעה מבית הגאון גיירמו דל טורו הסדרה בשילוב אולפני האנימציה Dream Works אשר יצרו סרטים כמו "הדרקון הראשון שלי" ו"שרק", הסדרה מספרת על עולם שבו הטרולים חיים בסתר בין בני אדם בעיר תת סודית הנקראת בשם "שוק הטרולים",  נער בשם ג'ים אשר מגלה מכשיר קסם אשר הופך אותו להיות צד הטרולים.

תפקידו של "צייד הטרולים" להגן על שוק הטרולים מפני אויבים אך זו  הפעם הראשונה בהיסטוריה של ציידי הטרולים נבחר צייד טרולים שהוא בן אנוש.

הסדרה מצליחה לשלב הומר לילדים ועדיין סיפורים עם מעט אופל אשר מתאים מאוד ליוצר גיירמו דל טורו.

הילדה

הילדה מבוססת על הספר באותו שם מספרת על ילדה סקרנית מאד שאוהבת להתיידד עם טרולים, אלפים, גמדים ועוד עשרות יצורים קסומים. החיים של הילדה משתנים כאשר יום אחד אמא שלה מבשרת לה שהם עוברים לעיר חדשה מהבית ביער שלהם.

הילדה צריכה ללמוד להתמודד עם דברים כמו בית ספר, משמעת, חברים ובאותו זמן להיות נאמנה לעצמה ולסקרנות שבה.

הסדרה לא מפספסת להיות אפלה שצריך, מלאת קומדיה וקסם שלא ניתן למצוא בסדרות רגילות המגיעות מהוליווד, הילדה היא סדרה שלא כדאי לפספס.

 

חלל סופי

חלל סופי מספרת על גארי היינו אסיר בחללית ומבלה את הזמן שלו בהמתנה להשתחרר עד שהוא חובר לחייזר מהחלל שיכול להשמיד גלקסיות בשם "עוגת חלל", על גארי לשמור על החייזר החדש שהפך להיות החבר הטוב ביותר שלו. גארי חובר לצוות חדש וביחד הם מנסים לגלות מה הוא החלל הסופי.

הסדרה היא בהחלט לא נועדה לילדים וכוללת בעיקר תכנים המתאימים לקהל הבוגר אך זה רק סיבה אחת מרבות שאתם חייבים לראות את הסדרה הזו.

 

תגובות

תגובות