הרוח שבמעטפת

אנחנו מספר ימים לפני  יצאת הסרט "אנטמן והצערה" והגיע הזמן שמישהו ישאל את השאלה, מי היא גוסט?

המקור בקומיקס

גוסט בקומיקס הוא בכלל בחור ולרוב רואים אותו במסכה שלו והוא בכלל אויב של איירון מן ואת השם שלו לא ידוע, הוא הופיע לראשונה בחוברת של איירון מן מספר 219 והמטרה שלו היא להשתמש בציוד הטכנולוגי המתקדם שלו להרוס כל חברה ענקית שהוא חושב שהיא רשעה.

את השם שלו האמיתי אנחנו לא מכירים אך אנחנו יודעים שהוא עבד בחברה בשם Omnisapient System והוא פיתח מעבד בשם גוסט.

גוסט בקומיקס

גוסט בקומיקס

על מנת שהחברה לא תאבד את הכוכב הראשי שלה הם שילמו לאחת העובדות בחברה לפתות והוא היה מאושר עד שהיא מתה בפיצוץ מסתורי. גוסט החליט להשתמש בטכולוגיה שוהא המציא וחיבר את עצמו למחשבים אחרים כדי לבנות אלגוריתם שמאפשר לו לצפות אירועי טרור בעתיד מה שגרם לו להבין שאהבה שלו בכלל הייתה נערה שקיבלה כסף ממנהלי החברה כדי לצאת איתו.

בעקבות התגלית הוא החליט החברה שמנהלת אותו ניסתה לפוצץ אותו אך בעזרת הטכנולוגיה שלו הוא הצליח להתחמק מהפיצוץ אך גופו התחבר עם המערכת והפך להיות סוג של אנטי גיבור הנלחם בחברות ענק שלדעתו הם משתמשים ביכולות שלהם לרעה.

במסך הגדול

בקיום של MCU הדמות עומדת להיות הרבה יותר שונה, השחקנית האנה ג'ון-קאמן משחקת פושעת הגונבת טכנולגיה מתעשיות פים (מי שהמציאה את הטכנולוגיה של אנטמן), טכנולוגיה המאפשרת לה לעבור דרך דברים מוצקים. המנעים של הדמות לא ברורים עדיין אך בשביל זה נצטרך לחכות לסרט עצמו.

השחקנית האנה ג'ון-קאמן בתפקיד גוסט

השחקנית האנה ג'ון-קאמן בתפקיד גוסט

תקציר הסרט

אנטמן והצרעה, המשך עלילותיהם של גיבורים המסוגלים להתכווץ בצורה פלאית. הסרט מגיע לאחר ההתרחשויות ב"קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים", כאשר סקוט לאנג מתמודד עם השלכות הבחירה שלו להיות גיבור-על ובמקביל לתפקד כאבא. כשהוא מתקשה לאזן בין חיי הבית לבין האחריות שלו כאנטמן, מגיעים אליו הופ ואן דיין וד"ר האנק פים עם שליחות דחופה. סקוט חייב ללבוש פעם נוספת את החליפה, וללמוד להילחם לצידה של הצרעה כשהצוות הם משתף פעולה על מנת לגלות סודות מן העבר.

הבמאי פייטון ריד חוזר לביים את הסרט השני שרואים את החזרה של כל הצוות המקורי הכולל את פול ראד, וונג'לין לילי ומייקל דאגלס. לצוות מתווספים מישל פייפר בתפקיד הצערה המקורית ולורנס פיישברן בתפקיד גולית.

הסרט יוצא לאקרנים 5.7

 

 

תגובות

תגובות