מתחילים לספור לנוקמים מספר 3

עשר שנים ליקום הקולנועי של מארוול מסתכם בסרט אחד גדול ואפי "הנוקמים מלחמת האינסוף", הסרט אומנם אמור לצאת למסך הגדול רק בעוד שבוע בדיוק. אנחנו רוצים לקחת את הזמן הזה ולסכם את כל הסרטים של היקום של מארוול מהגרועים ביותר לטובים ביותר, אנחנו גם ניתן נקודות למצחיקים ביותר, בעלי האקשן, אנסמבל הכי טוב וכל איזשהו ציון שנחשוב עליו במהלך הדרך.

 

עם 18 סרטים היקום הקולנועי של מארוול מחזיק עד היום שלושה סרטים של "איירון מן", שלושה סרטים של "תור' " ו "קפטן אמריקה", שני סרטים של "שומרי הגלקסיה", שני סרטים של "הנוקמים", סרט אחד של "אנטמן", "הענק הירוק", "הפנתר השחור"', "ספיידרמן" ו"דוקטור סטריינג", יש רשימה של הרבה סרטים טובים ובהחלט מספר סרטים פחות מוצלחים.

 

במקום ה18 – "איירון מן 2"

"איירון מן 2" הוא הסרט הגרוע ביותר של מארוול עד היום, כל המטרה של הסרט היא לקדם אותנו ל"נוקמים" בערך כמו החלק האחרון של "באטמן נגד סופרמן". מצד אחד יש כאן את כל מה שאמור לעשות את הסרט גדול דאוני ג'וניר חזר לתפקיד וגם הבמאי, קיבלנו שני האלמנה השחורה ווואר מאשיין War Mechine אבל הסרט לא באמת מצליח לעשות כלום נכון עם אויב משעמם כמו וויפלש וסצנה שבה איירון מן עושה די'.גי ופיפי בחליפה אני חושב שאפשר להכתיר את זה כהסרט הכי גרוע.

במקום ה 17 "תור העולם האפל"

מישהו בכלל זוכר את הסרט הזה? היה שם סוג של נוזל אדום כזה שהציף את לונדון ולכריס המסוורת' הייתה פאה מגוחכת למדי, "תור העולם האפל" הוא סרט לא טוב בלי קשר ליקום של מארוול. אומנם לוקי מצליח להציל מעט את הסרט אך אין שום דבר שאפשר בלתי נשכח או מרגש בסרט הזה.  הבעיה היא כנראה בבחירה להחליף את הבמאי של הסרט הראשון בבמאי אלן טיילור שהמשיך לעשות את הסרט האפילו יותר מגוחך  "שליחות קטלנית: ג'נסיס".

במקום ה16 "הענק הירוק"

"הענק הירוק" היה בהחלט שיפור משמעותי של מארוול וסוני לדמות אחרי החוסר הצלחה של סוני להפיק סרט עם הדמות לבדה, הבעיות עצמם בסרט הם רבות כולל השחקן הראשי שכמה שהוא מחוייב לתפקיד לא באמת הצליח לשכנע אותנו שהוא ברוס באנר. האקשן נמצא שם ובכמויות ויש בהחלט שיפור בצבע והאפקטים של הענק עצמו אך בסוף היום "הענק הירוק" הוא סרט בינוני עם מספר קטעים טובים ולא יותר מזה.

במקום ה15 "הנוקמים 2: עידן אולטרן"

אם צריך להאשים מישהו בסרט בינוני הזה אז בהחלט אפשר להאשים את מארוול עם התערבות בלתי פוסקת בעבודה של ג'וס ווידון ואחרי זה אנחנו יכולים להאשים את ג'יימס ספיידר בקול הנוראי שהוא נתן לאולטרן.

אם נעצור רגע ונחשוב על זה ברצינות אז הבעיות שם הם רבות, התערבות של האולפנים ללא הפסקה, העובדה שיש הרגשה שווידון לא באמת נותן את כל כולו לסרט וכל זה מסתכמים לכך שבסוף היום לסרט הזה אין בכלל נשמה ואפילו קטעי האקשן שבו לא מצליחים להציל את ההפקה הפגומה הזו.

במקום ה14 "קפטן אמריקה"

אם הסרט "איירון מן 2", היה מוקדש בעיקר לקדם את "הנוקמים" אז עשר דקות האחרונות של "קפטן אמריקה" הם קידמון אחד גדול ל"נוקמים".  הסרט הוא יותר מסביר ונותן כבוד גדול לדמות עצמה של "קפטן אמריקה" אך בסוף היום קפטן אמריקה הוא די סרט גנרי ורק ההופעה של כריס אוונס בתפקיד הקפטן מצליחה להציל את הסרט. חייבים להודות שמארוול כן מצליחים לשחק  אותה בסרט עם ההכנה כבר לדמות של חייל החורף.

תגובות

תגובות