הפנינים של נטפליקס

זה ידוע שבנטפליקס יש יותר שעות צפייה מאשר חיים ממוצעים של בן אדם אבל בין כל התוכן האינסופי הזה אפשר למצוא כמה פנינים שיכול להיות שפספסתם וכדאי לכם להתחיל לראות עכשיו.

אנחנו נתייחס בכתבה הזו רק לתכנים בנטפליקס שנוצרו או שייכים לנטפליקס בלי קשר לכמה שמדהים זה שאפשר לראות ברגע זה את "עולם היורה"!!.

את הסדרות של מארוול כולם כבר מכירים ואם אתם רוצים לקרוא את הביקורת האחרונה שלנו על ה"דפנדרס" לחצו כאן, את הסדרה "דברים משונים" אין בערך מישהו שלא שמע אבל בינתיים שאנחנו מחכים לסדרה לחזור מצאנו כמה פנינים בין אלפי שעות התוכן של נטפליקס.

רוב הסדרות והסרטים בכתבה הם כמובן בתחום המדע בדיוני, קומיקס ופנטזיה – כמו שאנחנו אוהבים.

 

מסע בין כוכבים – דיסקברי

התוספת האחרונה של נטפליקס הביא לנו את הסדרה החדשה במורשת של "מסע בין כוכבים", הסדרה החדשה מתרחשת בזמן לפני קירק, שני הפרקים הראשונים כבר החלו להציג את המלחמה שבין הקלינגונים לבין הפדרציה. הפרקים החדשים אומנם התקבלו עם פחות אהבה מהמבקרים אך אנחנו מאמינים ש"מסע בין כוכבים" דיסקברי עומדת להתגלות כהפתעה טובה (ראיתם מה עשינו שם).

נטפליקס דואגת לחובבי מסע בין כוכבים ואפשר למצוא את רוב הסדרות ממתינות לצפייה.

The Expense

בעתיד הרחוק בני האדם התיישבו בכוכבים אחרים ונחלקים למעמדות שונים, בלש השחקן תומאס ג'יין (המעניש) חושף סוד שעלול להפר את השלום שקיים כרגע ולשנות את כל פני מערכת השמש, הסדרה בודקת נושאים חברתיים כמו מעמדות, רעיונות של יישוב בכוכבים אחרים והשדרות בני האדם

Van Helsing

תדמיינו ש"המהלכים המתים" עשו ילד עם "דרקולה" ואתם מקבלים את הסדרה Van Helsing, הסיפור מספר על עולם שבו הערפדים החליטו יום אחד לקום על בני האדם וזה לא נגמר טוב בשבילנו. מלאה בדם, אקשן ואפקטים שלא יבישו סרט קיץ Van Helsing מצליחה לעמוד על הרגלים שלה ולתת סיפור מעניין ומושך ובעיקר ערפדים קטלנים שלא עוצרים כדי לקבל את מה שהם רוצים.

 

The OA

נערה עיוורת שנעלמה יום אחד חוזרת עם היכולת לראות אך היא מסתירה סוד אדיר שיכול לשנות את כל מה שאנחנו מכירים על העולם הזה והעולם הבא. The OA היא לא סדרת אקשן אך מספרת סיפור מרתק שיגרום לכם לחשוב מחדש על העולם הבא. אל תצפו לפיצוצים, קטעי אקשן אדירים או גיבורי על בסוף היום The OA מתבסס על דמויות אנושיות ורגעים פשוטים ויכנס לכם חזק לנשמה.

Sense 8

שמונה זרים מערים שונות בעולם מתחילים לחוות חוויות שלא ניתן להסביר אותם בהגיון מה שמתחיל מסע מטורף לאחת הסדרות הטובות ביותר של נטפליקס שאומנם בוטלה בעונה האחרונה אך תקבל סיום כמו שצריך.

The Mist

סטיבן קינג הוא הדבר הבא עם צאת הסרט האחרון שלו "זה" (את הביקורת שלנו אתם יכולים לקרוא כאן) כל דבר שקשור לקינג מקבל עיבוד מחדש, הסדרה "הערפל" או The Mist מבוססת על הספר באותו שם מאת הסופר ומספרת על העייריה בארצות הברית שנעטפת בערפל מסתורי, הערפל מביא איתו מפלצות מהסוג האנושי וכאלה שמגיעות ממקום אחר. הספר קיבל בעבר עיבוד ע"י הבמאי של "חומות של תקווה" עם אחד הסופים הנוראים ביותר אי פעם בקולנוע עד היום.

אם אתם חובבים של קינג את "Gerald's Game" סיפור מתח על בעל ואישה שמפלפלים את חיי המין שלהם והדברים מסתבכים משם.

Litile Evil

לא חסר ילדים קטנים ורעים אך מעט מאד מהם יציר השטן, הסרט החדש "רוע קטן", מספר על אבא טרי שבנו החורג הוא יכול להיות צאצא של השטן, גארי מנסה לפנות לאשתו חסרת המושג בהקשר למקרה אם לא מקבל מענה. לבסוף הוא נעזר בחברים שלו ועוד מספר דמויות צבעוניות על מנת להתמודד עם מה שיכול להיות האנטיקריסט.
Litile Evil היא קומדיה שחורה שמצליחה לבחון את הנושא של הורות תחת המקרה שהילד שלך הוא בהחלט גם הילד של השטן.
חדי העין ישמו לב לאוונג'לין לילי (אנטמן ואנטמן והצערה) בתפקיד האמא.

Troll Hunter

הסדרה המצויירת הזו אומנם מיודעת חלקית לילדים אך יצאה מהראש האפל ומדהים של גיירמו דל טורו (הל בוי, המבוך של פאן). ג'ים מוצא יום אחד קמע מסתורי שהופך אותו לציד טרולים. הקמע חושף אותו לעולם מסתורי שבו טרולים, גמדים ועוד יוצרים פנטסטים אחרים קיימים. על ג'ים וחבריו לשמור על עיר הטרולים הסודית מגדאמר טרול מרושע שרוצה להשתלט על העולם.
עיצובים מדהימים, אנימציה מהבית של Dream Works ועלילה שיכולה לפנות גם לילדים ומבוגרים יוצרת סדרה שאסור לפספס אם אתה ילד הוא פשוט רוצה לשבת עם הילד שלך לראות את זה.

Death Note

מחברת בעלת כוחות מיסטים המאפשרת לבעל המחברת לרשום את שם האדם שהוא רוצה להרוג והדרך שבא הוא יהרוג אותו מביאה לשינוי עולמי, מרדף של חתול ועכבר והתמודדות עם אל המוות.
הסרט המבוסס על סדרת המאנגה המפורסמת הוא ניסיון אמיץ של נטפליקס להפוך את סדרת המאנגה לסרט חיי והיא אומנם לא תמיד מצליחה לעמוד באתגר אך בהחלט מייצרת משהו מיוחד.
את הביקורת שלנו אתם יכולים לקרוא כאן

Spectral

אחד מהסרטים הראשונים של נטפליקס מספר על קבוצה של חיילים הנתקלים בכוח מסתורי שלא ניתן לעצור אותו בעזרת כדורים, היוצרים הללו שמופעים בדמות אנושית כחולה מצליחים להרוג את כל מי שהם נוגעים. צוות מיוחד נשלח לעצור את האיום החדש ומגלה שהוא נמצא באתגר הגדול מעליו.
הסרט מכיל אקשן ואפקטים מעולים, השחקנים אומנם יכלו לעשות עבודה יותר טובה אך זה לא מונע מהסרט להיות מדבר עם מערכה שלישית שמביא את הרכבת הרים הזו לסיום מעולה.

 

אוצרות אחרים

אם אתם רוצים לגלות עוד דברים טובים אחרים אנחנו ממליצים גם על סוכנות הבילוש של דירק ג’נטלי את הביקורת סדרה, סרט האנימה Blame! ו3%, castlevania וShadow Hunters.

תגובות

תגובות