גל גדות שוברת שיאים

אחרי ההצלחה בTeen Choice Award הסרט "וונדר וומן" ממשיך לשבור שיאים בקופות, בעולם וגם בישראל, את הכתבה שלנו על הזוכים אתם יכולים לקרוא כאן.
הסרט "וונדר וומן" בכיכובה של גל גדות שבר שיא נוסף בהכנסות בקופות בצפון אמריקה, כשהגיע ל-400 מיליון דולר מאז יציאתו ביוני האחרון, כך מדווח סו קרול, נשיא שיווק והפצה Warner Bros. Picturesנתון שהופך את "וונדר וומן" לסרט המרוויח של השנה עם סך הכנסות של יותר מ- 794 מליון דולר בקופות ברחבי העולם.

הסרט ״וונדר וומן״ הינו הסרט הגדול והמרוויח ביותר שאולפני וורנר ברוס הפיצו בישראל עם למעלה מ700,00 צופים.
דורית ישי, סמנכלית הפצה גלובוס מקס מסרה כי : ״חוויית העבודה על הסרט הזה היתה ייחודית, מעבר למסע הפרסום יוצא הדופן בהיקפו, מדהים ומרגש היה לראות את אהבת הקהל והפרגון שבא לידי ביטוי בבתי הקולנוע, מפגן של קהלים מכל הסוגים, משפחות שלמות על סבים ונכדים, מחיאות כפיים ותחושות גאווה. דאגנו לעדכן את גל בכל המתרחש וקיבלנו תשומת לב רבה מהעולם כולו״.

"וונדר וומן" מצטרף לסרט השלישי מבית אולפני וורנר ברוס שהכניס מעל 400 מיליון דולר, מה שמביא את הנסיכה האמזונית להיות בחברה טובה לצד "האביר האפל" ו"עלייתו של האביר האפל " שלושתם מבית DC קומיקס. שבוע אחר שבוע, הסרט "וונדר וומן" עמד בראש רשימת הסרטים שנראו אי פעם עבור ז 'אנר גיבורי העל, ודורג בעשירייה הראשונה בקופות במשך תשעת השבועות הראשונים.

וונדר וומן הופכת להיות דמות ראשית ביקום של די.סי

אולפני וורנר ברוס כבר עובדים על סרט ההמשך ודמותה של וונדר וומן עומדת לקחת חלק בסרט של "הפלאש", הסרט יתמקד בסיפור פלאשפוינט שבו הפלאש חוזר חזרה בזמנה ומשנה את המציאות לכך שהעולם נמצא במלחמה, ברוס ווין הוא לא באטמן אלא אביו ואמו הופכת להיות הג'וקר.

ההצלחה של הסרט הביא דרישה לעוד סרטי גיבורים שהגיבורה הנשית היא הכוכבת של הסרט, הבמאי ג'וס ווידן (הנוקמים) שלקח לאחרונה על עצמו את הבימוי של הסרט "ליגת הצדק" חתם עם אולפני וורנר על בימוי הסרט "באט גירל".
ווידון עצמי ידוע בדמויות נשים חזקות ועומד מאחורי סדרת הקאלט "באפי ציידת הערפדים", אין עדיין פרטים על הסרט "באט גירל" אך הוא חלק ממספר סרטים באטמן שאנחנו צופים לקבל בשנים הקרובות.

את הביקורת שלנו לסרט "וונדר וומן" אתם יכולים לקרוא כאן.

תגובות

תגובות