חבל שאי אפשר לפרמט את הסרט הזה כמו שמפרמטים את הטלפון.

מאת ‎עומרי קמיונר
זה ידוע שהוליווד יכולה לייצר מהכל סרט ומכל סרט פרסומת, בעיקר שזה קשור לילדים. יש אינספור סרטים שהם דרך לקדם מוצר משחקים חלקם עושים את זה בצורה טובה כמו "שודדי הקאריביים" או "סרט הלוגו" ויש פחות מוצלחים כמו "צוללות" ו"בן 10" ועוד סרטים אחרים שהם הרבה יותר נוראים לא מאמינים תראו את הריקוד של רוני הליצן ממקדולנס בסרט משנות ה80 שנודע כאחד הסרטים היותר גרועים שנעשו אי פעם ובנוסף לזה אחד הסרטים אם הכי הרבה מרצ'נדיז שנמצא בתוכו.

 

הסרט שאף אחד לא רצה

אז הגענו לסרט האמוג׳י , העלילה עוקבת אחרי האמוג׳י מאא ביומו הראשון בעבודה, עבודתם של האמוג׳ים בתוך האפליקציה היא להיות בתוך הקוביות שלהם לעשות את הפרצוף הנכון וברגע שהמתמש קורא להם הם נסרקים כדי שהמשתמש יוכל להעביר את התמונה שלהם בהודעה.
אך המאא הזה קצת שונה כי הוא מסוגל לעשות פרצופים רבים בנוסף למאא מה שבסופו של דבר מסבך אותו עם סמיילי המנהלת של האמוג׳ים כי הוא עשה פרצוף לא נכון בזמן הסריקה ולכן ישנה סכנה שיפרמטו את המכשיר והיא מגדירה אותו בתור אמוג׳י מקולקל.

מה שהוא אומר שהיא מחליטה למחוק אותו כדי שלא יהיו עוד תקלות בגללו, אך מאא לא עומד לקבל את זה והוא יוצא למסע יחד עם כיף כדי למצוא עזרה, מישהו שיוכל לתכנת אותו ולהפוך אותו לתקין. (צריך לשתות הרבה אלכוהל כדי לעבור את הקטע הזה).

המסר לא קיים

המסר של הסרט להראות שכל אחד יכול להיות הרבה יותר ממה שהוא, לצערנו הרב הסרט עצמו לא מצליח לצאת מהמסגרת שלו והיא להיות יותר מסיפור המבוסס על מספר אייקונים חמודים בטלפון שלנו.
העלילה עצמה משעממת שזה פשוט כאב כל דיאלוג לאורך העלילה היה יותר קלישאי ומטופש מקודמו ועלילת המשנה על המשתמש של הטלפון שעקב הטעות של האייקון של מאא גורם לכך שיש לו בעיות תוך כדי שהוא מנסה להתחיל עם מישהי, היה עלילה  לא מעניינת ומעצבנת.אם

אם יש משהו אחד שהסרט של האמוג'י מצליח לעשות שוב ושוב זה לא לחדש כלום, לחזור על הכל אותו הדבר ומעביר את הצופה על  אותם קלישאות.

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב על כך שהיא שבמקום תסריטאים הם החליטו לקחת  תחקירנים של תוכנית בוקר שעוסקים בחקר על ההשפעות של הטלפון על חיינו.

ההפקה מנסה לרכב על הצלחות של העבר

מבחינת המעטפת האנימציה הייתה חסרת חיים ופס הקול עלה וירד בלי שום קשר לסרט וכמעט ולא הורגש ברובו, למרות הניסיון להכניס מספר להיטים קליטים בתקווה שזה יקלוט כמו בסרט של הלוגו אחד סרטי דיסני.

העובדה שסליברטאים ושחקנים בעלי רמה החליטו לנדב את הקולות שלהם לדובב את הדמויות לא עזרה לחוויה והדבר היחיד שזה גרם זה לחשוב שוב על הבחירות של הסוכן של פטריק סטירואט הנודע בתפקידים כשחקן שיקספירי, סדרת סרטי ה"אקס-מן" וכמובן "מסע בין כוכבים".

לסיכום

לסיכום אמוג׳י הסרט הוא ללא ספק זוועה חסרת תכלית שפשוט מנסה לנצל את המותג (עם אפשר לקרוא לזה ככה) שהסרט נושא את שמו ובסוף היום מסתכם במוצר שלא רואי שיהיה במסך הגדול ויותר מכך שמישהו בכלל יראה אותו.

 

האמוג׳י סרט שאף אחד לא ביקש ואף אחד לא צריך לראות
הסרט נושא את שמו ובסוף היום מסתכם במוצר שלא רואי שיהיה במסך הגדול ויותר מכך שמישהו בכלל יראה אותו.
אנימציה46%
מוסיקה42%
תסריט21%
מסר16%
האמוג׳י 10%
27%Overall Score

תגובות

תגובות