המגנים של נטפליקס

רגע סיימנו לצפות ב”איירון פיסט” וכבר אנחנו מגלים שנטפליקס עובדים על עונה שניה של ג’סיקה ג’ונס ובנוסף לכך הם שיחררו וידיאו של המציג את ארבעת הכוכבים של המגנים ממתינים במעלית. הוידיאו לזמן כיתבת הכתבה כבר לא באוויר אך יכול להיות שהוא יחזור.

נטפליקס ומארוול חברו ביחד על מנת להביא למסך הגדול את הדמויות הפחות מוכרות שלהם, הדמויות שהקו שלהם פחות תואם את העולם הקולנועי של מארוול, במילים אחרות דמויות שאנשים פחות מכירים, קוראים והעלילה שלהם יותר מתאימה לסרטי R.

הדמות הראשונה שקיבלה הצצה היא “דרדוויל”, הנוקם העיוור אומנם כבר קיבל הופעה במסך הגדול ע”י בן אפלק הבאטמן הנוכחי אך החוויה הזו הייתה נוראית,
הסדרה של נטפליקס הייתה אפלה, יותר מקורקעת וטובה בכל רמה אפשרית לעומת הסרט משנת 2003, ההצלחה של הסדרה הביא סדרות אחרות.בהמשך זכינו לראות את “ג’סיקה ג’ונס” בסדרה משלה, הגיבורה אומנם הכי פחות מוכרת ברשימה אך הקומיקס שלה קיבל עשרות שבחים ונחשב חומר קריאה לכל חובב קומיקס, הסדרה מספרת על גיבורה לשעבר שמנהלת סוכנות חקירות פרטית ומוצאת את עצמה בקרב עם אחד הנבלים הטובים ביותר של מארוול במסך הגדול והקטן.

העולם הטלויזיוני של מארוול ונטפליקס לא עצר וק החל לגדול, קיבלנו דמויות נוספות כמו לוק קייג והמעניש. כל סדרה שיצאה הביעה יותר שבחים והתלהבות מהמעריצים והצופים כאחד.
המטרה הסופית של מארוול לקחת את כל הסדרות הללו לאיחוד לסדרת אחת גדולה בשם “המגנים”, הסדרה תאחד את כל הגיבורים עד לנקודה הזו, מארוול עושה את מה שהיא עשתה במסך הגדול עכשיו בטלויזיה.

 

לקרוא את הביקורת שלנו על איירון פיסט לחצו כאן

תגובות

תגובות