מרוטי הוא ריק? ריק הוא מורטי?

תאוריה חדדשה שצצה ברשת טוענת שיש סיכוי שריק ומורטי הם בעצם אותו אדם, התאוריה לא מבוססת על מידע מהרשת  המפיקה את התוכנית או כל סוג של מידע אמיתי. כל מה שאתם קוראים בהמשך הוא רעיון כללי אז יש לקחת אותו ככה.
ב1 לאפריל רשת SwimSuit שחררה לאוויר את הפרק הראשון בעונה השלישית של "ריק ומורטי", הפרק התקבל בהתלהבות וכולם כבר ממתינים בקוצר רוח לפרקים הבאים.

בעקבות הפרק לאחרונה באינטרנט התפרסמה תאוריה חדשה שטוענת שריק ומורטי הם בעצם אותו אדם, הרעיון נשמע לרגע מטופש אך כל מי שמכיר את הסדרה יכול להסכים שזה לא הדבר הכי מטורף שיכול להיות בסדרה.

למי שלא מכיר את הסדרה "ריק ומורטי" הסדרה מגוללת את העלילות המטורפת של המדען המטורף ריק והנכד שלו מורטי, הסדרה מבוססת בחופשיות על סדרת הסרטים "חזרה לעתיד" אך במקום לנוע בזמן הסדרה נע בין ממדים. "ריק ומורטי" יכולה להיראות בהתחלה רק כסדרה מטופשת ומבדרת אך מבט עמוק יותר חושף שהסדרה בוחנת נושאים כמו העובדה של מציאות אינוספית ונושאים כמו אימה קוסמית המדברת על הרעיון שאנחנו גרגיר קטן ביקום אינסופי.

*** אזהרה סופיילרים אדירה לכל מי שלא ראה את הפרק הראשון בעונה השלישית***

כמו העונה השלישית בסדרה אנחנו נשתמש בשלושה נקודות לנסות להסביר את התאוריה שלנו

1. גרסה של ריק הצעיר

בפרק 12 בעונה הראשונה ריק ומורטי מוצאים את עצמם מגעים לקתדרה של ריק'ס, שם ריק מסביר למורטי שמספר גדול של ריק ממציאות מקבילה החליטו להתאחד, בקדתרה האדירה הזו אפשר היה לפגוש כמעט את כל הגרסאות השונות של ריק ומורטי, גרסה שלהם כקבאוים, גרסה שלהם כהמפלצות של דיוויד קרוננברג מהפרק שבו ריק הפך את כל העולם לקרוננברג וגרסה של מורטי מבוגר יותר הניראת בצורה מחשידה כמו ריק צעיר

ריק הצעיר

ריק הצעיר

2. המכנסים הכחולים

באחד הרגעים בפרק הראשון בעונה השלישית ריק לוקח את הסוכן החשאי של הפדרציה הגלקטית, לגרסה של המציאות שלו לאיך הוא המציא את האקדח הפורטל שלו, שם הוא מסביר לו שהוא היה פעם לובש מכנסים כחולים במקום המכנסים החומים שהוא לובש כרגע.

מי עוד לובש מכנסים כחולים? מורטי שלנו כמובן.

"I used to wear blue pants." – "הייתי לובש מכנסים כחולים" . ריק

המכנסים הכחולים של ריק

המכנסים הכחולים של ריק

3.דיאנה סנצז

בפרק השלישי בעונה הראשונה, מורטי מוצא את עצמו נכנס לגוף של חסר בית לגלות שריק בנה שם פארק שעשועים. אחת מחברי הצוות בפרק החדש היא בחורה בשם אנני שמורטי מתאהב בה, כמו בערך בכל בחורה בכל פרק בסדרה בערך.אנחנו אומנם לא רואים את אנני יותר אחרי הפרק הזה אך היא בצורה מוזרה ניראת כמו אשתו לעתיד של ריק דיאנה. אותו שער, שפתיים ונמשים.

האם זו רק מקריות? יכול להיות או שאולי יש כאן יותר ממה שאנחנו רואים.

אנני או דיאנה?

אנני או דיאנה?

כפי שאמרנו הכל כאן הוא על תקן תאוריה יכול להיות שהכל בעצם הוא גם חלק מהתרמית של של ריק על הסוכן של האירגון ואנחנו בעצמנו נפלנו פתי לסיפור הזה.

מה אתם חושבים? ריק ומורטי הם אותו בן אדם?

בנתיים אפשר לחכות לרוטב סשואן, באינטרנט קמה עצומה המבקשת להחזיר את הרוטב לרשת.

 

המקור מMoviePoilt.com

תגובות

תגובות