איפה התמונה של כל ליגת הצדק ? והאם היא קשורה לסופרמן.

בפוסט הקרוב אנחנו עומדים לדבר בעיקר על הטריילר של "ליגת הצדק" אותו אתם יכולים לראות כאן, בנוסף לכך נדבר על העלילה של "באטמן נגד סופרמן". כל מה שנדבר עליו זה יהיה בהחלט תאוריה שלנו ושל האינטרנט בעיקר.

באטמן נגד סופרמן והעלילה המטופשת

מי שלא ראה את הסרט "באטמן נגד סופמן" הוא לא הפסיד הרבה אך אנחנו נספר לכם שבסוף הסרט, סופרמן מקריב את חייו על מנת להציל את האנושות מהאויב הגדול ביותר שלו דומסדיי (Doomsday).
בוא ניקח כמה שניות לדבר על זה שדומסדיי בכלל נראה כמו טרול משר הטבעות.

בוא ניקח עוד שניה לדבר על זה שזה הרגע הזה הוא השניה הכי מטופש בסרט הכי שבאטמן מחליט לחוס על החיים של סופרמן בגלל שהוא קרא בשם של מרתה.

חזרה להקרבה המיותרת של סופרמן, כאילו לא יכולת לומר לוונדרוומן, "החומר הירוק הזה יכול להרוג אותי, בגלל שהוא לא משפיע עליך בכלל ואתה די חסינה כמוני. מה דעתך לקחת את הרומח הזה ולהרוג את המפלצת הגדולה? ככה אני יכול לחזור לאכול ארוחת ערב עם לויס בלי בעיה".

סופרמן מת ונקבר, באטמן מתאחד עם וונדרוומן להקים את ליגת הצדק ולהתכונן למאדרבוקס MotherBox שלקס מצא שאמורים להביא את דארק סייד ואנחנו כמעט מסיימים את הסרט עד לרגע שבו הקבר באדמה והאבנים מתעופפים לרגע מעל הקבר.

 

איפה סופרמן?

לבטח כל העולם, עולמות אחרים ויקומים מקבלים כבר ראו את הטריילר של ליגת הצדק. השאלה הכי חשובה בטריילר והיא לא למה השפם של גורדון כל כך גדול, היא היכן סופרמן?

לפני שאתם מתחילים לזרוק אבנים על המסך מחשב, טלפון וטיים סקוור בגלל השאלה שלי, אתם צריכים להבין שבבדיקה זריזה בקרדיט של הסרט השחקן הנרי קאביל נמצא שם, כלומר אין דאגה הוא אכן יופיע בסרט.
לא רק שזה לפני מספר חודשים שוחררה תמונה של החליפה השחורה של סופרמן, מי שמכיר את העלילה של בקומיקס של "המוות של סופרמן" הוא יודע שהכחול הגדול, הציפור בשמים חוזר בחליפה שחורה עם הסמל של הS בכסף. (לא מי שלא בטוח צירפנו תמונה).

סופרמן בחליפה השחורה

סופרמן בחליפה השחורה

התמונה של כל הצוות

אז לענות על השאלה איפה התמונה של כל ליגת הצדק? ובכן היא לא נמצאת בטריילר מכוון שהיא כנראה כוללת גם את סופרמן.

די.סי כנראה רוצים לעשות גרסה משלהם לאיסוף הצוות כמו בסרט "הנוקמים" ואנחנו נראה את התמונה הזו או בטריילר הבא או בסרט עצמו.

ליגת הצדק

ליגת הצדק

באיזה נקודה בסרט הוא מופיע? ובכן לדעתנו אנחנו נזכה לראות את הכחול הגדול כנראה לקחת המערכה האחרונה בסרט, באותה נקודה שלויס ליין גם תביט לשמים ותחפש אותו? או שיכול להיות שהיא סתם מביטה בשמים ומחפשת אותו ואנחנו בכלל נזכה לראות אותו הרבה אחר כך.

לויס מחפשת את סופרמן

לויס מחפשת את סופרמן

אז הרגע שבו סופרמן חוזר לעוף הוא קרוב מתמיד ואולי קרוב מדי, במקרה של מוות של דמות כל כך חשובה אולי היה כדאי שדי.סי ימשכו את המוות שלו לפחות לעוד סרט. הרי הם עבדו על הסרט "ליגת הצדק" בערך שני סרטים וחצי.

עוד נקודה למחשבה היא האויב של "ליגת הצדק" ואנחנו לא מדברים על הרע הגדול והרשע, לא על דארקסיד. אנחנו מדברים על החברה עם הכנפיים שמתעופפים לכל עבר, החברה הללו נקראים פארדימנס.

אם אני צריך לנחש הראשונים יקחו זמן רב להרוג ופתאום שיגיע צבא אדיר של המפלצות הללו פתאום הם יפלו כמו זבובים.

מי שמניע אותם הוא סטפנוולף ותיכף נגיע אליו.

מאחד לרבים

בנקודה הזו של הטריילר היה נראה לרגע שאנחנו שוב צופים בשר הטבעות, הפעם בסצנת הפתיחה. באמת זאק אתה יכול להיות יותר מקורי מזה!!

האינטרנט משער שכאן אנחנו  צופים בקרב שבו האמזונות נלחמות נגד הפארדימנס.

justicelaugehugefight

 

חזרה לכחול הגדול

חלק ממני היה מעדיף שלא יחזירו את סופרמן בקרוב, להיפך אם תלוי בסיפור שהייתי רוצה שיספרו אז עדיף להישאר יותר קרוב לחומר המקור. בסיפור המקורי של סופרמן לאחר מותו מופעים מספר מתחזים שונים הטוענים שהם החייזר מקריפטון ומשם הסיפור מתפצל למספר ענפים שונים. חבל שדי.סי ממהרת להחזיר את סופרמן היה עדיף אם יתנו לו להישאר קצת ברקע ולחזור באמת במפץ גדול.

רכב העטלף החדש

התצוגה הראשונה של ה BatCrawler הרכב של באטמן המאפשר לטפס על קירות בכל צורה, בקליפ אנחנו גם יכולים לראות את באטמן משנה מיקום בתוך רכב העטלף שלו.

bat crawler

bat crawler

אז מי הוא הרע הגדול?

האויב הגדול ביקום של די.סי הוא כנראה סטפנוולף, ההשארה היא שזכינו לראות אותו בגרסה המיוחדת של "סופרמן נגד באטמן", באותו קטע לקס לותר מקבל הדרכה על Mother Box. חלק מהעלילה של הסרט כנראה תדבר על הקופסאות הללו.

הסייבורג נוצר ע"י ה MotherBox, הסייברג עצמו מכיל את קופסא הידועה לשימצה

, הסייברג עצמו מכיל את קופסא הידועה לשימצה

 

אז מי הוא סטפנוולף? סטפנוולףהוא אחד הדמויות שיש הכי פחות מידע עליהם בקומיקס, הוא הפיע לפני ארבעים שנה בערך, הוא חלק מהצבא האליט של דארקסייד. הקשר המשפחתי שלו לדארקסייד הוא של הדוד של דארקסייד.

סטפנוולף

סטפנוולף

סטפנוולף גרסת הקומיקס

סטפנוולף גרסת הקומיקס

 

השאלה האם הטריילר הבא של "ליגת הצדק" יעשה את הנזק כפי שהטריילר של "באטמן נגד סופרמן" עשה? לקרוא מה אנחנו חושבים על טריילרים עם יותר מדי סופיילרים לחצו כאן

 

תגובות

תגובות