מאת: הפנטום

תקציר
העלילה עוקבת אחרי קנג׳י האולטרמן החדש, בעקבות קריירת הבייסבול ומטען ריגשי מאביו, האולטרמן הפורש, הוא לא התלהב להיכנס לתפקיד. המפלצות לא מחכות לאף אחד, והוא נסחף למשימתו המולדת.

הסרט הוא העיבוד השני של נטפליקס לאולטרמן, הקודם הוא סדרת אנימציה דרמתית עם עלילה סבוחה בהתאם למותג. מנגד הסרט הזה מכוון לקהל רחב יותר, האופי קליל בהרבה, העלילה פשוטה, ותינוקת הקאייג׳ו היא ללא ספק ניסיון ליצור מגנט קהל סטייל בייבי יודה. למרות קרטועי הקצב, הרעיון המסדר של העלילה ממש טוב, והיא כוללת רגעים לא רעים בכלל. הסיפור הוא מטפורה לקונפליקט זהותי, קאנג׳י שקוע באהבתו לספורט, מנגד המורשת המשפחתית היא נטל על כתפיו, והוא נאלץ ללמוד לאזן בין שניהם. החיבור בין הקונספט העלילתי למותג הרגיש טבעי, ודמותו מספיק מעניינת כדי לסחוב את הסרט.

בעיית הקצב נובעת מהתנגשות בין חלקי העלילה, היא יצרה גוש באמצע הסרט שלא זורם מספיק, עם זאת היא לא דיל ברייקר, הסרט עדיין מהנה. האקשן אומנם לא מפוזר נכון לאורך הסרט אבל די מהנה, הוויזואליה הפתיע, סגנון האנימציה, איכותה, והעיצובים יצרו סרט מרהיב. הדיבוב לאנגלית חמוד. פס קול לא דומיננטי, אבל מנעים ברקע.

לסיכום
אולטרמן: התעלות הוא מופת באנימציה, ועלילה נחמדה. בין אם אתם מכירים את המותג, או סתם אוהבים לתת הזדמנות לפרויקטים מיוחדים, צפו בנטפליקס.
ציון 74 👍 מקסים

טריילר