סרגל לגו שמאפשר לכם לבנות לגו בכל מקום

אי פעם חשבת כמה מדליק זה יכול להיות לבנות לגו על התקרה? או על השידה ? או בערך בכל מקום? אז הפתרון לכל הבעיות שלכם הגיע דרך אתר גיוס ההמונים indiegogo. באתר עלה הרעיון המדהים של פס לגו שאתה יכול להדביק לכל מקום שאתה רוצה. הפס לגו גמיש ובא בצבעים שונים ומאפשר לכם לחבר אליו את כל היצירות של הלגו שלכם.

החברה מניו יורק רצתה לגייס לרעיון שלהם רק 8,000$ והצליחה לגייס מעל מחצי מיליון דולר עד לכתיבת הכתבה הזו, מה שמדהים זה הטירוף הבלתי נגמר לאחד מהמשחקים הנצחיים ביותר שגם הזמן לא משנה אותם.

לאחרונה לגו שיחררו את המשחק שלהם לגו עולמות LEGO worlds, המאפשר לכל משתמש לבנות עולם משלו לשטח שטחים שלמים, לבצע התאמה אישית של הדמות הצהובה ולשתף חברים. עם הפיתוח החדש הזה של פס הלוג אתם יכולים עכשיו גם לקחת את הלגו החוצה ולנסות להתחיל ליישם את כל מה שבניתם בעולם הלגו שלכם בעולם האמיתי.

לגו עולמות

משחק המחשב החדש של הלגו מאפשר לכם לבנות עולם משלכם, לחקור ולגלות את כל הלבנים והאובייקטים בעולם של הלגו והכי חשוב לשתף עם חברים.

רוצים לקרוא עוד על הנושא לחצו כאן .

legopass (1) legopass (1) legopass (2) legopass (2) legopass (3) legopass (3) legopass (4) legopass (4) legopass (5) legopass (6) legopass (7) legopass (8)

תגובות

תגובות