ביקורות סרטים

״קונג פו פנדה 4״

מאת: הפנטום

תקציר
העלילה עוקבת אחרי פו בשיאו בתפקיד לוחם הדרקון, פו נאלץ להתמודד עם העברת התפקיד ללוחם אחר לצד עליית איום חדש על עמק השלום.

טריולוגית ״קונג פו פנדה״ כמעט מושלמת ולכן יש האומרים שכל המשך מיותר מיסודו, לדעתי הרעיון העלילתי כבר מהרגע הראשון נשמע נהדר, סיפור על העברת המנטליות של לוחם הדרקון. מנגד הטריילר היה נראה חצי כוח, אני שמח לבשר לכם שאומנם הסרט לא מתעלה על הטריולוגיה אבל הוא בהחלט תוספת ראויה למותג.

טריולוגית ״קונג פו פנדה״ יקרה לליבי, אפילו את ״אגדת המגניבות״ (הגילגול הראשון של הסדרה) אהבתי, המותג לא איבד את הצ’רם ואת הנשמה.
כפי שאמרתי הרעיון מאחורי הסיפור מיסודו הוא טוב, לאחר שכבש את התפקיד בסערה והשלים ערק ריגשי פו צריך להעביר את התפקיד ללוחם אחר. הסיפור של הסרט ממוקד, למשל החמישייה כמעט לא נכחה, למרות אהבתי לדמויות זאת הייתה החלטה חכמה. ז׳ן הדמות החדשה היא הנקודה החלשה ביותר, לא שנאתי אותה ואני אוהב את הרעיון מאחוריה, אבל הביצוע חלש. העיצוב לא אייקוני כמו של שאר הדמויות הגדולות, והדיבוב של אקווהפינה ברמה מאוד נמוכה.

הנבלית סופר מגניבה, הכוחות שלה סיפקו סצנות אקשן מרהיבות ובכלל האקשן סוחף ומצחיק.
הנבלית סיפקה פלטפורמה להשיב את הנבלים האייקונים בראשם טאי לונג, יאמר לזכות הכותבים שהם לא ניצלו את הנבלים רק לריקוד על הנוסטלגיה, נוכחותם ריגשה אותי והם תרמו להשלמת הערק של פו.
אחרי טאי לונג האבות של פו ללא ספק גנבו את ההצגה, הם קיבלו סיפור משנה קומי מקסים.
מלבד אקווהפינה, הדיבוב מצוין.
ג’ק בלאק פנטסטי בתפקיד פו, ג’יימס הונג קרע אותי בתפקיד מר פינג אביו האווז של פו.

המעטפת
האנימציה צבעונית ומלאת חיים, הכוחות של הזיקית נראים מצוין, סצנות אקשן נעשו בטוב טעם והדמויות חמודות כמו תמיד.
פס קול מורכב ממנגינות ושירים שתרמו לבניית האווירה, שיר הנושא בביצועו של ג’ק בלאק מגניב.

לסיכום
קונג פו פנדה 4 אומנם לא מציג עלילה קולחת כמו קודמיו, עם זאת צריך לשנוא כיף כדי לא להנות מימנו. הסיפור במקום, והצ’רם לא אבד.
ציון 78 👍 חמוד מאוד

טריילר

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

תפריט נגישות