מאת: הפנטום

תקציר
העלילה עוקבת אחרי קסנדרה ווב, פרמדיקית שתאונת עבודה העירה את כוחותיה הרדומים.

מכל סרטי היקום הצדדי של סוני, מאדם ווב הוא הסרט בעל הפוטנציאל הגדול ביותר לאור קשריה לגורלות העכביש. סוני עשו שכונה למופת !, הוא מהסרטים המחופפים עד כדי כך, שהם בילוי אדיר. צחקנו בקולנוע כמו מטורפים על סף התמוטטות עצבים בקטעים שלא כוונו להיות מצחיקים, הרגעים הקומים האמיתיים די מצחיקים.

בקומיקס המנטליות של מאדם ווב שייכת לשתי דמויות, סוני לקחו את החופש היצירתי לעשות מישמש בניהם עם תוספות אישיות. חלק מהרעיונות אהבתי, חלק אין לי מושג מאיפה התסריטאים גרדו אותם. בגדול הוא פספוס ענק, היא המפתח ליצירת מולטיורס העכביש, אבל בשלב הזה למדנו לא לקחת את סוני ברצינות.

לצד מאדם ווב הסרט הציג שלוש נשות עכביש, אל תצפו להופעות ארוכות של יכולותיהם, הרגעים הבודדים (ממש שניות) די מגניבים. השחקניות הנפלאות עשו את המיטב עם התסריט ״האיכותי״ שניתן להן, דקוטה ג׳ונסון שחקה בערך את עצמה והיא עיקר מקור הצחוק המטורף. השאר סחבו עם נוכחות, השחקן של הנבל לא משהו.

המעטפת
הוויזואליה נעה בין צילום הזוי, אפקטים מוזרים, לכמה רגעים חביבים מתוך סצנות האקשן. פס קול מורכב משירים ברוח התקופה (תחילת שנות האלפיים), הוא המרכיב היחידי שנעשה כמו שצריך.

לסיכום
מאדם ווב הוא לא סרט טוב, אם אתם בוויב של סרטי מים לכו לבלות, אם לא אל תתרחו.

ציון 🤔

טריילר