LOADING

Type to search

Share

מספר סודות ואיזכורים שמצאנו בסרט לוגאן

אחרי שלוגאן יצא לאוויר וכולם כבר מדברים כמה נפלא הוא, את הביקורות שלנו אתם יכולים לקרוא כאן. אנחנו רוצים לדבר על כל הסודות הקטנים שהופיעו לרגע בסרט ואף אחד לא שם לב אליהם, כאשר אנחנו אומרים אף אחד אנחנו לא מתכוונים לכולם באינטרנט.

לפני שאנחנו ממשיכים כמובן ** ספויילרים***

קאליבן

בקומיקס קאליבן הוא אחד מהמורלקס, המורקלס הם מטוציות המתגוררות מתחת לאדמה בגלל שהגן המוטציה הפך את המראה שלהם למפלצות, קאליבן הוא אחד מהמוטציות שגרות תחת האדמה ויש לה את היכולת לזהות מוטציות אחרות (כפי שהיה בסרט). זו לא ההופעה הראשונה של קאליבן הוא הופיע בסרט אקס-מן אפוקליפיסה רק כשחקן אחר (כנראה שבסדרת הסרטים לקאליבן יש את היכולת גם לשנות צורה).
 

caliban

עליון : קאליבן בקומיקס, ימין קאליבן אקס-מן אפוקליפסה, שמאל קאליבן של לוגאן

החרב הסומארית

בזמן שלוגאן חוזר חזרה לבית לבדוק לשלומו של פרופסור אקס, הוא נפגש עם קאליבן ועל הקיר תלויה לה החרב הסומארית. החרב היא הקשר ישיר לסרט הקודם הוולברין, שבו לוגאן נוסע ליפן ומקבל את החרב מחבר מהעבר שלו, דרך אגב וולברין מציל את החבר הזה  מפצצת אטום (או .. לוגאן).
WolverineInternational

Alkali, clearly כרטיס הביקור של פריס

פירס מציג ללוגאן כרטיס ביקור עם השם Alkali, clearly, למי שזוכר הייטב המיקום שבו וולברין קיבל את אדמונטיום שלו היה Alkali lake, זה המבנה שבו סטרייקר יצר את Weapon X. בסוף הסרט הראשון של האקס-מן פרופסור אקס שולח את לוגאן לחפש את המקום.
 
weaponxwolverinelogan

תגית הזיהוי הצבאית

לוגאן בנקודה מסויימת מסתכל על התגית הישנה שלו ועליה כתוב וולברין, זו אותה תגית שהוא מקבל מסרט אקס-מן המקור : וולברין.
tagswolverine

מקרה הווסטצ'סטר

בקומיקס Old Man Logan עליו מבוסס הסרט (בחופשיות רבה). האחוזה של האקס-מן מותקפת ע"י מספר נבלים, לוגאן פורץ בזעם והורג את כולם רק לגלות שהוא נפל בפח של הנבל מיסטיריו (נבל של ספיידרמן) וכל מי שהוא הרג הם חברי האקס-מן היקרים שלו. בסרט העלילה שונתה כאשר פרופסור אקס הוא זה שאחראי על ההרג – זה המקרה ווסטצ'סטר  המדובר בסרט.
 
oldmanlogankillsthexmen

כדור אדמנטיום

בסרט אקס-מן המקור:וולברין אנחנו שומעים על הכדור האדמנטיום, לפי סטרייקר הכדור אומנם לא יכול להרוג את וולברין אך יכול למחוק לו את הזיכרון (בחירה משונה של כוחות לכדור), בסרט לוגאן הכדור חוזר אך הפעם הוא כן יכול להרוג את לוגאן. (פוקס תחליטו מה זה מה??? או שהוא הורג או שהוא מוחק זיכרון).

יו ג'יקמן מוותר על חלק מהשכר שלו בעבור דירוג R

הסרט לוגאן הוכרז מספר חודשים אחרי צאת הסרט הוולברין, על מנת שהם יקבלו אישור לעשות סרט R (משמע אלימות, עירום קללות וכל הדברים הטובים), השחקן הסכים להפחית מהשכר שלו על מנת שהסרט יצא לאור. מאוחר יותר יצא סרט קטן ופחות מפורסם בשם דדפול שהרגיע את האולפנים (מסקרן האם ג'יקמן קיבל חזרה הכסף שלו).
 
 
 
ratedwolverine

הקומיקסים בסרט

באחת מהסצנות בסרט מסתבר שהדמות של לורה X23 היא חובבת גדולה של אקס -מן, וולברין מדפדף בחוברות ואומר לפרופסור אקס שרוב הדברים שם בכלל כבר לא קרו, החוברות המדוברים הם לא חוברות מסדרת הקומיקס אלא חוברות שהזמינו במיוחד וציורו ע"י הצייר דן פיטרסון.
xmencomicwolverine

X24

בקומיקס אומנם אין אויב בשם X24, יש שכפול אחד של וולברין וגם וולברין אנדרואיד שמסתובב חופשי אך הדמות עצמה היא המצאה של הסרט.

המוטציה ריקטור

ריקטור הוא אחד מהגיבורים הקבועים בסדרת הקומיקס Xfactor וחבר של האקס-מן, הוא גם אחד מהילדים שנוצרו בפרויקט שכלל גם את X23.

הטריילר של דדפול

בהקרנה האמריקאית של הסרט לוגאן הצופים קיבלו את הטריילר של דדפול, לצפיה בו אפשר ללחוץ כאן. לגלות את כל הסודות מהטריילר לחצו כאן.

ג’ימס הוואיט

בזמן שלוגאן  משתכר ומסיע אנשים בלימוזינה שלו אפשר לראות שעל המחשב ברכב מופיע השם ג’ימס הוואיט, זה השם האמיתי של וולברין שנגלה בסרט אקס-מן המקור וולברין ובקומיקס.

ג'וני קאש

במאי הסרט ג'ימס מנגדול הוא גם הראש מאוחרי הסרט מאוחרי הקו המספר את סיפור החיים של ג'וני קאש לכן לא מפתיע שהוא בחר לטריילר את הבחירה המוזיקלת הזו. בסרט הביצוע של השיר HURT נעשה ע"י הלהקה Nine Inch Nails.

הילדים של מחר

הסרט לוגאן שואב הרבה מסרטי מערבונים קח גם הקומיקס, באחת הסצנות לוגאן מסייע לחוואי להתמודד עם חוואים אחרים המנסים לחבל בציוד שלו. הבמאי אפילו ציין שהסרט שיין הוא אחד מהמקומות שהוא שאב את השראה שלו לסרט. הסרט אך גם מציג דמיון מדהים למשחק המחשב The Last of Us בסיפור על אדם מבוגר החוצה את הייבשת עם ילדה ומהסרט הילדים של מחר המספר על עולם שבו ילדים לא נולדים יותר (בסרט לוגאן לא נולדים יותר מוטציות) אך יום אחד אישה הרה מופיעה וכוחות שונים רודפים אחריה, מה שמשאיר את הגיבור של קלייב אוון לעזור לה.
lastofus

אקס הוא הסימן

** סופיילר ענקי **
בסוף הסרט לורה מסתכלת על הקבר של לוגאן, הילדים בונים צלב מעץ לסמל את הקרב. לורה מסובבת את הצלב לצורה של אקס, כלומר אקס – מן.
אם אתם רוצים עוד עובדות על לוגאן לחצו כאן על רשימה של עובדות על וולברין
חושבים שפיספנו משהו ? מכיר איזשהו סוד או הפתעה הסרט שלא ציינו ? נשמח לשמוע על כך בדף הפייסבוק שלנו

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *