LOADING

Type to search

זה קורה סוף סוף, "ליגת הצדק" מקבלת את גרסת זאק סניידר.

Share

4 שעות של סרט

זה רשמי, לא רק ש- SnyderCut של "ליגת הצדק" קיים, אלא שהוא מגיע לשירות הזרמת HBO Max.
זה כבר כמה חודשים שמתמשך קמפיין ע"י צוות השחקנים וזאק סניידר עצמו להוציא לאור גרסה חדשה של  "ליגת הצדק" או ליתר הגרסה של זאק סניידר.
חזרה אחורנית לשנת 2017 כמה חודשים לפני יצאת הסרט "ליגת הצדק" יצאה הודעה שבמאי הסרט זאק סניידר ומי שעומד מאחורי היקום של די.סי עוזב את הפרויקט בגלל בעיות אישיות.
זאק סניידר עמד מאחורי ההשקה הלא מוצלחת של היקום של די.סי החל עם "איש הברזל" שהתקבל צורה סבירה לסרט "באטמן נגד סופרמן" שנקטל ע"י המעריצים והמבקרים.
אלפני וורנר נכנסו ללחץ מכל ההשמצות של המבקרים והעובדה שגם "יחידת המתאבדים" לא היה ממש הצלחה ביקורתית, הצעד הבא של האולפנים היה להסיר את סניידר מהפרויקט ולהביא את הבמאי ג'וס ווידן שעומד מאחורי "הנוקמים" ו"הנוקמים עידן אולטרן".
הסרט "ליגת הצדק" יוצא למסכים והאכזבה גדולה כמו האפקטים הנוראים שהשתמשו בהם להסיר את השפם של הנרי קאביל (סופרמן).

הגרסה של סניידר

מאז צאת הסרט הבמאי זאק סניידר הודיע שוב ושוב שמה שאנחנו קיבלנו על המסך לא תואם את החזון שלו והסרט שהוא רצה לעשות נגנז לגמרי.
המעריצים וסניידר התחילו לחבר מחדש את העלילה של הסרט שהיא הרבה יותר שונה ממה שאנחנו קיבלנו, את פרטי העלילה אפשר לקרוא בהמשך.
הקמפיין בשם #ReleaseTheSnyderCut הביא את אולפני וורנר להודיע אתמול על צאת הסרט החדש בשירות ההזרמה שלהם HBO MAX. עדיין לא ידוע אם הסרט יהיה כמו שסניידר רצה בזמן הריצה וזה ארבע שעות או יחלוק למיני סידרה.
לא רק זה, אלא שסניידר יחזור יחד עם צוות ההפקה המקורי כדי לצלם, לחתוך ולסיים אפקטים חזותיים. הוא עשוי גם להחזיר רבים מהשחקנים לצילומים נוספים מה שעומד לעלות בטווח של 20-30 מיליון דולר.
סניידר אומר: "זה יהיה דבר חדש לחלוטין, ובעיקר לדבר עם מי שראה את הסרט שיצא, חוויה חדשה מלבד הסרט ההוא … בטח ראית רבע ממה שעשיתי."
בת זוגתו של סניידר המפיקה דבורה סניידר מוסיף: "אתה לא יכול לשחרר משהו כזה לקולנוע, אבל אתה יכול עם שירות סטרימינג. זו הזדמנות שלא הייתה שם לפני שנתיים"
HBO Max הוא ערוץ הזרמת תוכן שעומד להתחרות בנטפליקס, דיסני + ואפל TV.
הגרסה של זאק סניידר אמורה לצאת מתישהו בשנת 2021.

 

השינויים בגרסה החדשה

מי שלא רוצה להיכנס לאזור ספויילרים ממולץ לו להפסיק לקרוא כאן.

סניידר ציין עוד הרבה לפני ההודעה על הסרט שהיו השינויים שלו הם

  • אנחנו נקבל הרבה יותר סופרמן בחליפה השחורה שנלחם נגד ליגת הצדק.
  • בסיפור המקורי הגריין לנטרן היה אמור לפגוש את אלפרד, בגרסה של ווידן זה סופרמן וגם זה בסוף לא הגיע למסך הגדול. ספק אם נקבל את הגריין לנטרן הפעם.
  • יותר קטעים על סייבורג ופלאש.
  • ליגת הצדק לא מתאחדים בכזו מהירות ואנחנו מקבלים הרבה יותר זמן וסיפורים אישיים על כך אחד כולל אקווהמן.
  • הסיפור של סטפנוולף עומד להיות הרבה יותר נרחב והעובדה שהוא קורא לקופסאת "אמא" כל הזמן זה בגלל שנשמה של אמא שלו כלואה בחלק מהקופסאות הוא רוצה לשחרר אותה כדי לצאת במלחמה נגד דאקסיידר.
  • בקרב המקורי שבו האלים היוונים, האמזנות והלנטרנים נלחמים נגד סטפנוולף בעבר היה אמור להיות נגד דארקסייד.
  • לויס ליין עומד לקבל תפקיד נרחב יותר בסיפור וגם להציג מציאות חלופית שבה היא מתה וסופרמן הופך להיות רשע ובכך נקבל את עתיד שבו סופרמן נלחם נגד באטמן – קטע החלום מ"באטמן נגד סופרמן".
  • כל הסיפור של המשפחה בסוף הסרט עומד לא להיות חלק מהסרט.
  • שינוי בצבעים לצבעים המקוריים.

זה רק חלק מהקטעים שסניידר ציין שהם ההבדלים בסיפור אך עכשיו שהוא מקבל את האפשרות להוציא את הגרסה החדשה שלו אולי נראה סיפור קצת שונה גם ממה שהוא דמיין.

Tags: