מי הם ציפורי הטרף

הסרט של הארלי קווין הוא אחד הסרטים המצופים ביותר השנה, הוא שונה בהרבה מהסרטים המסורתיים של די.סי ובטריילר לפחות זה נראה  כמו הסרט שהיינו רוצים שיהיה "יחידת המתאבדים"

בטריילר החדש של " ציפורי הטרף: והארלי קווין המהממת", אנחנו מגלים שהארלי קוויןו  נפרדת  מהג'וקר ולומדת מה את המילה הגדולה והמשמעות של " אמנציפציה ".

החיים החדשים של הארלי כבר נכנסים לסחרחורת כאשר היא מסתבכת עם הנבל "המסכה השחורה" ועל מנת לפתור את הבעיה היא צריכה לשתף פעולה עם שאר ציפורים בעיר גותא'ם.

אז מי הן ציפורי הטרף?

הקומיקס "ציפורי הטרף" עוקב לרוב אחרי קבוצת גיבורות המגיעות מהעיר גותא'ם כאשר ברברה גורדן הבת של המפקח גורדן לשעבר גם בטאגירל מאגדת את הצוות החדש לסייע במלחמה של הפשע בעיר גותאם.

הקבוצה שאנחנו נפגוש בסרט הן:

 

הארלי קווין השחקנית מרגוט רובי

הארלי הופיעה לראשונה בסרט "יחידת המתאבדים " משנת 2016, הסרט אומנם נקטל ע"י המבקרים אך כולם הסכימו שהאדפטציה של רובי לדמות היא מיוחדת ואפילו השפיעה על הדמות בקומיקס עצמו.

הארלי הייתה המטפלת של הג'וקר ומתאהבת בו, האהבה החולנית הזו הופכת אותה מפסיכולוגיות לעוזרת והמאהבת של הרוצח. בסרט החדש היא מוצאת את דרכה בעולם בלי פודין (הג'וקר).

כנרית שחורה השחקנית ג'ורני סמולט-בל

לדמות של הכנרית השחורה היו הרבה גילגולים, באחד מהן לכנרית השחורה יש זעקה גבוהה במיוחד שיכולה להטריף את האויבים שלה. כמובן שהיא גם בעלת יכולת מיומנות  ואקרובטיקה.

רנה מונטויה השחקנית רוזי פרז

בקומיקס, רנה היא בלשית  במשטרת העיר גות'אם. לפעמים היא פועלת כגיבורת העל השאלה. רנה היא גם אחת מהדמויות הראשונות ביקום של די.סי שהיא לסבית לסבית.

הציידת השחקנית מרי אליזבת ווינסטד

בקומיקס הציידת היא בת של איש מאפיה אשר עדה לרצח של ההורים שלה, בדומה לבאטמן היא נשבעת לנקום את מותה המשפחה שלה ולמגר את הפשע של מגות'ם..

כקסנדרה קיין השחקנית אלה ג'יי בסקו

קסנדרה היא אחת הדמויות שלקחה את התפקיד של באטגירל, במקור באטגיל היינה ברברה גורדן עד אשר היא נורתה ע"י הג'וקר והפכה להיות האורקל. בגרסה החדש של באטגיל היא בת של מתנקשים ובשל כך, יש לה עבר אלים.

מסכה שחורה השחקן איוואן מקגרגור

מסכה שחורה היינו הנבל בסרט החדש אך בקומיקס המסיכה השחורה הוא במקור רומאן סיוניס בן של ראש העולם התחתון בגות'אם סיטי. רומאן נודע בשם המסכה השחורה עעל המסכה שהוא עוטה בפניו. בקומיקס הוא שיתף פעולה מספר פעמים עם הפינגווין.

 

תגובות

תגובות