אומנם הסרט "שאזאם" לא הדהים בקופות כמו שדי.סי היו רוצים אך אין ספק שזה היה הבחירה הנכונה ברמה של הפקה, סיפור וכיוון לעולם של די.סי.

השחקן  דוויין ג'ונסון כבר זמן רב מרמז על כך שהוא עומד לגלם את התפקיד של אדם השחור, אחד האויבים הגדולים ביותר של שאזאם.

עם צאת הסרט "הובס ושו" שוב עלו השאלות על הפרויקטים הבאים של השחקן ואחד מהם הוא "אדם השחור"

דוויין הצהיר כבר זמן רב שהוא רוצה לקחת חלק מהיקום הקולנועי של די.סי ואחד הפרויקטים הבאים עליהם הם אמורים לעבוד הוא העיבוד של הקומיקס DC "אדם שחור".

הדמות של האדם השחור היא סוג של  אנטי-גיבור – משמש כאיש טוב ורע כאחד בקומיקס תלוי בסיפור ובאיזה גרסה של היקום של די.סי.

ג'ונסון אוהב מאד את הדמות של האנטי גיבור וזה מה שהוא אמר עליו

"אדם שחור, מצד אחד  מתחיל כנבל. ואז, הוא הופך לאנטי-גיבור. ואז הוא עשוי להיות גיבור או שהוא אולי לא. "

האינטרנט כבר מפיק את הגרסאות שלו של אדם השחור

האינטרנט כבר מפיק את הגרסאות שלו של אדם השחור

השותף להפקה של חירם גרסיה אמר את זה על הדמות

"אדם השחור היא דמות שעוברת מסע. ויש כאן הזדמנות להראות את השורש של הדמות את המקור שלו . הוא נוצר כנבל. ובאמצעות אהבת המעריצים ודרך כמה סופרים ומספרי סיפורים גדולים, הוא התפתח לאנטי-גיבור. האנטי גיבור הוא דמות שתמיד אהבנו ושהגבנו לה.

הדרך שאדם שחור עובר מלאה בפיצולים שונים. אך בסופו של דבר מדובר בבחור שיש לו מצפן מוסרי מוטה ככל שיהיה. ובסופו של דבר הוא בחור שהכל תמיד מונע על ידי משפחתו ומה שקורה להם. ואם אתה חוצה קו הוא עלול לשחרר גיהינום כשאתה חוצה את הקו הזה. אז אני חושב שכשמוסיפים את האלמנטים של ה- DNA זה הופך את הדמות למאד מעניינת. "

ההפקה של "אדם השחור" עדיין בשלבים ראשונים כאשר התסריט עובר שכתובים שוב ושוב. נראה שיש כוונה לדי.סי לשחרר את הפרויקט בסוף 2021 אך כפי שזה נראה אנחנו נראה את הסרט יוצא למסכים יותר לקראת 2022.

תגובות

תגובות