היקום הקולנועי של די.סי מרגיש כאילו הוא מת אך עדיין יש בו חיים.

יוצרת הקולנוע אווה דוברני העומדת מאחורי המיני סדרה מלאת השבחיםם של נטפלקיס "כשהם רואים אותנו" קיבלה על עצמה משימה קשה מאד.
אווה עובדת קשה על העיבוד של הקומיקס המפורסם "אלים החדשים" למסך הגדול והיא לא רוצה לעשות את הטעויות שהאחרים עשו, אווה לקחה יועצים כדי לעזור לה להציג את החומר בצורה הטובה ביותר.
מי שעומד מאחורי הקומיקס הוא ג'ק קירבי אשר בשנות השבעים כתב את הקומיקס המפורסם, בקומיקס הוא מספר על היקום של די.סי על הכוכב הלכת גנסיס ו בשנות השבעים, סיפורים על יצורים ואפוקוליפס שחיים מחוץ לזמן ומרחב רגילים בתחום המכונה העולם הרביעי.

היוצרת לקחה לכתוב את התסריט את הכותב טום קינג.

"היא הזמינה אותי לפרויקט ושאלה איזה צוות אני רוצה להביא. מכוון שהיא רצתה את האנשים שהכי הכירו את היוצר המקורי, את קירבי, ואז היא שאלה אותי אם אני יכול להרכיב את הצוות? אז הרכבנו את הצוות שעובד על הסיפור הזה."

לחובבי היקום המורחב של די.סי הם ישמחו לשמוע שהנבל דארקסייד עומד לעשות את ההופעה הראשונה שלו במסך הגדול בסרט "האלים החדשים"

קשה שלא לשים לב לדמיון שבין הסרט "האלים החדשים" ל "הנצחיים " של מארוול. שני הסיפורים מספרים על טיטאנים אגדיים העומדים מאחורי היקומים שלהם. כפי שידוע תאנוס האויב של הנוקמים מתבסס על דמותו של דארקסייד  של די.סי

כרגע אין תאריך יצאה או אפילו התחלת צילומים לסרט "אלים חדשים".

תגובות

תגובות