אנחנו יכולים לחשוב על מיליון סיבות אבל בחרנו בשבע.

הסרט החדש ביקום של מארוול, "ספיידרמן רחוק מהבית"  בקרוב מגיע אלינו ואנחנו הכנו לכם רשימה של 10 סיבות למה כדאי לכם לראות.

אחרי סיום הסרט "הנוקמים סוף המשחק" מארוול הודיעו שהם מסיימים את שלב 3 שלהם עם הסרט "ספיידרמן רחוק מהבית", טום הולנד חוזר לתפקיד של פיטר פארקר היוצא עם בית הספר שלו לחופשה באירופה אך מסתבר שלהיות ספיידרמן לא מסתיים אף פעם.

ספיידרמן מוצא את עצמו במשימה עם ניק פיורי ודמות חדשה בשם מיסטריו.

 

טום הולנד הוא ספיידרמן

אין ספק שטום הולנד נולד להיות ספיידרמן, השחקן לקח על עצמו את התפקיד של איש העכביש כבר ב"מלחמת האזרחים" ומאז הוא ממשיך חזק. טום מצליח להעביר את העובדה שפיטר פרקר הוא נער שרוצה לבלות עם החברים שלו, להיות עם הבחורה שהוא אוהב. טום מצליח להיות מצד אחד פיטר פארקר ומצד שני ספיידרמן שמציל את העולם.

 

ג'ייק ג'ילנהול

אי אפשר להתעלם מכך ג'ייק ג'ילנהול הוא אחד השחקנים המוכשרים בדור שלנו, השחקן שיחק במספר סרטים שהיו מעומדים לאוסקר ובסרט הקלאט "דוני דארקו" אם עדיין לא ראיתם אותו אז תמהרו לקולנוע לראות אותו. ג'ייק ג'ילנהול גם היה מקושר פעם אחת לשחק את ספיידרמן אחרי שטובי מגוויר סבל מפגיעה לגב שלו בצילומים לסרט "ספיידרמן 2". ג'ייק ג'ילנהול הוא כשרון מהלך ואין ספק שהוא מביא את הכשרון שלו ליקום של מארוול.

 

אחרית דברים אחרי "הנוקמים סוף המשחק"

"הנוקמים סוף המשחק" סגר את רוב קווי העלילה של הדמויות הראשיות והוא אחד מהסופים הכי מספקים לסדרת סרטים או סדרה (אנחנו מדברים עליכם "משחקי הכס") אך הסרט השאיר אותנו עם הרבה שאלות. איך העולם מתמודד עם מותו של טוני סטארק ? "ספיידרמן רחוק מהבית" בא לענות על השאלות הללו.

סמואל ל. ג'קסון

טוב זה סמואל ל. ג'קסון הכל יותר טוב עם סמואל ל. ג'קסון.

היקומים המקבלים

שאלה נוספת שעלתה אחרי "הנוקמים סוף המשחק" היא מה קרה ללוקי? האל התעלולים נעלם עם הטסארק ומאז לא נמצא. השאלה היא היכן נמצא עכשיו לוקי ולפי האחים רוסו הוא כנראה ביקום מקביל. ניוק פיורי מאשר את זה כבר בטריילר בכך שהוא אומר לפיטר פארקר שמסיטרו הגיע מיקום מקביל. אז מה זה אומר ? האם זו הדרך שבה דיסני עומדים להכניס את ארבעת המופלאים והאקס מן ?

המבקרים מהללים

מי שכבר כאן ראה את "ספיידרמן רחוק מהבית" כבר שחרר את הדעה שלו באינטרנט ובאתר RT  הסרט עומד כבר על ציון של 92% מהמבקרים ו97% מהקהל. אין ספק שזה רק מחזק את העובדה שאנחנו רוצים לרוץ ללכת לראות את הסרט.

קצת קליליות לא יכולה להזיק

אחרי הסרט "הנוקמים מלחמת האינסוף" מארוול שחררו את הסרט "אנטמן והצערה" המטרה הייתה לתת לנו קצת הומר אחרי כל הדרמה של סוף הסרט, מארוול משתמשים באותו טריק גם הפעם "ספיידרמן רחוק מהבית" שלא יוצא הרבה זמן אחרי "הנוקמים סוף המשחק" במטרה להשאיר לנו טעם מתוק והרבה הומר. היי זה עבד להם בעבר.

בונוס: אצלנו ספיידרמן הפתיע את נהגי איילון

בשעות הבוקר נהגי איילון דרום הופתעו לגלות שספיידרמן מטפס על קיר ובוחן מקרוב את הפוסטר לסרט בכיכובו.

את האתגר קיבל על עצמן פעלולן מקצועי אשר גויס לקדם את הסרט החדש שיוצא מחר לאקרנים.

מצורפות תמונות שנלקחו במהלך פעלולי ספיידרמן.

צילום: יוסי אלטרמן

תגובות

תגובות