הגיבורים של האקס-מן בצרות (בעיקר בגלל התסריטאי שלהם)

זה לא חדש שהסרט "אקס-מן הפניקס האפלה" בצרות, עם צילומים מחודשים, הקרנת קהל שחזרה עם ביקורות שליליות, צילומים נוספים ועוד הקרנה לא מוצלחת "אקס-מן הפניקס האפלה" הוא פרויקט בסיכון של אולפני פוקס כמו הסרט "המוטציות החדשות" שגם נמצא במצב קיפאון בפוקס.
היום בבוקר פוקס שחררו טריילר חדש לסרט ונראה שהם בחרו לעשות את זה עם ספויילר ענקי.

הסרט "אקס-מן הפניקס האפלה" מספר את הסיפור (שוב) של ג'ין גריי והיחסים שלה עם הישות הנודעת בשם הפיניקס, האקס-מן יוצאים למשימה שבה הישות פיניקס יוצאת מגופה של ג'ין גריי ועל האקס-מן להתמודד עם דמותה החדשה והאפלה של חברת הצוות שלהם.

זה הגלגול השני כבר של הסיפור של הפיניקס והאקס-מן ונראה ששוב פוקס הצליחו לפספס עם העלילה, הסדרה המצוירת של "אקס-מן" היא היחידה שהצליחה לספר את הסיפור הכי קרוב לקומיקס שבו הפיניקס היא בעצם ישות חייזרית.

העכבר הוציא את כל החשק של פוקס

החבר'ה בפוקס יודעים שכל הדמויות של האקס-מן גם ככה חוזרים לבית העכבר בקרוב עם הרכישה של פוקס\דיסני אז המצב כרגע הוא שהם מנסים למנוע כמה שפחות הפסדים מהצד שלהם, פוקס רוצים לוודא שהם לא יפסידו יותר מדי כסף ודיסני\מארוול היו מעדיפים שהסרטים הללו בכלל לא יצאו כי הם רוצים לספר את הסיפור שלהם.

אז אחרי שהבנו איך פוקס לא הצליחו לספר את אחד הסיפורים הכי אהובים ביקום של האקס-מן בוא נראה איך הם הצליחו לעשות ספויילר אחד גדול לכל הסרט ולהוכיח שאולי אין צורך בכלל שהוא יצא לאקרנים.

ספויילרים מכאן

אם אתם עדיין לא ראיתם את הטריילר החדש או לא בטוחים על מה אנחנו מדברים ורוצים להישאר מופתעים לסרט זה הזמן לנטוש את הכתבה הזו.

בסרט החדש של הטריילר אנחנו מבינים שבמהלך הסרט כנראה בהתחלה שלו דמותה של מיסטיק השחקנית ג'ניפר לורנס עומדת למות, לפי מה שנראה למות על ידי ג'ין גריי עצמה בדמותה של הפיניקס.

ההחלטה עצמה מפתיעה לא בגלל המוות עצמו, השחקנית ג'ניפר לורנס כבר הודיע מספר פעמים שהיא עומדת לסיים את הקרירה שלה עם סדרת הסרטים של האקס-מן, מה שיותר מפתיע היא העובדה שהם החליטו להראות את זה בטריילר של הסרט.

הבמאי סיימון קינברג הודיע שהבחירה להציג את המוות היא להבהיר לכל מי שעומד לראות את הסרט שהסיכונים הם אמתיים, כלומר אין הבטחה שכולם עומדים לשרוד את ההרפתקה הזו.

השאלה היא האם זו הייתה בחירה הנבונה? לרוב סרטים שמגלים כל כך הרבה דברים בטריילר עצמו מעידים על כך שיש בהם חוסר אמון, סרטים שלא מגלים הרבה לרוב יודעים שהם סומכים על המוניטין שהסרט צובר ע"י הקהל שמחכה לו והאנשים שמעורבים בסרט.

המטריות השחורות הם חלק קבוע מכל הלוויה בקולנוע

המטריות השחורות הן חלק קבוע מכל הלוויה בקולנוע

בתקווה שנלך לראות את האקס מן ונחשוב שזה הנוקמים

אולפני פוקס עצמם פשוט מודעים לכך ששני סרטי האקס-מן שלהם הם מיועדים להפסד כלכלי והדרך היחידה שהם יכולים לנסות ולהציל את ההשקעה הזו היא בכך שיבטיחו לצופים שיש בסרט הזה הרבה יותר מכך.

הסרט "הנוקמים: מלחמת האינסוף" הוכיח לצופים שסרטי הגיבורים של מארוול יכולים גם להרוג את הדמויות שלהם (נראה כמה זה יחזיק עד לסרט הבא של הנוקמים) כנראה שפוקס מקווים שהם יראו שהם הורגים את הדמויות שלהם אז הם יגרמו לצופים לחשוב שיש קשר שדומה לסרט "הנוקמים מלחמת האינסוף".

מה שבטוח זה שפוקס הצליחו להרוג את המותג של "האקס-מן" והסרטים הבאים שיוצאים הם הסוף של השלטון שלהם על המותג.

תגובות

תגובות