סוף תקופת באטפלק

אולפני וורנר הודיעו על כמה תאריכי מפתח עבור שלושה פרויקטים המבוססים על הקומיקס של DC והחי חשוב בהם הוא הסרט החדש של "באטמן".
מאט ריווס שעומד מאחורי הסרט "כוכב הקופים" האחרון לקח על עצמו את התפקיד שלביים את הסרט החדש של איש העטלף אחרי שבאטמן הודיע שהוא פורש מכתיבת התסריט ובימוי הסרט.

ריווס מעולם לא ציין בצורה מפורשת שבן אפלק עומד להמשיך בתפקיד אך השמועות על כך שהוא עומד לעזוב כבר עלו על פני השטח לפני זמן רב.

 

 

הבמאי מאט ריווס פרסם שבתאריך ה25 ליוני 2021 עומד להיות התאריך של היציאה של הסרט שלו, כרגע הפרטים על העלילה נשמרים בסודיות מרובה אך הכיוון הוא לסרט באטמן בסגנון ניואר, לא יודע אם הסרט יהיה חלק מהיקום המורחב של די.סי .

 

אנחנו בזמנו ניסינו לנחש מי עומד להיות הבמאי והשחקן שיחליפו את בן אפלק להלן הכתבה על האפשריות לשחקנים מתאימים לחצו כאן

* בן אפלק שומע את הביקורות על הסרט "באטמן נגד סופרמן"

 

 

גאן מצטרף לדי.סי

הידיעה הנוספת היא על כך שהבמאי ג'יימס גאן שפוטר לאחרונה מהתפקיד שלו כבמאי הסרט "שומרי הגלקסיה 3" בעקבות שערוריה לקח על עצמו את התפקיד של לביים את הסרט "יחידת המתאבדים 2" אשר מכוון לתאריך ה6 לאוגוסט 2021.

בנוסף לכך אולפני וורנר מכוונים על הסרט "דוקטור סליפ" ב8 לנובמבר והבמאי רוברט זמקיס-ביים ייקח על "המכשפות" של רואלד דאהל ב -16 באוקטובר 2020.

אולפני וורנר כרגע בשלבי סיום הפקה של הסרט "הג'וקר" עם חואקין פיניקס ועובדים בכוח על הסרט "ציפורי טרף" בכיכובה של רובי מרגו בתפקיד הארלי קווין ב 2020.

תגובות

תגובות